Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Wasza jedenastka świata 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

B: G. Buffon - bramkarski fenomen, najlepszy od lat

OL: D. Alves - przez niemalże cały sezon równa wysoka forma

O: S. Ramos - świetny w obronie, sporo strzela

O: W. Gallas - lider Arsenalu, pewny filar defensywy

OP: P. Evra - potrafi sprawić rywalom sporo problemów na skrzydle, rozwija się

PP: C. Ronaldo - mało kto potrafi tak zakręcić rywalami

P: Xavi - zwinny, dobre uderzenie, od lat wysoka forma

P: Kaka - prawdziwy magik środka pola

PL: Simao - równa wysoka forma od lat

N: R. van Nistelrooy - jeden z najlepszych strzelców w Hiszpanii

N: W. Rooney - ma ciąg na bramkę, jak jest w formie ciężko go zatrzymać

T: sir Alex Ferguson - człowiek legenda, jeden z najlepszych na świecie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Trudno, aby w Serie B nie błyszczał...

Jest jednak jeszcze reprezentacja i połowa sezonu w Serie A za nami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Trudno, aby w Serie B nie błyszczał...

Jest jednak jeszcze reprezentacja i połowa sezonu w Serie A za nami.

Casillas jest lepszy, to galacticos jak Real grał słabo to wiele razy on ratował zespół, nie widziałem nigdy jego jakiegoś większego błędu. Buffon jest przereklamowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Buffon jest przereklamowany.

Taa... a te wszystkie lata kiedy był wybierany najlepszym bramkarzem w najróżniejszych plebiscytach (w tym ostatnich MŚ), kiedy bronił w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach, kiedy w dogrywce finału MŚ ratował Włochów przed stratą bramki, kiedy zachwycał cały piłkarski świat to nic? Poza tym nie wiem czy wiesz Jarpenie, ale Buffon jest wzorem do naśladowania dla Casillasa. Więc jeśli to jest przereklamowany bramkarz:

... :roll: .
Casillas jest lepszy, to galacticos jak Real grał słabo to wiele razy on ratował zespół,

Chyba mi nie powiesz że Juve jest mocniejsze od Realu, że o Parmie nie wspomnę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Taa... a te wszystkie lata kiedy był wybierany najlepszym bramkarzem w najróżniejszych plebiscytach (w tym ostatnich MŚ)

To mnie dziwiło lepszym był Czech lub Casillas. Zwłaszcza na ostatnich MŚ to kuriozum wyróżnienie dla niego, bo z taką obroną nie miał wiele do roboty dostał to wyróżnienie bo Włosi zostali MŚ.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To mnie dziwiło lepszym był Czech lub Casillas.

Czy lepszym to bym polemizował, ale dla mnie mocną przesadą jest twierdzenie, że Buffon jest przereklamowany. Jeden z zaledwie kilku bramkarzy, którzy znaleźli się na liście FIFA 100 sporządzonej przez Pele, i on ma być przereklamowany? W Parmie też miał tak świetną obronę? W Juve teraz też ma?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pawlo18   

Moja jedenastka to

bramka- Cech (wyjasniam za to ze powrócił po kontuzji i szybko powrócił do wysokiej formy)

obrona- Terry, Carragher, Daniel Alves, no i Lahm

pomocnicy- Lampard, Makelele, Robben, Joe Cole

napastnicy- Drogba i Benzema

trener- Guus Hiddink (za to jak umie dobrze przygotować każdą drużynę w bardzo krótkim czasie do sięgania po najwyższe trofea)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Casillias cały sezon grał w Primiera Division i przyczynił się walnie do Mistrzostwa Realu, a Buffon co? Grał większość roku w Serie B dlatego z przyzwoitości nie powinien dostawać nagród, bo jeśli by np. piłkarz z 1 ligi poszedł do 5 i tam nie puścił bramki to, by zasłużył na miano bramkarza roku? Dlatego w tym roku Buffon nie zasługuje na żadne wyróżnienie, a Casillas jak najbardziej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bramkarz: Czech.

Obrońcy: Terry, Carragher Alves, Gallas

Pomoc: Lampard, J.Cole, Robben,Kaka

Napad: Anelka, Drogba, Benzema,

Trener:Grant za to, że nikt w niego nie wierzył a Chelsea postawil na nogi!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   
To mnie dziwiło lepszym był Czech lub Casillas. Zwłaszcza na ostatnich MŚ to kuriozum wyróżnienie dla niego, bo z taką obroną nie miał wiele do roboty dostał to wyróżnienie bo Włosi zostali MŚ.

Czech i Casillias owszem, są najlepsi, ale... zaraz po Buffonie.

Jakem fan Juve w miarę możliwości oglądający co tydzień ich mecze mogę chyba coś powiedzieć na ten temat. A mianowicie, że Gigi jest zdecydowanie najsilniejszym punktem Starej Damy zaliczając co mecz interwencje na najwyższym światowym poziomie i wybraniając wydawałoby się pewne bramki. A argument z obrońcami jest kompletnie nietrafiony bo w tym sezonie Juve ma dziurawą defensywę.

No i najważniejsze - nie widziałem kiedykolwiek by Buffon miał słaby mecz, jak Juve traci wiele bramek to zwykle jest to wyłącznie wina obrońców.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Buffon dostał to wyróżnienie grając pół roku w Serie B. Troche przyzwoitości, bo może nagródzmy jakiegoś X, bo w III lidze bramek nie puszcza... Lepszy jest Casillas to prawdziwy galacticos ratujący Real Madryt. W żyiu bym nie dał zawodnikowi II ligi wyróżnienia takiego, bo to nie ta klasa rozgrywek po prostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.