Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Regulamin działu II wojna światowa - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Drodzy Forumowicze!

Temat może okaże się zbędny, ale osobiście uważam, że coś takiego może być potrzebne (zdanie wydaje mi się bez sensu... ale mniejsza z tym). Chciałbym abyście umieszczali tutaj swoje uwagi, odnośnie działu "II WŚ-Polska". Czy to dotyczące konkretnych tematów, samego działu, coś Wam się nie podoba i macie propozycję jak to zmienić itp. Drugi cel założenia tego tematu, to wszelkie moje uwagi i ogłoszenia. Mam nadzieję, że za dużo tego nie będzie, w końcu moderatora powinno być widać na forum jak najmniej.

Kilka zasad na początek (po półtora roku urzędowania), których chciałbym, abyście się trzymali:

1) Tematy zakładamy tak, aby każdy mógł się zorientować, o co w nich chodzi.

2) W swoich wypowiedziach staramy się pisać tak, aby moderator (czyt. moja skromna osoba) nie dostawał białej gorączki, czyli: używamy znaków interpunkcyjnych, zdania zaczynamy od wielkiej litery (od wielkiej, nie od dużej, tak jak pani w podstawówce uczyła), znaki diakrytyczne są także jak najmilej widziane (chyba, że ktoś nie ma możności ich używania). Jeśli o czymś zapomniałem, to nie znaczy, że można sobie to olać:D Ogólnie nie chodzi mi o zastraszenie kogokolwiek, ale z doświadczenia wiem, że znacznie lepiej czyta się posty poprawne pod względem pisowni, niż wielkie zlepki słów, choćby to nawet były posty pisane przez wybitnych znawców tematu.

3) W swoich wypowiedziach nie używamy określeń obrażających inne nacje (czyli: Ruscy, Szkopy, Rumuny itp.). Bardzo proszę, o szczególne zwrócenie uwagi na to.

4) W quizach nie zaczynamy dyskusji, tylko udzielamy w miarę możliwości krótkich (na tyle, na ile pozwala pytanie) i rzeczowych odpowiedzi.

5) Staramy się dyskutować rzeczowo i na temat, w przypadku offtopicu proszę mi zgłaszać, jeśli ktoś chce dalej ciągnąć dyskusje, wtedy temat wydzielę, chyba że sam wcześniej to zauważę.

To na razie chyba tyle. Mam nadzieję, że wszyscy w miarę możliwości zastosują się do zasad, co ułatwi życie zarówno Wam jak i przy okazji mi. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia:)

Minister ds. Użytkowników

(-) Albinos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ogłoszenie:

W związku z rozrostem działu Powstanie Warszawskie, została podjęta decyzja o dodaniu 4 nowych poddziałów:

Działania bojowe

Oddziały powstańcze

Niemcy a powstanie

Zagadnienia ogólnomilitarne i ogólnopolityczne

Ma to ułatwić nawigacje po dziale. Mam nadzieję, że podział będzie jasny i klarowny dla każdego.

Minister ds. Użytkowników

(-) Albinos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Teraz coś spoza ogłoszeń formalnych. Dział w ostatnim okresie rozwija się w sposób, jakiego nie oczekiwałem. Niemniej potrzebne są dalsze pomysły odnośnie jego rozwoju. Więc jeśli ktoś z Was ma jakieś uwagi, na temat funkcjonowania działu, chciałby zwrócić na coś szczególną uwagę (bo albo uważa coś za bardzo pożyteczne i przydatne, albo też za całkowicie zbędne), to zapraszam do wyrażania opinii.

//Adm. Ale nie w dziale statutowym najlepiej poprzez PW lub inny ogólny temat w MSW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W związku z rozrostem działu Wrzesień '39, zostały dodane cztery poddziały:

Działania bojowe

Niemcy i Rosjanie a Kampania Wrześniowa

Działania ogólnomilitarne i ogólnopolityczne

Wojsko, technika i uzbrojenie

Także do działu "Powstanie Warszawskie" dodany został nowy poddział:

Literatura, sztuka i kultura

Minister ds. Użytkowników

(-) Albinos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W związku z rozrostem działu Polska podziemna i okupacja zostały dodane następujące poddziały:

Walka z okupantem

Oddziały i organizacje

Społeczeństwo i gospodarka

Okupanci

Literatura, sztuka i kultura

Mam nadzieję, że ułatwi Wam to poruszanie się po dziale, i pozytywnie wpłynie na jego rozwój.

Minister ds. Użytkowników

(-) Albinos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.