Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wehikuł czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mogli się cofnąc w jakiekolwiek czasy, czy miejsce z historii Polski co byście chcieli zobaczyć ?

Ja bym się cofnął do roku 1683 r., aby zobaczyć triumf naszej husari pod Wiedniem, a następnie wziąść udział w uroczystym wejściu do miasta :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja bym zdecydowanie wybral II Wojne Swiatowa a dokladniej bitwe o Anglie i "Polska szkole latania" jaka przedstawiali piloci z Deblinskiej szkoly Orlat .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Ja najchętniej cofnęłabym się do czasów II Wojny Światowej - i chciałabym zobaczyć ją od kilku stron - jak to było na froncie po obu stronach (Oś i Alianci), życie cywilów itd. :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Olimpias   

Ja bym się najchętniej cofnęła do czasów starożytnych. Na przyklad do Rzymu za czasów republiki, fajnie bylo by zobaczyć np bitwe po Gaugamelą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kuba89   

Ja bym chciał zobaczyć jakąś wielką bitwe morską chociażby miedzy Wielka Armadą,a flota angielską :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie cofnął do czasów chrystusa :]]] chyba kazdy ma jakies wątpliwości i chciałby sie przekonac na własne oczy jak to było... :P))

W sumie to massz rację... genialna myśl... możnaby porozmawiać z samym Bogiem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a pozniej zostac apostołem :shock: i jako naoczny świadek możesz być autorem ewangelii :P))

wesoło tez bylo by sie cofnąc o 80lat wstecz,i osobiscie poznac Adolfa :] ludzie którzy go osobiscie znali opowiadali ciekawe rzeczy o spotkaniach z nim :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A ja chciałbym się cofnąć do czasu II WŚ. Momenty, które interesowały by mnie najbardziej to bez wątpienia desant na Krecie, lądowanie aliantów w Normandii, operacja Market-Garden, bitwa pod Kurskiem i walki o Berlin. Poza tym chciałbym zobaczyć też jeden dzień z okupowanej Warszawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bejdak   

A ja bym chciał jedynie cofnąć się o parę lat i inaczej pokierować moim życiem na podstawie obecnej wiedzy. Powiedzmy pięć do dziesięciu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   
a pozniej zostac apostołem :shock: i jako naoczny świadek możesz być autorem ewangelii ^_^))

Sensacyjne odkrycie! Odnaleziono Ewangelię w języku polskim ;] Wg. Świętego Esplendido;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

A ja chciałbym się cofnąć do roku 1607 po zwycięstwie króla pod Guzowem i powiedziałbym mu, żeby czym prędzej reformował kraj i porzucił sprawy wschodnie, bo za 400 lat jacyś zwolennicy Jasienicy będą go uważać za słabego władcę :evil: A jeśli nie to, to chciałbym się przenieść do czasu pomiędzy śmiercią Zygmunta II Augusta, a śmiercią Henryka III Walezego i chciałbym przekonać szlachtę, że wolna elekcja to najgorsze wyjście w ówczesnym czasie (no chyba tylko elekcja Habsburgów byłaby gorsza).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.