Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Człowiek roku 2007 w Polsce

Człowiek roku 2007 w Polsce to:  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Donald Tusk
      14
    • Jaros?aw Kaczy?ski
      0
    • Aleksander Kwa?niewski
      0
    • Euzebiusz Smolarek
      6
    • Andrzej Wajda
      1
    • Dorota "Doda" Rabczewska
      3
    • Leo Beenhakker
      8
    • Edward Pietrzyk
      0
    • Robert Kubica
      3
    • Jan Maria Rokita
      1
    • Waldemar Pawlak
      3
    • Józef ?yci?ski
      0
    • Piotr Rubik
      2
    • W?adys?aw Bartoszewski
      10
    • Inny jaki?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Mógłbym sparafrazować Twoje stwierdzenie.

Leo czy Ebi – czyli sport i tyle.

Leo czy Ebi - prawda, że wielkie gwiazdy tylko, co nam z tego? Leo trener, Ebi nawet nie wiem jak on wygląda.

11 facetów biegających po trawie za kawałkiem skóry z guma w środku jakoś mnie nie fascynuje podobnie jak facet, który ich w tym ćwiczy.

Ty nie wiesz jak wygląda Ebi, ja nie wiem jak wyglądają ci naukowcy.

Poza tym ze sportu coś jednak przychodzi (oczywiście nie mówię, że z nauki nic nie wychodzi).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
za Bartoszewskim, bo w Krakowie pięknie przemawiał

Pytanie do admina: czy jeśli ktoś słowa Bartoszewskiego na forum (powtarzajac praktycznie słowow w słowo) pod adresem jakis userów to zostanie to uznane za piekna charymzatyczna mowa czy powód do 3 warnów i bana?

Bardzo ciekawy jestem odpowiedzi w świetle Konstytucji Forum.

Lista naukowców podana przez Capricornusa jest bardzo ciekawa. Szkoda, ze żaden nie załapał sie do ankiety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ty nie wiesz jak wygląda Ebi, ja nie wiem jak wyglądają ci naukowcy.

Nie musisz wiedzieć jak wyglądają, ale z ich osiągnięć może będziesz korzystał, (choć w niektórych przypadkach lepiej nie) a z osiągnięć Smolarka raczej będzie Ci ciężko no chyba, że da Ci swoją prywatną piłkę do pokopania. :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Heinz   

1.Pan Bartoszewski- dzięki temu człowiekowi mamy znów normalność w tym kraju! Bez niego nei było by sukcesu Tuska. To on przywrócił wiarę w to, że można normalnie żyć.

2.Euzebio Smolarek- dzięki temu człowiekowi mamy historyczny, pierwszy awans, sprawa piękna i wiekopomna. Co prawda Leo też się przyczynił, ale piłkę w najważniejszych momentach do siatki wbijał Smolarek.

3.Donald Tusk. Nie trzeba komentować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
1.Pan Bartoszewski- dzięki temu człowiekowi mamy znów normalność w tym kraju!
Wg. ciebie normalnośc polega na rzucaniu wyzwisk?

to jest żenujące, kampania pod hasłem, ze "PiS nie szanuje ludzi, a zasadą PO jest Szacunek dla wszystkich", a przy tym rzucanie obelg typu: "bydło" czy "dewianci".

Czy to jest normalne?

Sam byłem świadkiem takiego "szacunku w wydaniu PO" jak na spotkaniu z kandydtami nie dopuszczono jednego człowieka do zadawania pytań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
1.Pan Bartoszewski- dzięki temu człowiekowi mamy znów normalność w tym kraju! Bez niego nei było by sukcesu Tuska. To on przywrócił wiarę w to, że można normalnie żyć.

