Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Gnome

Mapa nazwisk

Recommended Posts

W Polsce jest 116 osób o nazwisku G******.

Zamieszkują oni w 9 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Strzelce Opolskie ,a dokładnie 66.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Lubliniec (26), Gliwice (7), Siemianowice Śląskie (5), Katowice (5), Nowy Targ (3), Tarnowskie Góry (2), Świętochłowice (1) i m. Opole z liczbą wpisów 1.

no ja z Lublińca właśnie :twisted:

No to ładnie;) W Polsce moje nazwisko noszą 61034 osoby. Najwięcej w Poznaniu - ZGADZA SIĘ;P A kto zgadnie jakie to nazwisko.? Braaaaaaadzo ( jak widac ) popularne, a zwłaszcza w Poznaniu;P KXXXXXXXX

W Polsce są 314 osoby o nazwisku B...........

Zamieszkują oni w 65 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Nysa ,a dokładnie 30.

widiowy7   

W Polsce jest 1219 osób o nazwisku

Zamieszkują oni w 169 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 72.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Jasło (58), Konin (41), Gdańsk (36), Brodnica (31), Ostrołęka (29), m. Łódź (29), m. Bydgoszcz (28), m. Toruń (26) i Ciechanów z liczbą wpisów 24.

Całkiem sporo, a ja przez całe życie, poza moją rodziną ( siedem osób ) nie spotkałem nikogo innego o moim nazwisku :D

Zabawne :D

W Polsce są 2524 osoby o nazwisku xxxxx.

Zamieszkują oni w 241 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 228 (no tak, moj najstarszy brat z żoną i synem polepszają statystykę :D )

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Łódź (90), Rypin (73), m. Bydgoszcz (65), m. Wrocław (55), m. Toruń (51), Szczecin (46), Skierniewice (43), Płock (42) i m. Kraków z liczbą wpisów 40.

W Polsce jest 13311 osób o nazwisku G******.

Zamieszkują oni w 373 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 829.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Łódź (368), m. Kraków (281), m. Bydgoszcz (227), m. Wrocław (212), Kępno (199), m. Poznań (167

Heh wieszkam w Wawie, ale ktoś jeszcze jednak pozostał w Poznaniu ( po klęsce Napoleona (za kare że z nim polazł do Rosji) zabrali mojemu praprapraprapradziadkowi xD ziemie pod Poznaniem xD)

Lu Tzy   

Trza rzec, ze jestem wyjatkiem...

W Polsce jest 767 osób o nazwisku Z*****a.

Zamieszkują oni w 60 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Częstochowa ,a dokładnie 168.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Częstochowa (161), Radomsko (101), m. Łódź (29), Pabianice (23), m. Wrocław (23), Pajęczno (19), Warszawa (18), Będzin (14) i Katowice z liczbą wpisów 13.

Dwa sasiadujace powiaty o zageszczeniu ponad 40, trzy, dosc oddalone , 21-30 (czyzby kolonizacja?), trzy 11-20, wiec proby przylaczenia takze byly, sporo zielonych, 1-11, zarowno zwarte w kierunkach kolonizacji, jak i rozproszone.

Mnie wywialo konkretnie. Inni sie w kupie trzymaja. :lol::D

W Polsce jest 4498 osób o nazwisku W*****.

Zamieszkują oni w 194 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Radziejów ,a dokładnie 351.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Września (280), m. Bydgoszcz (196), Kalisz (194), Słupca (153), Inowrocław (147), Konin (146), m. Kalisz (145), m. Poznań (122) i Śrem z liczbą wpisów 103.

Nie wiedziałem, że jest nas tylu :). A w szczególności w Kaliszu ;).

Pozdrawiam!

KD

O moim nazwisku jest 125 osob ale najlepsze jest to ze w moim powiecie a mianowicie sztumskim wg nich nie ma nikogo ;p wiec ciekawie ze nie zaliczam sie wraz z rodzina xD

Lecz jak zauwazylem na stronie niemieckiej (czego nie ma na naszej) jest tam wytyczone ze jest to ilosc osob o tym nazwisku w ksiazce telefonicznek a to sie by wtedy zgadzalo bo nie mam domowego ;p

Andreas   

W Polsce jest 40 osób o nazwisku M*******

Zamieszkują oni w 17 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w m. Bydgoszcz ,a dokładnie 6. ;)

Rzadki jestem.

W Polsce są 754 osoby o nazwisku O***.

Zamieszkują oni w 56 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Skarżysko-Kamienna ,a dokładnie 184.

Mieszkam 20 km od tego miasta.

Wiktor.Z   

W Polsce są 254 osoby o nazwisku Z........ .

Zamieszkują oni w 61 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 18.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Tarnów (13), m. Łódź (13), Nowa Sól (12), m. Lublin (12), Częstochowa (10), m. Bydgoszcz (10), Sierpc (9), Lublin (8) i Dzierżoniów z liczbą wpisów 8.

Cóż a propos Łodzi, sądzę iż zgadzałoby się.

maire   

W Polsce jest 18195 osób o nazwisku Z.......

Zamieszkują oni w 365 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w Warszawa ,a dokładnie 1517.

Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku m. Białystok (492), Grajewo (304), m. Wrocław (291), m. Łódź (283), Gdańsk (280), Białystok (239), Szczecin (232), Wysokie Mazowieckie (221) i Wołomin z liczbą wpisów 221.