Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Norton

Telenowele

Rekomendowane odpowiedzi

Avaritia   

Jak miałam może z 10 lat to oglądałam namiętnie "Palomę". A miałam 60-letniego wujaszka, który potrafił opowiedzieć całą "Luz Marię" od początku do końca i jeszcze rozwikłać zagadkę, kto z kim jest w ciąży :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Luz Maria to serial kultowy, widziałem parę odcinków..., moja babcia uwielbiała ten serial i chyba rzeczywiście jak na telenowelę to dzieło wybitne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   
rzeczywiście jak na telenowelę to dzieło wybitne.

Pod jakim względem wybitne? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście jak na telenowelę to dzieło wybitne.

Pod jakim względem wybitne? :P

Wiesz, działo się w kilku miejscach, był kostiumowy! i do tego fabuła nie była strasznie liniowa, wiem, że moja babcia uważa to za telenowele wszech czasów : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Nie, nie oglądam tasiemców,wolę poczytać w tym czasie, chodź trudno od uciec, są wszędzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Jakoś nie przemawia do mnie idea tego typu produkcji, jednak zważywszy na to ile tego produkuje się na świecie i w Polsce również, chyba jednak jest olbrzymie "zapotrzebowanie" na tego typu rozrywkę.

Cóż vox populi vox Dei.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
;) chyba każdy jakąś telenowelę obejrzał. nie mówcie, że nie:) Taki Zbuntowany anioł na przykład:) miłą powodzenie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyprowadzę z błędnego uogólnienia... nie oglądam.

Miss zbuntowaną widziałem li jedynie w trakcie przełączania kanałów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Mam na koncie dwie telenowele. Jedna australijska, jedna brazylijska. Obie zaordynowane przez TVP w latach 80tych.

Co do pierwszej - tytulu nawet sobie przypomniec nie moge. Zwany czule "Krokodylica".

Druga - to "Escrava Isaura", czyli "Niewolnica Isaura". Moja rodzinka ogladala w napieciu; szeroka publicznosc tez: ostatni odcinek wypadl na czas klasowej wycieczki w Podhale. Trzeba bylo zmienic trase i znalezc gazde z odpowiednia iloscia noclegow i telewizorem.

Te dwa kawali g.wna nauczyly mnie, czego sie spodziewac po telewizii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Mam na koncie dwie telenowele. Jedna australijska, jedna brazylijska.

Ta australijska nosiła tytuł "Powrót do Edenu" bodajże. A na czas emisji "Isaury' to faktycznie wyludniały sie ulice. A z perspektywy czasu to szajs rzeczywiście ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.