Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

"Gwiazdy" na lodzie, w cyrku, tańczą i śpiewają

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Od czwartku do niedzieli stacje telewizyjne serwują nam różnego rodzaju spotkania z "gwiazdami".Ja nie oglądam tych programów.Czy wy oglądacie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć że telewizje obrażają inteligencję swoich widzów. Tyle że ludzie naprawdę lubią to oglądać i własnie dlatego tyle się tego namnożyło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Cóż Pancerny, też jakoś nie bardzo mnie ciągnie do oglądania tego typu "widowisk", ale niestety szpek_chomik ma rację, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn naród ogląda tę "ambitną" rozrywkę, cóż najwidoczniej tak to już musi być, kiedyś disco polo teraz to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

U mnie w domu już w czwartek od 20 00 do 23 00(i już do niedzieli) babcie,ciocie okupują TV(niestety mamy jeden telewizor)i zawzięcie kibicują jak gwiazdy nieudolnie naśladują piosenkarzy czy tancerzy.Wolałem oglądać "Idola" cy "You can dance"gdzie jest mnóstwo utalentowanych ludzi,a nie bezsensowne próby śpiewu czy tańca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Darkman   

Mnie to na szczęście nawiedza z rzadka pod postacią "Tańca z gwiazdami", który namiętnie oglądają żona teściowa, teść i pierwszą albo drugą edycję (już nie pamiętam - najstarszy syn :)) .Nie mam problemu bo wtedy mogę bezproblemowo atakować problemy na tym i innych forach. :) Jednak w całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcami - pogoń za oglądalnością i wynikami finansowymi (w końcu o to chodzi w prywatnym interesie) spłaszcza gusty i powoduje powolny acz postępujący upadek poziomu programów TV.

"Prywaciarzy" mogę rozgrzeszyć ale TVP1 i TVP2 już nie bo jak słyszy się w koło te jęki o małych wpływach z abonamentu i że nie ma za co "kontynuować misji" to łapki opadają.

Niech w końcu sprywatyzują telewizję i będzie spokój z tym biciem piany o "misji"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego typu programów. I osobiście nie lubię ,,gwiazd" występujących w tych programach. Uważam, że ci aktorzy wybierają zamiast ambitnych ról łatwą kasę. No bo w końcu, który reżyser chciał by mieć aktora, który kojarzy się tylko z show?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Dla moherów? Mohery z pewnością nie oglądają, bo za dużo tam roznegliżowanych gwiazdek ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie "Gwiazdy robiące cokolwiek" to dobra pożywka dla "moherów" i pań z kolejki do warzywniaka...

Błagam litości! Nie lubimy moherów, więc na pewno są głupi i oglądają gwiazdy tańczące w cyrku...

Stereotyp zasłyszany chyba z kolejki do warzywniaka ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ratel   
Błagam litości! Nie lubimy moherów, więc na pewno są głupi i oglądają gwiazdy tańczące w cyrku...

Stereotyp zasłyszany chyba z kolejki do warzywniaka

Mohery jako ogólny synonim emerytek, które nie mają niczego lepszego do roboty. Ani nie zadeklarowałem braku sympatii do tej grupy, ani nie określiłem ich poziomu intelektualnego kolego. Ty to zrobiłeś...

Radzę poznać przekrój wiekowy widzów tego typu programów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Radzę poznać przekrój wiekowy widzów tego typu programów.

U mnie w domu, średnia wieku oglądającego takowe programy wynosi 22,5 lat :mrgreen:

Trzeba przyznać, że telewizje ogółem zbiłyby mniejsze pieniądze na robieniu inteligentnych programów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ratel   
Trzeba przyznać, że telewizje ogółem zbiłyby mniejsze pieniądze na robieniu inteligentnych programów.

Niestety komercjalizacja zatacza coraz większe kręgi. Dobrze, że są jeszcze takie teleturnieje jak "1 z 10" i od biedy "Milionerzy". A tak tylko sieczka: telenowele, reklamy itp. Od kilku lat nie obejrzałem żadnej reklamy w telewizji, nie wspominając o internecie, szukam tylko magicznego krzyżyka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do tych konkursów gwiazd to sprawa prosta ludzie oglądają, reklamodawcy płacą, zysk jest więc dla prywatnych telewizji to norma.

Ale od TVP wymagałbym czegoś więcej jakiejś misji... tyle, że jej tam w ogóle nie ma mimo irytujących ostatnio politycznych reklam prezesa URBAŃskiego o abonamencie to dlaczego jest taka familiada, a nie ma wielkiej gry? A gdzie jakieś programy edukacyjne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Programy edukacyjne na TVP są, ale o jakiej porze. Na przykład "Laboratorium XXI wieku" o 10:20 albo "Wyprawy krzyżowe" o 13 :? Wiec pora kiedy wiele osób jest w szkole czy w pracy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.