Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Norton

Ulubiony sportowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Roland   

Witam

Moim ulubionym sportowcem jest Philipp Lahm :) . Ze sportów indywidualnych to Judd Trump.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również Federer, a to przez jego osobowość i podejście do ważnych spraw. Ostatnio czytałam o dziewczynce, która chciała chociaż zobaczyć Rogera. Ten jednak poświęcił jej praktycznie cały sój dzień. Człowiek wzór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fodele   

Abebe Bikila.

Pierwszy wielki człowiek sportu, którego przedstawiono mi jeszcze w szkole podstawowej, więc podziwiam go od malucha. Potrafiłabym odróżnić jego zdjęcie nawet obudzona z głębokiego snu.

O dziwo, mimo iż sportem interesuję się tylko z "perspektywy kanapowej", znam jego osiągnięcia.

secesjonista

Napisano 13 sierpień 2010 - 12:44

Abebe Bikila - za wytrwałość i niepoddanie się po wypadku

Czyżby głos pokolenia? :D

Edytowane przez fodele

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również Federer, a to przez jego osobowość i podejście do ważnych spraw. Ostatnio czytałam o dziewczynce, która chciała chociaż zobaczyć Rogera. Ten jednak poświęcił jej praktycznie cały sój dzień. Człowiek wzór.

W ramach swego podejścia do ważnych spraw i bycia wzorem dla innych Federer uniknął poboru do armii... ze względu na stan zdrowia.

:o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
cercyt   

Hej,

właściwie to trudno powiedzieć, który sportowiec jest naj... Niki Lauda? Po wypadku potrafił jeszcze sporo osiągnąć? Kubica? Chociaz według mnie nieco rozmienia się na drobne. Tenisistów nie znam za bardzo. Małysza cenię za to, że potrafił się jawić jako skromny a teraz realizuje swoje marzenia odnosząc przy małe sukcesy,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Piłka Nożna - Roberto Carlos , Zinedine Zidane

Koszykówka - Shaquille O'neal

Ręczna - Karol Bielecki

Siatkówka - Piotr Gruszka

NHL - Wayne Gretzky , Jaromir Jagr , Dominik Hasek

No wlasnie Wayne Gretzky!!!. (Nie wiem kto zacz ale moim zdaniem za nazwisko mu sie nalezy duzy plus).

A powaznie to przejzalem ten temat i stwierdzilem, ze nie mam pojecia kim sa wymieniane tu osoby (no moze za wyjatkien 3-4 nazwisk).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

To może takie: Joe Frazier, George Foreman, Michael Moorer, Gary Cooney, Mike Tyson?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

O jeszcze wielu zabrakło - bo przyznam się, uznałem Gregskiego za nieco młodszego :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.