Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polka roku 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Plebiscyt na Polaka roku zdominowali panowie to dla odmiany, aby było po równo pomyślałem o plebiscycie na Polkę roku. Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu. Można oddac 5 głosów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Jeśli o mnie chodzi, to nie widzę żadnej kandydatki, na którą mógłbym oddac swój głos. Równocześnie zapewniam też, że żadna z wymienionych rodaczek nie zasługuje, moim zdaniem, na tytuł Polki roku 2007.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Był temat zgłaszanie kandydatur są to panie, które zostały wymienione w odpowiednim temacie.

Ja osobiście głosowałem na żelzną damę ; ) Julię Piterę, na Katarzynę Herman i Agnieszkę Holland za Ekipę, Ewe Wanat za audycję, którą prowadzi wraz z panem Depko i szefuje Tok Fm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

To zależy jakie kryteria przyjmiemy. Od razu odrzucam takie panie jak: Rabczewska, Włodarczyk, Rusin i Guzik. Senyszyn od zawsze będzie mi się kojarzyło z głupią lewicą. Skoro jest aż 5 głosów to głosuję na:

- Otylię Jędrzejczak - kto jak kto, ale w swoim fachu zawsze odnosi sukcesy,

- Anna Dymna - zajęta działalnością charytatywną od dość dawna,

- Janina Ochojska - za Polską Akcję Humanitarną.

Dwa pozostałe głosy nieobstawione.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tofiku skoro Twoją kandydatką jest Otylia to oddaj głos w ankiecie, bo ona nadal ma 0 głosów. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Jachu ma rację, żadna z wymienionych wyżej pań nie zasługuje na tytuł Polki Roku. Dlaczego nie ma tutaj na przykład Kasi Skowrońskiej? (jej wyczyny na boisku wbiły mnie w ziemię)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Senyszyn od zawsze będzie mi się kojarzyło z głupią lewicą.

Czemu lewica jest twoim zdaniem głupia ?

Ja stawiam na Panią Prezydent :] Za to co się dzieje na mieście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Czemu lewica jest twoim zdaniem głupia ?

Nie uważam lewicy za głupią. Po prostu jeśli lewica byłaby taka jaka jest Senyszyn to byłaby taka jaka napisałem :roll: Bywa wkurzająca, ta jej walka z Kościołem to chyba przesada. Ale zdaje się, że to nie ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Dobra Tofik, nie będziem sie kłócić ;)

Ludzie jak na kogoś oddajecie głos to chociaż napiszcie ( nie musi być powodu jak Wam tak ciężko )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do pretensji, że kogoś nie ma był temat przez dłuższy czas, możnabyło zgłaszać teraz głosujemy na wymienione wyżej Panie, bo dopisywanie ciągle kogoś byłoby bezsensowne. Sądząc po rozproszeniu głosów walka u nas będzie ciekawa na dniach na stronie HISTORIA.org.pl zrobię też ankietę ok. 400 głosów tam będzie spokojnie tylko, że tylko 1 zaznaczenie będzie możliwe po jakimś czasie ssumuje wszystko i będziemy mieli zwyciężczynię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bermudka   

- Otylia Jędrzejczak. Za to, że jest najlepsza.

- Anna Dymna. Za "niedzielne saloniki poezji'. Coś wspaniałego. I za to wszystko co robi, żeby żyło się lepiej.

- Nelly Rokita. Za jej odwagę. Bo, powiedzmy sobie szczerze, ja bym się nie odważyła robić i mówić to co ona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
- Nelly Rokita. Za jej odwagę. Bo, powiedzmy sobie szczerze, ja bym się nie odważyła robić i mówić to co ona.

Żeby mówić takie rzeczy to naprawdę trzeba mieć odwagę.

Nelly Rokita

Katarzyna Kolenda-Zaleska:

Trzeba mieć naprawdę tupet i niezłe mniemanie o sobie , żeby wierzyć, że to ona, a nie Jan Rokita, jest potrzebna polskiemu państwu i polskiej polityce. Egoistycznie postawiła na siebie, nie oglądając się na nikogo, nawet na własnego męża. Przykład wyolbrzymionego, bezkrytycznego i bezrefleksyjnego przywiązania i podziwu dla samej siebie. Gorszące.

Magdalena Środa:

Za wypowiedzi, które mając być prokobiecymi, są antykobiecymi.

Źródło: gazeta.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bermudka   

Jarpen Zigrin, nie chodzi mi o to, że podziwiam ją za to, co mów i robi. Bo tak nie jest.

Chodzi o to, że ta kobieta ma własne przekonania, nie boi się głosić własnych poglądów i wie, jak ich bronić. Tacy ludzie są potrzebni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.