Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Regulamin działu Historia Alternatywna

Recommended Posts

Regulamin działu Historia Alternatywna:

1. Zakładając tematy w dziale Historia Alternatywna starajcie się w miarę możliwości zaczynać od zwyczajowy formuły "Gdyby", a kończyć "...".

2. Zakładając tematy mimo, że to dział poświęcony historii alternatywnej proszę zakładać tematy nieoderwane całkowicie od rzeczywistości, a raczej oparte o np. zmianę wyniku bitwy, inną decyzję jakieś osoby etc.

3. Zakładając tematy proszę się skupić o wydarzeniach przeszłych i ich ewentualnie innym przebiegu, a nie tematach dt. teoretycznych przyszłych wydarzeń.

3. Zakładając tematy proszę skupić się na wydarzeniach, których zmiana rzeczywiście mogłaby zmienić bieg historii w znacznym stopniu.

Administrator Forum

(-) Jarpen Zigrin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.