Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepsza sztuka teatralna na jakiej byłeś?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jaka sztuka teatralna najbardziej wam się podobała?

Ja zdecydowanie polecam Testosteron w Bagateli w Krakowie, sztuka w trakcie, której przez zdecydowaną większość czasu po prostu się śmiejesz : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja najmilej wspominam "Awanturę w Cioggi" odegraną na plaży gdyńskiej przez "Scenę Letnią Teatru Miejskiego w Gdyni" im. Gombrowicza. Nie tylko świetna komedia, ale dzięki miejscu, w którym ją odegrano, fantastycznie został oddany klimat włoskiej, rybackiej miejscowości.

Ale zawsze na pierwszym miejscu będzie mój ukochany "Sen nocy letniej"... Też odegrany na plaży :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

"Wizyta starszej pani" Durrenmatta, reż. Czechowicza.

"Zabijanie Gomułki" (nie pamiętam reż.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to tak jak pisałem Testosteron, a do tego Mayday również w Bagateli. Od środy również Dracula podobała mi się ta sztuka mimo, że końcówka jest jakby urwana, czegoś tam zabrakło na końcu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

'Makbet' w wersji południowo-koreańskiej podczas przeglądu teatralnego w Toruniu kilka lat temu. Wspaniałe stroje, brawurowa gra aktorow i świetna muzyka, poza tym po raz kolejny okazało się że mistrz Szekspir pasuje do każdego kraju i kultury :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Makbeta grają w ST z Globiszem w roli głównej, ale mi się marzy Faust z Trelą w roli głównej... i zobaczyć, ale na deskach teatru (a nie w teatrze telewizji) Króla Edypa z Fryczem, Trelą, Budzisz-Krzyżanowską... cóż może kiedyś, ale to już mogą nie być Ci aktorzy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

W sierpniu miałam niezwykłą okazję być na Ogrodach Muzycznych organizowanych na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.

Program mimo pogody która łaskawa nie była okazał się bardzo ciekawy. Wspaniałe, nowoczesne arie operowe, Poranki Muzyczne dla dzieci... W tym roku zamierzam być tam również, oprócz tego liczne wystawy min. słynnego Skarbu z katedry Wileńskiej, te misterne cacka, koncerty organowe w pobliskich kościołach... Coś fantastycznego.

Ale jako miłośniczka opery, najbardziej skupiałam się właśnie na niej, no i okazało się, że moja 11 letnia córka też polubiła operę. Na takim koncercie była pierwszy raz. :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobał " Lot nad kukułczym gniazdem" wystawiany niedawno W Wa-wie na Pradze ;) Świetna sztuka, wg mojej oceny wypadał lepiej od filmu Formana ( oprócz roli Nicholsona oczywiście).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.