Bardzo dobry typ. Mnie cieszy, że wielu ludzi docenia tego wybitnego człowieka. Karte życiową ma nie do zdarcia - niesamowitą. Do tego człowiek szalenie inteligentny i charyzmatyczny. Kiedy w kampanii Tusk był delikatny, co do ataków i odpowiadania na knajackie ataki byłego premiera to wystąpił Bartoszewski w Krakowie i porwał tłum, konferencja była cudowna. Potem była debata i wybory wygrane. Ponadto wystąpienie pana Bartoszewskiego w trakcie kampanii było zwykłym wystąpieniem kampanijnym. Przecież dyplomatołki to tylko gra słów, w porównaniu z czerwoną małpą czy porównaniem do ZOMO to bardzo subtelne słowo. Co do Twojego drugiego typu to Tusk zaczynał jako ciamciaramcia a został premierem, a jego debata z byłym premierem przeszła do historii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Ponadto wystąpienie pana Bartoszewskiego w trakcie kampanii było zwykłym wystąpieniem kampanijnym. Przecież dyplomatołki to tylko gra słów

W tym samym wystapieniu było też o "psychicznych dewiantach". poza tym jeśli sie pokazuje, że "politycy PiS nie szanuja ludzi", a "zasady PO to Szacunek. dla wszystkich. Żeby zyło się lepiej" to wypada się tego trzyamć i sznaowac wszystkich, a nie krzyczeć i rzucać wyzwiskami.

Karte życiową ma nie do zdarcia - niesamowitą.
Co ma "karta zyciowa" do wyboru "Człowieka roku"? Jeśli w tym roku jego najwększym osiagnieciem jest publiczne wykrzyczenie paru obelg to co to za "cżlowiek roku"? Zwłaszcza w porównaniu z prawdziwymi profesorami np. tymi przedstawionymi tu przez Capricornusa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Heinz   

Wydaje mi się że mimo młodego wieku jesteś niestety moherem, to ból naszego społeczeństwa. Podaj jeden, wystarczy mi jeden dowód na udowodnienie Twojej tezy że Polakom wstyd z rządów PO? Po rządach PiSu mówienie o wstydzie, gdy u władzy są naprawdę ludzie kompetentni( może chcesz porozmaiwać o dumie obywateli z Ministra Rybołóstwa-Wiecheckiego w rządzie Jarosława K. ?) . To co powiedział Bartoszewski, było znakomitą konkluzją a Wy powinniście się cieszyć że trafiliscie na tak łagodnego i kulturalnego demaskatora, był pierwszy który publicznie to powiedział! I jak w reklamie Coli, powinniśy bić brawa dla Faceta który miał odwagę się przeciwstawić hegemonistycznym braciom i ich zausznikom. Rozpiera mnie duma , że mamy tak mądrych, prawdziwych patriotów w kraju, ten człowiek to dla mnie wzór do naśladowania. Może spróbujesz Hauerze stwierdzić iż Fotyga to urodzona dyplomatka? Może jeszcze Hardcore Negotiator :mrgreen: . Nie oczerniaj tak wybitnego człowieka, tylko o to Cię proszę.

//JKM Proszę o wzajemny szacunek i bez uwag personalnych skoro to 1 x to tylko upomnienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie oczerniaj tak wybitnego człowieka, tylko o to Cię proszę.

To niemożliwe, bo to walka ideologiczna wręcz i wszędzie gdzie się pojawia Bartoszewski to zaraz Hauer programowo przeciw niemu. Cieszy mnie, że nie jestem osamotnioy w poglądzie, że Bartoszewski dał jasny sygnał PO do zwycięstwa, podwyższył morale i pozwolił uwierzyć w sukces. Do tego wielu moim kolegom po prostu ten dziadek zainponował swoją siłą umysłu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Nie chce wdawać się w spory jak przedmówca określił "partyjne", ale swoje zdanie na temat pana Bartoszewskiego mam. Wspaniała przeszłość, bohater- owszem, ale jest niegrzeczny i arogancki. Jak można nazawć obywatela, który wybrał jakąś partię "bydłem"? Jak? Jego przeszłość nie upoważnia go do wypowiadania takich sądów.

