Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Gazety Komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Jakie gazety poświecone tematyce "komputerowej" [informatyka, gry itp.] czytacie?

Ja od 2000 roku aż to chwili wyjazdu czytałam "CLICK!". Od czasu do czasu CD-Action. Uważam, że obie gazety są dobre :D Szczególnie druga wymieniona i dział w niej "Action Redaction" gdzie świetnie tepią głupotę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Jakieś kilka lat temu wydawałam mnówstwo kasy na gazety o tematyce gier komputerowych. Byłam wręcz fanatyczka pani Lary Croft i serii Tomb Raider :D Musiałam mieć każdy plakat, artykuł, nowe zdjęcie Lary, czy fajne screeny z gry, hehe. Kupowałam naprawde rozmaita prasę, ale raczej z PlayStatnion niz PC, wtedy uwielbiałam "szaraczka" :grin: /np. Playstatnion plus, Play, PSX Extreme.

Do dziś mam pełniutki segregator z różnistymi materiałami o Tomb Raiderze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest CHIP :] polecam :-)

[ Dodano: 2006-10-13, 12:41 ]

chociaz spory czas juz z ta gazetka nie miałem doczynienia, pamietam ze była COOL :-)

[ Dodano: 2006-10-13, 12:41 ]

ale to jest cos bardziej dla profesjonalistów, niz dla graczy :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Ja polecam Komputer Świat . Bardzo ciekawa gazeta , testy różnych urządzeń , nowinki technologiczne , przydatne porady ( sam z nich korzystałem :P ) , ciekawe programy na dyskietce. Naprawdę polecam !!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MarkoS   
Ja polecam Komputer Świat . Bardzo ciekawa gazeta , testy różnych urządzeń , nowinki technologiczne , przydatne porady ( sam z nich korzystałem :( ) , ciekawe programy na dyskietce. Naprawdę polecam !!

Na histori się znasz, ale czasopisma komputerowe to nie jest twoja mocna strona :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Na histori się znasz, ale czasopisma komputerowe to nie jest twoja mocna strona

Mi się tam podoba "KŚ" . Dzienki trikowi z czasopisma szybciej wchodzą strony .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
A co to za trick bo ciekawi mnie to bardzo

To tyczy się tylko Mozilli . Poza tym często są niezłe programy na CD . No i cena .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam szczerze, że żadnego aktualnie nie czytam :P Kiedyś Clicka, KŚ, ale teraz to ja komputer wykorzystuje tylko do ściagania muzyki, filmów, i pisania prac na uczelnię :P więc z prasy branżowej zrezygnowałem :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

programy zasysam z netu (ze stronki chip'u) :( jezeli ktos jest amatorem w sprawach komputera...to kupuje jakies tandetne CLICKi itp. <lol> ale z tym trickiem z szybszym otwieraniem sie stron to miałem lachen :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MarkoS   

Ostatnio czytuje CHIPa, do niedawna Entera (zaniżyli ostatnio poziom), a osobiście jestem związany ze społecznością internetową PCFormatu... To by było na tyle. Ale za CHIPa brać się nie polecam jeżeli nie ma się już jakiejś wiedzy (i to dość pożądnej) bo może okazać się za trudny. Jeżeli już miałbym czytać coś z rodziny KŚ to tyklo i wyłącznie Eksperta... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Kupuję "Niezbędnik" oraz "PC format", w każdej gazetce jest płytka z darmowymi programami, szczególnie interesują mnie programy antywirusowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Aktualnie to nie kupuję żadnych gazet o tematyce komputerowej. Kilka lat temu czytałem "Play", no i wydaje mi się, że jest to najlepszy miesięcznik o grach. Przyznam też, że sporadycznie kupuję "Świat gier komputerowych", ale tylko wtedy, kiedy jest wydanie specjalne opisujące któryś dodatek do The Sims 2 - to moja jedyna i ulubiona gra komuterowa. : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic, kiedyś KŚ Gry, i Play. Np. w jednym z ostatnich nr'ów Gier była gra Two Worlds , niedawno sprzedawana za ciężkie pieniądze!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.