Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roshnise

Euro 2008

Moim zdaniem Mistrzem Euro2008 będzie:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Hiszpania
      10
    • Niemcy
      3
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Roshnise   

Jak w temacie. Jak myślicie Polska wyjdzie z grupy? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? No i jaki przewidujecie wynik meczu Polska - Niemcy?

Pozostałych również ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chcę finału Polska - Turcja, rewanż za Wiedeń lub potwierdzenie naszej dominacji!

Obstawiam 1:0 dla Niemiec lub 0:0, z Chorwatami i Austrią wygramy.

Holandia będzie grała najciekawiej i najofensywniej ma super atak, średnią bardzo obronę.

Na mistrza trudno typować kogokolwiek grają same potęgi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

A ja myślę,że tym razem uda się wygrać z Niemcami. W każdym razie sercem jestem z naszymi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z Niemcami obstawiam remis, finał? Nie mam pojęcia, jednak bardzo bym chciał by to właśnie biało-czerwoni się tam znaleźli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Czechy, Chorwacja i Holandia pokażą coś wielkiego. Mecz z Niemcami - myślę, że remis jest w zasięgu... Finał - chciałbym naszych, ale wątpię. Raczej Niemcy - Portugalia, czy Niemcy - Włochy.

Na mistrza trudno typować kogokolwiek grają same potęgi.

Jeśli nas czy Grecję masz za potęgi... ;) już nie mówię o Austrii czy Rumunii ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jako kibic nie mogę mówić inaczej jak o tym, że mistrzem zostanie Polska, jednak serce to jedno, rozum podpowiada, że dużym sukcesem będzie samo wyjście z grupy. Każdy poziom wyżej, to już będzie spora niespodzianka. Co do głównych faworytów to Włochy, Niemcy, Holandia, Portugalia i Francja. Jeśli nie Polska to najchętniej na tronie mistrzowskim widziałbym Trójkolorowych. Co prawda już bez wielkiego Zizou, ale mam nadzieję, że zagrają na swoim starym mistrzowskim poziomie. Tak ogólnie, to ciężko robić już teraz jakiekolwiek typy. Pamiętam że podczas ostatniego Euro do końca byłem pewien, że Grecy jednak w końcu się potkną. I miałem lekkie zdziwko na koniec, dlatego też poczekam z dokładniejszym typowaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Poza Polską (nawiasem mówiąc wątpię w łatwe zwycięstwo z Chorwacją i łatwy remis z Niemcami) będę kibicował Włochom. Grają jeden z najlepszych i najciekawszych futbolów na świecie, mają chyba jednego z najlepszych pomocników na świecie - Andreę Pirlo. Gościu nie dość, że dużo widzi to potrafi jeszcze uderzyć z daleka. MŚ już jest, ME również byłoby miłe :roll: Idealni kandydaci do kolejnego utarcia nosa Niemcom czy Francuzom ;) (szkoda tylko, że bez tego trenera).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A więc Roberto Donadoni odkrywa karty, już wiemy kto zagra an Euro w ekipie mistrzów świata (przed samymi mistrzostwami skreślony zostanie jeden z zawodników tej 24-osobowej kadry):

Bramkarze

Gianluigi Buffon (Juventus Turyn), Marco Amelia (AS Livorno), Morgan De Sanctis (Sevilla FC)

Obrońcy

Fabio Cannavaro (Real Madryt), Marco Materazzi (Inter Mediolan), Christian Panucci (AS Roma), Andrea Barzagli (US Palermo), Gianluca Zambrotta (FC Barcelona), Giorgio Chiellini (Juventus), Fabio Grosso (Olympique Lyon)

Rozgrywający

Andrea Pirlo (AC Milan), Gennaro Gattuso (AC Milan), Massimo Ambrosini (AC Milan), Daniele De Rossi (AS Roma), Simone Perrotta (AS Roma), Alberto Aquilani (AS Roma), Mauro Camoranesi (Juventus), Riccardo Montolivo (AC Fiorentina)

Napastnicy

Luca Toni (Bayern Monachium), Alessandro Del Piero (Juventus), Antonio Di Natale (Udinese Calcio), Marco Borriello (GFC Genoa), Fabio Quagliarella (Udinese), Antonio Cassano (Sampdoria Genua).

Więcej w: http://sport.onet.pl/0,1264200,1752977,wiadomosc.html .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest Aleks, czyżby to, że został królem strzelców Seria A przemówiło do Donadoniego? Najwięcej zawodników z Juventusu ku mojej wielce uciesze oraz z Romy- 4, 3 z Milanu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako Polak oczywiście chcę wygranej Polski, jednak rozum mówi , że to Włochy wygrają ME . Obstawiam finał , Włochy- Niemcy . Włosi pokazują prawdziwą piłke , aż miło się patrzeć. Uważam, iż sukcesem będzie gdy Polska wyjdzie chociaż z grupy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Finał Włochy - Czechy i zwycięstwo (mam nadzieję) Czechów, chociaż rozsądek karze stawiać na Włochów.

Co do Polski to mam nadzieję, ze jednak uda im się uczknąć jakieś punkty w meczach z Chorwacją lub Niemcami, oraz rozwalić Austrię, i jakoś wyjść z grupy. Jednak na półfinał zbyt wielkich nadziei już nie mam ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Nie zdziwiłbym się gdyby z grupy nie wyszli Włosi i Francuzi. Ale jak już wyjdą, raczej nikt ich nie powstrzyma przed dojściem do finału - imho w całej stawce tylko Niemcy i Portugalczycy mogą się z nimi równać.

Holendrzy mają ogromny potencjał ofensywny (m.in. Huntelaar, Van der Vaart, Snejder) ale od dawna nie mieli równie beznadziejnej obrony. Czesi bez Nedveda i Rosickiego są cieniem dawnej potęgi i zdziwiłbym się gdyby coś więcej niż wyjście z grupy zwojowali. Wielka niewiadoma to Hiszpania, posiadająca wielki potencjał i wspaniały skład, ale na turniejach zawsze zawodząca. Jeżeli jednak Villa, Torres i Fabregas utrzymają na EURO wysoką formę mogą sprawić niespodziankę, w co jednak szczerze mówiąc wątpię.

W naszej grupie z Niemcami o pierwsze miejsce może powalczyć bardzo mocna i niedoceniana Chorwacja. My w tym starciu jesteśmy raczej bez szans.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Funta   

Widzę tu typową postawę polskiego kibica. Co to za sukces wyjście z grupy ? Czy oni jadą tam po to żeby pokazać, że stać ich na tylko tyle ? Otóż nie. Liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo w całej imprezie. Liczę że tek będzie. Mam nadzieję że Włosi coś pokażą i zagrają z nami w finale :clap:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Widzę tu typową postawę polskiego kibica.

A jaka jest typowa postawa polskiego kibica? Wybacz, ale takie określenia troszkę mnie wkurzają.

Z tego co tutaj widzę, to większość chce naszego zwycięstwa, jednak jeśli się tak na chłodno zastanowić, to wyjdzie, że wyjście z grupy będzie sukcesem. Każdy z nas chciałby aby Polska wygrała, ale czasem warto też spojrzeć na to inaczej niż okiem kibica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
shymaq   

Ekhm. Nie wiem skąd ta sympatia do Italii. Chyba to słynne włosie calcio za bardzo zamieszało panom w głowach.

[ Dodano: 2008-05-22, 14:35 ]

poprawka:włoskie :clap:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.