Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
MaWro

Mój ulubiony (czy: najlepszy) horror to...

Rekomendowane odpowiedzi

Emjotka   

Wszystkie horrory i trillery jakie dane mi było oglądać... rozbawiały mnie do śmiechu :D ... to samo filmy sensacyjne... wszystko cholernie przewidywalne, tak proste do "rozryzienia", że aż śmieszne :P ... może uda mi się obejrzeć coś z bardziej rozbudowaną fabułą... taką mieszankę dramatu psychologicznego z horrorem, wtedy może uznam takowy film za dobry czy nawet genialny :D ... jednak na dzień dzisiejszy żaden horror nie zwalił mnie z nóg, nie przestraszył :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Widziałam mnówstwo horrorów, ale jakoś nic mnie poważnie nie ruszało :D

Ale podobały mi się: "Klątwa", "Hannibal", "Zły Skręt" (czy cóś podobnego), "Gothica"

Polecam tez "Martwicę Mózgu"- najbardziej śmieszno-obrzydliwy film jaki w życiu widziałam! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Nie wiem, czy horror... Ale dam "Egoztika".

Przyznam, że nie znoszę horrorów, które głównie opierają się "chodzi duch i straszy" czy też "nie idź poboczem, bo zje Cię wilkołak" już szczególnie "uważaj, na polu golfowym jeździ kosiarka, która zabija ludzi" :D Mogę coś takiego obejrzeć, ale tylko po to, żeby się uśmiać do łez. 8)

Przepadam za to za horrorami, raczej thirelami "psychologicznymi" :D Tutaj na przykład mogę podać nazwę filmu "Bunkier SS".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię "Omena" :D Trochę już ma lat ale robi swoje i straszy :D .Dziecko szatana, ludzie owładnięci mocami diabła, fajny film. Jest też 2 część, niedługo w Polsacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Bardzo lubię horrory! (Choć ja naprawdę jestem wrażliwa! :D )

Lubię się bać, strach to fajna rzecz, zwłaszcza, gdy istnieje tylko w TV.

Widziałam dużo horrorów, jednak często zapominam tytuł- i- taka też prawda- mnie mało co rusza :D

Fajne wg. mnie to: "Hannibal", "Klątwa", "Gothica", "Zły Skręt" (?), "Omen"...

Przyznam, że bardziej boję się czasami na thrillerach.

Jak mi się coś przypomni to dopisze.

A- jeszce jedno- "Martwica Mózgu" (dla ciekawskich i fanów LOTR- jeden z pierwszych filmów reżysera Petara Jacksona): obejrzyjcie jak lubicie co kilka sekund krzyczeć "fuuuj" i jednocześnie sie z siebie i filmu zaśmiewać :P

[ Dodano: 2005-08-16, 16:05 ]

Teraz widziałam w kinie "Ziemie Żywych Trupów". Przyznam, że to chyba najlepszy film o Zombie jaki widziałam, i polecam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie już samo życie straszy wystarczająco skutecznie...tak więc staram się nie "dogadzać" sobie dodatkowo w tej materii.

Owszem...oglądałem takie horrory Jak : "Omen" ( i to wszystkie 3 części) , "Egzorcysta" , "Gothica" ....muszę przyznać że powyższe mają jakąś wartość jeżeli chodzi o sztukę filmową....ale nie...horrory zdecydowanie NIE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ostatnim czasem obejrzałem kilka-to te lepsze:

-piła 2

-teksanska masakra piłą mechaniczna 2 (początek)

-Stephen King : IT

-Stephen King : Lśnienie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Teksańska masakra jest nudna, na pile 2 o mało co nie usnąłem(1 ma głupi koniec), oszukać przeznaczenie to dla mnie bardziej komedia, można sie nieźle pośmiać(chyba w 2 był taki motyw z gościem niosącym zakupy, który o mało co nie pośliznąłby się na jakiś zabawkach potem ręka ugrzęzła mu w zlewie, w jego domu wybucha pożar, potem ucieka schodami pożarowymi, drabina się zacina, gościo spada na szkło, a gdy już się wydaję że przeżyje drabina się odcina i wbija mu się w oko. Ale się śmiałem(ciekawe dlaczego ludzie w kinie dziwnie się na mnie patrzyli?) Gothica to całkiem niezły film, ale co w nim strasznego? Ring mnie przestraszył przez kilka sekund pod sam koniec kiedy wydawało się że już po wszystkim, ta mała wychodzi z telewizora i zabija tego gościa. Amityville było całkiem niezłe, bije się w pierś ale Egzorcysty jeszcze nie oglądałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tusk   

Egzorcysta mnie rozczarował. Słyszałam o nim tyle pozytywnch opinii, że nastawiłam się na obejrzenie fascynującego i przerażającego filmu, po którym nie zasnę przez tydzień. A tu tylko dwa mocne fragmenty, reszta średnia.

Za to Lśnienie już mi się bardzo podobało. Pobodnie jak Blair Witch Project. Jakiś czas temu widziałam Stay Alive. Pomysł ciekawy, z realizacją gorzej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.