Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
mch90

Wojenna kolekcja

Recommended Posts

Albinos   

Pod "Zbierz kolekcję" są podane wszystkie filmy. Po kliknięciu na dany film można przeczytać krótki jego opis, zobaczyć czy jest lektor/napisy oraz obejrzeć zwiastun. Całej kolekcji na pewno nie będę zbierał, nie wszystkie filmy są tego warte. Ograniczę się pewnie do paru klasyków. Poza tym część filmów mam na wideo i DVD. Jednak kolekcja na pewno ciekawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darkman   

Tylko ( jak zwykle) 1 "tom" w cenie promocyjnej potem już po 30 PLN za sztukę :evil: Trochę dużo jak za stare filmy (niektóre nie najwyższych lotów) które można było nabyć w sklepach i w hipermarketach za 10 lub max. 20 PLN (niektóre wersje na VCD po 4,99)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hauer   

A ja i tak tylko ten pierwszy chciałem i dziś udalo mi sie go dostać. Jupi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł. Podobnie jak Albinos nie mam zamiaru kupować całej kolekcji, ponieważ 3/4 tych filmów już oglądałem . U mnie, w Warszawie nie ma problemu z kupnem kolekcji (jest w prawie każdym kiosku). Poza tym cena jest dość atrakcyjna , bo po co mam iść do Empiku i kupić ten sam film za 30 zł. jak mogę za 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mch90   

Warto kupić, bo np. obecnie sprzedawany w kolekcji "Helikopter w ogniu" to wersja reżyserska, zawierająca dodatkowe, bardzo ciekawe sceny. M.in. z tego co na razie oglądałem , jest jedna, w której reżyser zawarł to o czym pisałem już na tym forum- kiepskie wyszkolenie rangersów biorących udział w akcji. Jest przedstawiona prawdziwa scena z początku bitwy, kiedy jakiś młody, niedoświadczony ranger o mało co nie zabił sierżanta Sandersona (w rzeczywistości sierżanta Paula Howe'a). Będąc w budynku-celu koło głowy poszła mu seria z karabinu maszynowego. Okazało się, że „chciał” go zabić jakiś niedoświadczony rangers, blokujący pozycję koło południowego narożnika i który, gdy zobaczył jakąś sylwetkę w oknie budynku, wziął komandosa za uzbrojonego Somalijczyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.