Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
jona

"Mówia wieki" jakich nie znacie;)

Recommended Posts

jona   

Magazyn Historyczny „Mówią wieki” to najstarsze

pismo poświęcone popularyzacji historii. Istniejemy od 1958 roku, a na naszych łamach pisali i piszą najlepsi polscy historycy. W przystępnej formie i bogato ilustrowanej szacie graficznej przybliżamy tajemnice przeszłości i sylwetki wielkich postaci historycznych. Opisujemy sławne bitwy i wydarzenia. Prezentujemy zabytki i ciekawostki, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Zamieszczamy materiały edukacyjne niezbędne dla uczniów i nauczycieli. Jeśli chcesz przejść do historii - czytaj „Mówią wieki”!!!

Teraz w cenie: 5,00 zł

prenumerata 6 numerów: 25,80 zł

prenumerata 12 numerów: 48,00 zł

Mówią wieki - wejdź i sprawdź!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tą stronę to ktoś aktualizuje chociaż? Już dawno numer majowy się u mnie wyleguje, a na stronie jako aktualny podany jest numer kwietniowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.