W Rzepie z 22-23 grudnia ukazał się alfabet Wildsteina. Pod literką B- mamy:

"Bartoszewski Władysła. Autorytet.

Bohater polskiej historii najnowszej. Autorytetem stał się, keidy określił dyplomację Kaczyńskich jako "dyplomatołków", a zwolenników PiS jako "bydło". Nie zgadzając się z jego opiniami na temat polityki zagranicznej, lekceważymy AK i polską martyrologię. Tak jak utożsamiamiy się z SB za PRL prześladującą Michnika, kwestionując jego sądy na dowolny temat.".

Uważam, że krytyka pana profesora powinna być dozwolona. On też krytykuje i to w sposób szczególnie nieładny. Ma wielkei zasługi, ale szkoda, że teraz mówi o swoich rodakach "bydło". Ciekawe co by było gdyby o wyborcach innej partii tak powiedział, innych ministrów nazwał "dyplomatołkami"? Czy wywołało by to uznanie jak teraz czy raczej potępienie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W Rzepie z 22-23 grudnia ukazał się alfabet Wildsteina.

Wildsteina jest skrajnie proPiSowskim dziennikarzem, jest wstanie bronić tej partii za wszystko, więc i musiał o prof. Bartoszewskim źle napisać, bo i Rzepa ten nurt prezentuje, natomiast w Wyborczej znowu napiszą o Bartoszewskim dobrze, bo prezentuje jeszcze inny nurt.

Uważam, że krytyka pana profesora powinna być dozwolona. On też krytykuje i to w sposób szczególnie nieładny.

Tylko odpowiada na ataki J. Kaczyńskiego to on gadał coś o szatanach między nimi "i inni szatani są tam obecni", " a oni stoją tam gdzie ZOMO". Nie widziałem, aby coniektórych te słowa zabolały lub zbuwersowała..., a na prof. Bartoszewskiego trwa nagonka. Starszy dziadek się nakręcił i powiedział co myśli bez pomocy sztabu za przeproszeniem przydupasów lub socjotechników.

Ma wielkei zasługi, ale szkoda, że teraz mówi o swoich rodakach "bydło".

Kurski mówił o ciemnym narodzie, ale o tym też nie pamiętacie prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Tylko odpowiada na ataki

Przecież mógłby ustąpić, nie odpowiedzieć, skoro to przejawy głupoty, dewiacji czy czego tam jeszcze... albo odpowiedzieć inaczej. Albo dwie strony robią to samo albo jedna jest mądrzejsza...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tylko odpowiada na ataki

Przecież mógłby ustąpić, nie odpowiedzieć, skoro to przejawy głupoty, dewiacji czy czego tam jeszcze... albo odpowiedzieć inaczej. Albo dwie strony robią to samo albo jedna jest mądrzejsza...

2 lata temu Tusk i PO nieatakowli, byli jak na kampanie grzeczni etc. I przegrali w tym roku prof. Bartoszewski ruszył do ataku, Sikorski powiedział o dobijaniu watach i Tusk pokonał w debacie Kaczyńskiego i PO wygrało. Grzecznością niestety kampanii w Polsce się nie wygra, ona popłaca po wyborach co wskazują obecne sondaże. Prof. Bartoszewski i Tusk to twórcy sukcesu PO w wyborach, które jest jednym z najważniejszych wydarzeń roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
byli jak na kampanie grzeczni etc. I przegrali w tym roku prof. Bartoszewski ruszył do ataku, Sikorski powiedział o dobijaniu watach i Tusk pokonał w debacie Kaczyńskiego i PO wygrało. Grzecznością niestety kampanii w Polsce się nie wygra

To chyba niedobrze i źle świadczy...To co mówi pan Bartoszewski mogłoby działać w dwie strony. To co mówi Kaczyński swoją droga- też. To także nie oznacza, że nie powinno isę to zmieniać.

Opowiadałeś kiedyś anegdotę o ustępowaniu, pamiętasz, prawda? To miałam na myśli mówiąc, że pan Bartoszewski mógł inaczej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.