Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Sposoby na stres

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

Czyli co robicie aby rozładować stres/frustrację tudzież inne negatywne emocje?

Dla mnie nie ma nic lepszego jak porządnie się narąbać... :twisted:

Oczywiście mam na myśli spory zapas drewna i siekierę już po kilku chwilach człowiek jest wyluzowany, przynajmniej ja tak mam, a gdy akurat nie mogę się narąbać to ćwiczenia przy jakiejś "satańskiej" muzyce i efekt podobny.

A jakie są Wasze sposoby na stres?

Zapraszam do dzielenia się z innymi, może komuś się przydadzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Dobra muzyka, pośpiewać, potańczyć :mrhappy: Zjesc coś dobrego, obejrzeć coś śmiesznego. Spotkać się, porozmawiać z przyjaciółmi. I..."Always look at bright side of life" - o tak!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
I..."Always look at bright side of life" - o tak!

Och uwielbiam tę piosenkę :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Sposób na stres? Zjeść coś dobrego, przeczytać książkę, posłuchać muzyki, ale takiej która daje kopa, a nie przybija człowieka. I oczywiście sposób, który nie każdemu może się podobać, ale zwyczajnie napić się czegoś mocniejszego, stres przechodzi jak ręką odjął. Jednak to też oczywiście w granicach rozsądku, nie chodzi o to aby spić się w trzy... ykhm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Zwykle to odstresowuje mnie:

- forum,

- jakaś muzyka.

Czasami wyżywam się na najbliższych, za co mi wstyd :oops: Takiego sposobu stanowczo nie polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moja nauczycielka od historii poleca ssać jakiegoś cukierka(bez podtekstów :D) albo żuć gumę. Ze swojego doświadczenia wiem, że mi pomaga mocny wysiłek fizyczny, mocne uderzenie muzyki (Behemoth, Children of Bodom) albo po prostu wyjście i spędzenie dużej ilości czasu z dziewczyną :wink:

Co do alkoholu to tak średnio z tym u mnie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Duży wysiłek fizyczny albo sen, albo jedno i drugie :wink:

Tak jest! Na stres nic lepszego nad wysilek fizyczny i sen. Najlepiej oba w lozku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Najpierw odpowiedzmy sobie, dlaczego on nas dopada.

Szkoła, praca, zrycie osobiste.

Wszystko jest stresogenne. Na to nic nie poradzimy. Tak po prostu jest.

Ja wytworzyłem w sobie taką barierę ochronną.

Np. w pracy. Są problemy, najczęściej z kasą :razz: Ale gdy nie mogę ich rozwiązać w pracy, nie zabieram tego problemu ze sobą do domu. On zostaje za mną. Nie wiem czy to nie jest umiejętność oddzielania życia zawodowego od prywatnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
gdy akurat nie mogę się narąbać to ćwiczenia przy jakiejś "satańskiej" muzyce i efekt podobny.

Wyciszenie ... dobry browarek - głośniki w compie nieco zgłośniamy i ... Vorwärts :D :

http://www.youtube.com/watch?v=WnHm_MHfTxE

MARLENE DIETRICH - "Sag Mir Wo Die Blumen Sind" - powiedz mi, gdzie są kwiaty? ... czy istnieje bardziej przyprawiający o ciarki antywojenny kawałek ?

[ Dodano: 2008-04-29, 08:08 ]

Ach - byłbym na śmierć zapomniał - istnieje nasza rodzima wersja tej przejmującej piosenki, śpiewana przez Sławę Przybylską:

P.S. Albinosie - to spóźniony prezent urodzinowy dla Ciebie ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Mnie odstresowuje dobra muzyka, kawka, książka i papierosek ;) Niezbyt zdrowo, ale stres też szkodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Przemoq   

Mój sposób: pokrzyczeć, poprzeklinać, posłuchać Nirvany i mi przechodzi po chwilce ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   
Mój sposób: pokrzyczeć, poprzeklinać, posłuchać Nirvany i mi przechodzi po chwilce :P

Lubie posłuchać sobie Nirvany ta muza jakoś sentymentalnie działa-a stąd do "zadołowania jeden kroku" u mnie. :)

Na doła mam sposobów parę: pójść na poszukiwania skarbów po antykwariatach (w Sandomierzu niestety co raz drożej tam, chyba przez tego ojca Mateusza;)), czy pchlim targu. Wieczór poświęcony zabiegom konserwującym tez czyni cuda. Jak mam doła, to nie czytam, bo się skupić nie mogę... Ale za to sprzątam i gotuje efektywnie-wtedy nie myślę.... ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.