Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

"Gwiazdy" na lodzie, w cyrku, tańczą i śpiewają

Rekomendowane odpowiedzi

Roshnise   

Zgadzam się, bo ta druga (nie wiem nawet jak się nazywa) może i ładnie tańczy, ale jak widzę, te jej ekscytację na twarzy jak u dziecka, to ta cała sztuczność mnie aż boli. Poza tym zauważyliście, że zwykle wygrywają Ci z "sławnych" seriali? (Mroczek, Cichopek, Guzik itd.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ja ostatnio czytałam, że mają zamnknąć w jednym domu Dodę i Edytę Górniak i inne oszibki, które nie lubią się za bardzo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio czytałam, że mają zamnknąć w jednym domu Dodę i Edytę Górniak i inne oszibki, które nie lubią się za bardzo ;)

To by było naprawdę ciekawe ;)

Poza tym zauważyliście, że zwykle wygrywają Ci z "sławnych" seriali? (Mroczek, Cichopek, Guzik itd.)

Pewnie dlatego i Pudzian wygra ze względu na swych fanów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie oglądam tego typu show. Uważam , że to niezbyt ambitna i mądra rozrywka i tylko zaśmieca telewizyjną ramówkę. Poza tym niektóre gwiazdy wystepujące w tych programach to antygwiazdy , bo gwiazdami nie mogę ich nazwać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Wczoraj czekając na moją kolej przy kompie włączyłem sobie TVP 2 i akurat trafiłem na Gwiazdy tańczą na lodzie. I kogo widzę? Jacykowa :shock: Człowieka zawodowo zajmującego się dostarczaniem materiałów do pudelków i tym podobnych, idioty, krytykującego wszystko dookoła, niewidzącego, że w samym sobie znalazłby sporo elementów krytycznych - czy TVP upadło tak nisko? Kiedyś (jakieś kilka lat temu) Krzysztof Skiba podsumował ludzi pokroju Jacykowa mniej więcej tak (cytat z pamięci): No i są właśnie tacy projektanci mody, co mówią, że ta gwiazda się źle ubiera, ta ma złą fryzurę i tak dalej. Takich projektantów się wszędzie cytuje, uznaje za ekspertów, a jak przyjdzie co do czego i jak tenże człowiek wyjdzie z ukrycia, to jest on jakiś taki "nie tego" - niziutki karzełek, ze śmieszną czapeczką, w ciuchach niepasujących do siebie, no i w okularach jakiegoś hutnika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
i akurat trafiłem na Gwiazdy tańczą na lodzie. I kogo widzę? Jacykowa

I oceniał fenomenalną, zjawiskową, odkrycie tegoroczne mediów, charyzmatyczną, obdarzoną niebywałą inteligencją oraz kulturą osobistą, Jolantę R. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jakoś tak w poprzednim tygodniu, trafiłem przez przypadek na coś, co nazywa się jakoś... moment, tylko sobie przypomnę... ooo, mam, Fabryka gwiazd. W programie występuje jakoś tak 12 polskich gwiazd, parafrazując Herr Flicka, płci przeciwnej. Przyznam, że poza Górniak nie potrafię w tej chwili powtórzyć żadnego z nazwisk. Pomijam prowadzącego, czyli Borysa Szyca (swoją drogą biorąc pod uwagę, że niektóre z uczestniczek są całkiem tego, ma on niezłą robotę). Program ogólnie polega, z tego co wywnioskowałem na podstawie tak z 10-15 minut oglądania, na zadaniu pytania odnośnie życia gwiazd ogólnie, a następnie wyciągnięciu jednej z gwiazd na środek. Następnie mamy minutę śmiechu wszystkich pozostałych uczestniczek. Ofiara odpowiada na pytanie... reszta dalej się śmieje. Czasem ktoś przestaje się śmiać, powie coś, co chyba ma być śmieszne, a potem wraca do śmiania się. Program jest jak widać bardzo śmieszny, skoro wszyscy się w nim śmieją. Zastanawiam się tylko czy z siebie, czy z tych, co oglądają to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Albinos, ten program to Ranking Gwiazd...

To tylko dowodzi, jak świetny ten program jest, skoro nawet tytułu nie pamiętam :lmao:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A czy gwiazdy tak naprawdę tańczą na lodzie? Przyznam się że nie obejrzałem ani jednego odcinka, więc pewnie nie jestem trendy lub cool ;)

A tańczą Fronczewski, Zapasiewicz, stary Stuhr, Tyszkiewiczowa, Pieczka, Radziwiłłowicz, Kolberger?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A tańczą Fronczewski, Zapasiewicz, stary Stuhr, Tyszkiewiczowa, Pieczka, Radziwiłłowicz, Kolberger?

To inne pokolenie gwiazd... Tyszkiewicz jest jurorką w Tańcu z Gwiazdami, natomiast reszta w niczym nie uczestniczyła. Po co im to i tak każdy ich zna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To inne pokolenie gwiazd...

Problem w tym, że dzisiaj pojęcie gwiazdy, jest bardzo szerokie. Wystarczy pokazać się w Big Brotherze, zaśpiewać parę piosenek wątpliwej jakości, załapać się na Pudelka, i już jest się gwiazdą. Dlatego ludzie pokroju Nowickiego, Stuhra, Łomnickiego, Zapasiewicza czy też Globisza, to dla mnie nie gwiazdy, ale artyści. Tych ludzi aż chce się oglądać. Jakiś czas temu czytałem wywiad z Nowickim. Rozmowa zeszła w pewnym momencie na gwiazdy pokroju Mroczków czy też Cichopek. Nowicki wspomniał, że gdy kiedyś oglądał teatr telewizji z Gajosem, pomyślał: K****, czy ktoś widzi jak on gra! Oni grają, te gwiazdki pokazują się na ekranie. A i tak, najzdrowsze podejście to tego wszystkiego, ma moim zdaniem Witold Pyrkosz: Aktorstwo to zawód jak każdy inny. Z tym że niektórzy, potrafią z niego zrobić sztukę. Ale nie ma co wokół tego robić takiego zamieszania, jak to ma miejsce teraz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Albinosie cała Twoja wypowiedź jakby z ust moich wyjętą jest. Tylko słów znaleźć nie mogłem.

Dlatego ludzie pokroju Nowickiego, Stuhra, Łomnickiego, Zapasiewicza czy też Globisza, to dla mnie nie gwiazdy, ale artyści.

A za to, to wielkie dzięki. Po prostu artyści.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.