Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mefiu100

Probna matura z historii 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   
Spokojnie, masz jeszcze trochę czasu :arrow:

Dokładnie, nie ma się co stresować na zapas:) Sam miałem podobne uczucie jeszcze na dzień przed maturą. To jest absolutnie normalne. Ucz się systematycznie i powtarzaj materiał a powinno być dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
niebla   

hm... w porówaniu do pytań z podstawy rozszerzenie bylo cięzkie :arrow: nie proównując tez bylo ciezkie :arrow: a to wszystko przez jeszcze ogromne braki [tak to jest jak ktos rezygnuje w sierpniu z geografii i postanawia pisac historie :arrow:]

a co do tematow pisałam II może być ale jakos nie pamiętałam jak sprawa wyglądała pod zaborem austrackim.

Niestaty próbnej nie zdałam... ale mam jeszcze troche czasu, dlatego nie trace go i idę dalej się uczyć o wczesnym średniowieczu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Magda 18   

Witam! Pisałam próbną maturę z Operonu na poziomie rozszerzonym i dostałam 74%. Niezbyt jestem zadowolna, chociażi tak napisałam najlepiej w szkole. A jak Wam poszło? Pytam o rozszerzenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
axunia   

Słyszałam ze podstawowa historia dzisiaj była mega trudna ! co tam było?

[ Dodano: 2008-03-05, 13:33 ]

kto wie co było na podstawie z historii??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aneczka   

Na innym forum (chyba o2) wyczytalam, ze byla banalna ;) no ale dla kazdego co innego. tylko naprawde miloby bylo gdyby ktos napisal co nie co.

btw. na tych roznych forach podaja nawet odpowiedzi jak leca do ang. np TTFF. No zenada po prostu :D ale dzieki temu ze znalam temat listu i ogloszenia wiedzialam co pisac :P

Historia podstawa- no ludzie podzielcie sie wiedza ! :DD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podobno na rozszerzeniu ma być:

Sytuacja chłopów spowodowana przywilejami szlacheckimi w XVII i XVIII w.

Państwo Habsburgów w XVI-XVII w. wpływ czynników tego państwa na Rzeczpospolita w XVI-XVII w

Polska za panowania Jagiellonów przyczyny i skutki upadku dynastii.

Powstanie Styczniowe.

Takie mam informacje, których nie mogę zweryfikować, jednakże polecałbym podejść do nawet próbnej matury poważnie, by wiedzieć ile naprawdę się umie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Z tych podanych tutaj tylko ten pierwszy mógłby okazać się dla mnie za trudny. Pozostałe wydają się być stosunkowo łatwe, a zwłaszcza 2 i 4.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   

No tak..wszystkie są w porządku oprócz 1..

Co tu by można napisać?

//Adm. Zaczynamy zdania zawsze z dużej litery.

[ Dodano: 2008-03-06, 11:51 ]

No i odwołali nam matury..

Przez przecieki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mefiu100   

Udostępnianie pytań z próbnej jest dla mnie chore ... to chyba jest po to ,żeby sie sprawdzić ? a nie oszukiwać ;/ czy na prawdę ludzkie małe ego jest aż tak zakompleksione ,ze boi sie o te 30% ? ;/ omg...moja próbna spełnila swoje zadania , czyli dostałem pozytywnego kopa do nauki, mimo ze teraz siedzę przy kompie ;- ) zaraz spadam sie edukować .

Pozdrawiam wszystkich na czele z szanownym adminem ! ; ]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.