Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Książki, które przeczytałem najszybciej to:

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin   

Najszybciej poszło mi chyba z Katarynką. Nie będę podawał czasu, bo chyba sam tytuł tłumaczy, że nie było to trudne.

Zwykle zawrotne tempo zykuję tylko przy naliczaniu dobowym, ale naliczanie godzionowe znacznie osłabia owe statystyki. Z czego to wynika? Jestem człowiekiem niecierpliwym i jeśli zakończenie książki bardzo mnie interesuje, to zaczynam czytać książkę jako nocny Marek, a kończę jako ranny ptaszek... bez przerwy między oba stanami. Nie spotkałem jeszcze tytułu, który by przetrwał taką sesję (naturalnie mówimy tu o książkach odprężających typu fantasy, a nie o encyklopediach czy "Podstawy Wyższej Matematyki - wszystko w lewnie dwu tysiącasch stron" :D ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jedną z takich książek jest bez wątpienia "Władca Pierścieni". Ogólnie przeczytanie całego sześcioksiągu zajęło mi około tygodnia, może półtora. Teraz już wolę sobie spokojnie czytać i czerpać z tego jak największą przyjemność. Chociaż pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu książki Ludluma połykałem w dzień-dwa, bez przerwy na spanie, zwłaszcza "Pakt Holcrofta" zajął mi strasznie mało czasu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Najszybciej poszło mi chyba z Katarynką.

:) Mnie to zajęło jakieś 30 min.

Odpowiadając na pytanie z tematu - "Trzej muszkieterowie", ale za drugim razem, przeczytałem w 4 dni, było to spowodowane tym, że chciałem sobie przypomnieć to, co zapomniałem z pierwszego razu (czyli czytania przez około tydzień) oraz tym, że nie posiadałem mojego ukochanego grata potocznie nazywanego komputerem :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
oraz tym, że nie posiadałem mojego ukochanego grata potocznie nazywanego komputerem :razz:

Oj tak, to jest momentami moje przekleństwo, zamiast przeczytać książkę to siedzę i przeglądam fora. Komputer strasznie zniewala człowieka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Oj tak, to jest momentami moje przekleństwo, zamiast przeczytać książkę to siedzę i przeglądam fora. Komputer strasznie zniewala człowieka.

Dlatego książki czytam późnymi wieczorami lub rankiem, w drodze wyjątku w ciągu dnia, ale zdarza się to bardzo rzadko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ziewak   

Witam,

Ostatnio wpadła mi w ręce nowość z pogranicza historii i fantastyki - "Za króla, ojczyznę i garść złota". Książka lekka i przyjemna, a przy tym mocno wciągająca. Jednak trafiła do tego tematu z powodu szybkości akcji, tą książkę wciąga się jednym tchem mimo, że nie należy do cienkich objętością. Mówiąc krótko, solidna beletrystyka!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Książka, którą ostatnio " połknąłem" to "Sprawa Honoru" Jeffrey'a Archer'a - jest to świetnie napisany triller szpiegowski . Trzyma w napięciu do końca -polecam :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.