Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Allo Allo

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

Tak mi przyszło na myśl, że skoro wszyscy tak lubimy ten serial (wnoszę po komentarzach w Halo Hans) to wypadałoby założyć o nim temat.

Tak więc poza tym, że wszyscy go kochamy (no chyba, że są tacy co go nie lubią, ale errare humanum est :lol: ) jakie są Wasze ulubione scenki, gagi, postacie z tego kultowego serialu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Najlepsze jest "Ty głupia kobieto" :mrgreen: Ale serial fajny, choć dziwnie wygląda to że grupa kobiet leci na zezowatego, starego chłopa - ale chodzi oczywiście o kasę. Rzecz jasna, ta dziwność jest śmieszna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

''You stupid woman! Nie widzisz, że ta biedaczka omal....'' :lol: Albo ''Colonello! My friend''- kpt. Bertorelli.Albo Herr Flick i von Smallhausen. :lol: Czy porucznik Gruber i jego mały czołg. :P Ten serial wymiata!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Gyd Myrning! I porucznik Gruber w swoim małym czołgu. A najbardziej podobaja mi sie dziewczyny z francuskiego ruchu oporu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Tak albo to gyd myrning, po prostu można było płakać ze śmiechu, a sławetne słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać i te wszystkie genialne plany przemycenia angielskich lotników do Anglii.

Edit: za wolno pisze Hauer mnie ubiegł :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jeden z moich ulubionych seriali. Momentami wręcz majstersztyk. Teksty "Milczeć con Smallhausen", wrzask Helgi "WEJŚĆ!" czy też to nieśmiertelne "Dźyń dybry" i "Słuchać uważnie, bo nie będę dwa razy powtarzać", postaci takie jak Rene, Mimi czy też Gruber, to wszystko już legendy. Za każdym razem gdy go oglądam, serial jest dla mnie coraz lepszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Niekoniecznie lubie ten serial bardzo, bo jest nieco za bardzo na moj gust wulgaryzmami nasycony, ale go sobie cenie. Uwielbiam angielskiego skoczka obroconego we francuskiego gline; swietny jest motyw tlustego Renee niemogacego sie opedzic od kobiet.

Glupie, jak cholera, ale na 4+.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

"To ja, Leklerk", No i rozmowy radiowe z centralą w Londynie, w pokoju teściowej.

No i bardzo atrakcyjny, komunistyczny ruch oporu. :peace:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Szkoda, że nie leci w telewizji. Najbardziej podobał mi się obraz Madonny z Wielkim Cycem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Genialny serial, ale bym sobie obejrzał... Ulubione fragmenty? Z babcią, jak przykładała tą trąbę do ucha:) I Rene mówiący do żony "ty głupia kobieto":huh:))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.