Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Estera

Marek Koterski

Recommended Posts

Estera   

Co myślicie o jego filmach i jego twórczości? Jakie filmy widzieliście i który uznajecie za najlepszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pancerny   

Znam kilka jego komedii: ,Dzień świr ,Ajlawju,Nic śmiesznego ,Porno,Wszyscy jesteśmy Chrystusami -wybrać najlepszą ,trochę trudno,takie są podobne do siebie.Może bohater tych filmów Adaś Miauczyński,który występuje we wszystkich filmach sprawie wrażenie jakby to był jeden serial.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pancerny   
Widziałem Dzień Świra i Wszyscy jesteśmy... to na pewno nie są komedie.

Powiedzmy komedie-dramatyczno-obyczajowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gnome   

No nie wiem, trudny wybór, ale chyba Dzień Świra, ten film mimo całego swego przerysowania jest taki prawdziwy, a modlitwa Polaka :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

Cenię go za odwagę- te filmy są prawdziwe- Koterski pokazał w nich także swoje problemy rodzinne, swoje osobiste przeżycia. "Dzień Świra" jest zaś odważny, ponieważ demaskuje wielu Polaków.

Widziałam "Dom wariatów"-trudny i specyficzny film, "Dzień Świra"- dialog "pasek ci się ciągnię"- he he ;) i "Wszycy jesteśmy Chrystusami". Są to filmy zrozumiałe wydaje mi się tylko dla Polaków. Jednak "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" to film genialny, mógłby się mierzyć z innymi- bo jest to film zrealizowany w ciekawej konwencji, jest to film ciężki i wstrząsający, ale robi wrażenie, choć mnie przeszkadza ten język brzydki- ale tak wygląda często polska rzeczywistość. Te filmy mają w sobie jakąś głębszą treść, są odważne, obsada jst także mocną stroną- zwłaszcza genialny Chyra i Marek Kondrat (i rzecz jasna Misiek Koterski- kapitalny w sowjej roli :D ).

We "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" jest jedna z piękniejszych scen w polskim kinie- na plaży, kiedy ojciec dźwiga syna. Padają piękne słowa: "Nasza nadzieja w sile więskza od nas samych".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.