Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Człowiek roku 2007 w Polsce

Człowiek roku 2007 w Polsce to:  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Donald Tusk
      14
    • Jaros?aw Kaczy?ski
      0
    • Aleksander Kwa?niewski
      0
    • Euzebiusz Smolarek
      6
    • Andrzej Wajda
      1
    • Dorota "Doda" Rabczewska
      3
    • Leo Beenhakker
      8
    • Edward Pietrzyk
      0
    • Robert Kubica
      3
    • Jan Maria Rokita
      1
    • Waldemar Pawlak
      3
    • Józef ?yci?ski
      0
    • Piotr Rubik
      2
    • W?adys?aw Bartoszewski
      10
    • Inny jaki?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Estera   

Adam Wajrak- za obronę Rospudy! To co zoribł i nadal robi jest wspaniałe. Podziwiam tego człowieka i jestem wdzięczna mu, ze potarfił pociągnąć wielu do obrony czegoś tak pięknego i szlachetnego jak Dolina Rospudy, czegoś unikatwoego, niespotykanego.

Pewną osobowością był niewątpliwie Zbigniew Ziobro, który był codziennym gościem telewizji i prasy, wokół którego wiele się działo. Była to postać ciągle widoczna, teraz tak jakby się zapadł pod ziemię. Nie ulega wątpliwości, że działo się za jego przyczyną wiele i było ciekawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Zdecydowanie Beenhakker, zarówno za zaangażowanie w akcję ubiegania się o Euro, za awans do ME (przed wszystkim za to), za to że potrafił polecieć do Kanady z młodzieżówką, aby tam podpowiadać trenerowi... facet wykonał kawał świetnej roboty, i jest jedną z niewielu postaci w Polsce, która niemal każdemu kojarzy się pozytywnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leo
Beenhakker

Nie no, Amilkarze i Tofiku o ile dobrze umiem czytać to chodziło o tytuł Polaka roku 2007 a Beenhakker nie został Polakiem razem z podjęciem funkcji trenera chyba, że mi coś umknęło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie no, Amilkarze i Tofiku

Mój nick jest aż tak podobny do nicku Amilkara? Poza tym tytuł tematu brzmi: Człowiek roku 2007 w Polsce Natomiast to, że admin w temacie i w poście pisze dwie inne rzeczy, to już nie moja wina. Tytuł tematu i ankiety jest jednoznaczny jak dla mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mój nick jest aż tak podobny do nicku Amilkara?

Nie no sorki :oops: , ale mi się ostatnio pomyłki zdarzają. :wink:

Tematu nie przeczytałem tylko post trudno mój błąd, ale mimo to twierdzę, że przyznajecie mu ten tytuł nieco na wyrost, ale czegóż można oczekiwać po fanach sportu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie no sorki :oops: , ale mi się ostatnio pomyłki zdarzają. :wink:

Nie ma sprawy, to akurat miało być z mojej strony żartobliwie, ale buźki zabrakło :oops: :wink:

Tematu nie przeczytałem tylko post trudno mój błąd, ale mimo to twierdzę, że przyznajecie mu ten tytuł nieco na wyrost, ale czegóż można oczekiwać po fanach sportu.

To nie chodzi o to, że jestem fanem sportu, bo też mocna przesada, aż tak zapalonym kibicem nie jestem. Jednak w mojej ocenie Beenhaker w porównaniu z niektórymi postaciami wymienionymi w ankiecie, zrobił naprawdę dużo dla nas. Z tej grupki dla mnie konkurować z nim może tylko Tusk. Dla mnie człowiek roku to ktoś, kto osiągnął jakiś sukces, i Beenhakker takim człowiekiem jest (tak na marginesie zajął on drugie miejsce w rankingu "Wprost" na człowieka, który osiągnął największy sukces w roku 2007, zaraz po Tusku).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Donalda Tuska. No cóż odniósł na pewno największy sukces.

Dziwi mnie natomiast, że aż 3 osoby oddały głos na Władysława Bartoszewskiego. A co on takiego w tym 2007 roku, oprócz niewybrednego zbluzgania Kaczorów, uczynił?

[ Dodano: 2007-12-19, 00:28 ]

P.S A kto to jest Adam Wajda ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Adam Wajrak- za obronę Rospudy! To co zoribł i nadal robi jest wspaniałe. Podziwiam tego człowieka i jestem wdzięczna mu, ze potarfił pociągnąć wielu do obrony czegoś tak pięknego i szlachetnego jak Dolina Rospudy, czegoś unikatwoego, niespotykanego.
Rozumiem, że pan Adam angażuje się w ochronę przyrody jedynie wtedy, gdy mu jest wygodnie i kiedy może się pokazać medialnie. Bo w ostatnich tygodniach, gdy olej napędowy wyciekł do Wisły, gdy władze prosiły ekologów o wsparcie, to ci im odmówili. Czyżby tak naprawdę chcieli jedynie zaistnieć medialnie, a ochrona środowiska była dla nich jedynie odskocznią?

U mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu jest Leo Beenhakker przed Donaldem Tuskiem. Obaj osiągnęli ogromny sukces, z tym, że chyba Leo(n) Zawodowiec jednak większy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tematu nie przeczytałem tylko post trudno mój błąd, ale mimo to twierdzę, że przyznajecie mu ten tytuł nieco na wyrost, ale czegóż można oczekiwać po fanach sportu.

Powiedz mi kolego kto dla Polski zrobił więcej (pozytywnego) od Leo czy Ebiego (bo na ja na podstawie takiego kryterium oceniam):

Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Rokita, Pawlak, Bartoszewski - czyli polityka i tyle, nihil novi, a zwycięstwo PO to sukces Tuska, na razie nie można powiedzieć, że to wielkie dobro dla RP. A Bartoszewskiego najlepsze lata dawno się skończyły.

Doda i Rubik - prawda, że wielkie gwiazdy tylko co nam z tego? Rubika zbytnio nie lubię, Dody tym bardziej, zachowuje się ona jak wiejska dziewczyna (może taka jest :roll: ).

Kubica - zdolny chłopak z niego jest, jest jedynym kierowcą w Polsce takiej klasy, ale z racji że się tym sportem nie interesuję to mu tytułu nie przyznałem, zresztą jego sukcesy w porównaniu do sukcesów drużyny piłkarskiej są trochę małe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Pan Donald jeszcze się nie urządził porządnie w gabinecie więc nie będę go w tym roku oceniać . Zobaczymy w następnym roku. Prof.Bartoszewski zasłynął głównie bardzo barwnymi wypowiedziami , a jego wywiady były wielokrotnie powtarzane w TV. Jednakże nie wywarł on takiego wrażenia , jak pan Leo Benhaker . Doprowadził reprezentację polski do finałów EURO 2008 . Sprawił , że na mecze Polaków chce przychodzić około 250 tys. kibiców ( ostatni mecz Polska-Belgia) . Nie jest on pesymistą jak niektórzy nasi rodacy . Zawistni "zafcy"* chcieli uszczuplić jego sukces . Ale Leo zdecydował dalej kierować naszą ekipą do 2010 roku .

*pisownia nieprzypadkowa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Donald Tusk czy prof. Bartoszewski? Zacięty pojedynek. Ja głosowałem za Tuskiem, w końcu te debaty i jest premierm, za Bartoszewskim, bo w Krakowie pięknie przemawiał i za Kubicą, bo sam bez niczyjej pomocy osiągnął olbrzymi sukces.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi kolego kto dla Polski zrobił więcej

Mógłbym sparafrazować Twoje stwierdzenie.

Leo czy Ebi – czyli sport i tyle.

Leo czy Ebi - prawda, że wielkie gwiazdy tylko, co nam z tego? Leo trener, Ebi nawet nie wiem jak on wygląda.

11 facetów biegających po trawie za kawałkiem skóry z guma w środku jakoś mnie nie fascynuje podobnie jak facet, który ich w tym ćwiczy.

Dla mnie znacznie ważniejsze są osiągnięcia polskiej nauki i bardziej na tytuł człowieka roku zasługują na przykład Ci, którzy zdobyli nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, w tym roku laureatami są:

W obszarze nauk humanistycznych i społecznych:

prof. dr hab. Karol Modzelewski z Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego za badania nad historią powstawania tożsamości europejskiej odkrywające znaczenie tradycji przedchrześcijańskiej i wielokulturowej dla współczesnego pojęcia Europy przedstawione w dziele "Barbarzyńska Europa”;

W obszarze nauk przyrodniczych i medycznych:

prof. dr hab. Włodzimierz J. Krzyżosiak z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu za odkrycie mechanizmu selektywnego wyciszania informacji genetycznej mogącej prowadzić do chorób neurodegeneracyjnych;

W obszarze nauk ścisłych:

doc. dr hab. Andrzej L. Sobolewski z Instytutu Fizyki PAN w Warszawie za wyjaśnienie fotostabilności materii biologicznej przez odkrycie nowego mechanizmu dezaktywacji bezpromienistej elektronowo wzbudzonych stanów DNA i białek;

W obszarze nauk technicznych:

prof. dr hab. inż. Andrzej Nowicki z Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie za opracowanie podstaw teoretycznych i wdrożenie do produkcji ultrasonografów z obrazowaniem kolorowym przepływu krwi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.