Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
MaWro

Mój ulubiony (czy: najlepszy) horror to...

Rekomendowane odpowiedzi

jachu   

Ja kiedyś bardzo lubiłem horrory. Widziałem ich trochę i różne. Ociekające krwią i straszące psychikę.

"Rzecz" - świetny horror. Widziałem go wiele razy i za każdym razem czułem lekki niepokój podczas oglądania.

Kolejny film grozy, który lubiłem to "Lśnienie" - Jack Nicholson zagrał fenomenalnie, napięcie wzrasta powoli, żeby na koniec wszystko wybuchło.

"Hellraiser" - ten horror najpierw wysłuchałem. Moj chrzestny oglądał go w nocy, a ja się obudziłem i słuchałem, bo bałem się oglądać. Dało to lepszy efekt niż oglądanie :mrgreen: Później, gdy wreszcie zdecydowałem się go zobaczyć to okazało się, iż nie jest tak straszny.

Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Egzorcyzmy Emily Rose, imho dużo lepszy horror o tej tematyce niż osławiony Egzorcysta, przezeń do dzisiaj mam stracha przed obudzeniem się o 3 w nocy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie horrorów nie lubię i nie oglądam, jednak Egzorcysta wywarł na mnie ogromne wrażenie, fajny był też film Oni, więcej chyba nie oglądałem : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dla mnie najlepszy horrorem jest seria (chyba cztery odcinki)-"Omen",nie pamiętam reżysera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Oglądacie horrory, czy za nimi nie przepadacie? Jeśli jednak nie boicie się :D to jaki jest wasz ulubiony?

Według mnie zdecydowanie "Egzorcysta".

Egzorcysta,ale tylko Egzorcysta-Początek,bo reszta to raczej słabe :)

No i jeszcze Zejście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię horrorów, jednak kolega namówił mnie do obejrzenia Hellraisera no i się nie zawiodłem. Bardzo dobry film.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Dla mnie najlepszy horrorem jest seria (chyba cztery odcinki)-"Omen"

"Omen" to jest to, Jest nastój, raczej nie ma flaków.

Ale przypomina mi się "Frankenstein" chyba z lat 30-tych ubiegłego stulecia.

Jako małe pachole, obejrzałem ten film, i bałem się spać.

Po kilkunastu latach, była to już tylko parodia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Funta   

Ja raczjej horrorów typu "Piła" czy "Teksańska masakra" nie oglądam. Wogule mało horrorów oglądam ale najbardziej podobał mi siię film "Ptaki" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Podobał mi się horror "Dłonie", " Dziewiąte wrota", "Zły" oraz pierwsza wersja "Drakuli"

Z polskich: " Wilczyca", " Powrót wilczycy", " Lokis" , "Widziadło", bardzo lubię polskie horory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
-nieodebrane połączenie

Uśmiałam się jak to oglądałam.

Klątwa I, Zejście, Egzorcysta- Początek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Teraz mi dzionga, przypomniała, jak mogłem zapomnieć o filmie " Omen" chyba cztery części, jest niesamowity, kanon filmów o szatanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ostatnio mi się przypomniał, bo puszczali go w TV, świetny horror Trzynaście duchów. Naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.