Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
jachu

Co ze sobą nosicie...

Rekomendowane odpowiedzi

Intur   

Lewa kieszen: pieniądze, klucze, chusteczki

Prawa kieszen: telefon, MP3, długopis, wkłady do długopisu - niebieski, czarny i zielony

Czasem znajdą się jakieś papierki po cukierkach :]

Edytowane przez Intur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Intur   

Od kiedy znalazłem 2 łuski po nabojach zacząłem nosić ciągle w kieszeni bo nie mam gdzie ich w domu postawaić =]

Edytowane przez Intur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziwne przeczytałem temat i uświadomiłem sobie ze nie nosze z sobą żadnej kasy , tylko karty :unsure: , strach pomyśleć coby się stało gdyby zlikwidowano " plastikowe środki płatnicze "- powrót do jaskini :no: , właściwie nasze ( moje tak ) życie przeszło w formę bezgotówkową

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy:

-portfel w kieszeni

W torbie jak ide do pracy:

-telefon

-portfel

-1.5 litra wody gazowanej San Benedetto

-wielgachna bulke z serem,bekonem itp.

-banan

-ksiazki

-pistolet

-paralizator elektryczny

-kaganiec dla psa

-aspiryne albo ibupren

:rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Beretta Mo.92S,1976.

Na ostra,ale zawsze pierwsze trzy naboje gazowe,pozniej normalne.Po to,aby sobie w zyciu problemow nie narobic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jako wielbiciel psów chciałem się dowiedzieć jakiej rasy jest "wsad" do kagańca?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pit(red nose)-samiec

Mastif pirenejski- suka.

Jest jeszcze jeden mastif,ale pilnuje domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No tak. Mastif trochę nieporęczny do noszenia.

Tak właściwie w takim towarzystwie to pistolet nie jest Ci specjalnie potrzebny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bogu nie,ale takie przepisy.Kamieniolom,materialy wybuchowe sie przywozi,a wojne swiatowa z wszelkiej masci teroryzmem mamy na calego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Otóż ja od dłuższego czasu nie ruszam się z domu bez noża. Folderek taki do codziennego noszenia i używania. Zazwyczaj ludzie mnie pytają po co mi nóż, albo czy czuję się zagrożony... a potem pożyczają jak potrzebny :) A żebym użył noża w walce to nie wiem jak dramatyczna musiałaby być sytuacja. Dokładnie jak Mariusz nie chce mieć problemów w życiu, wolę dać się pobić niż wyciągnąć nóż.

Dlaczego nóż? Ano dlatego że aby dobyć ostrze wystarczy jeden ruch ręką i nadgarstkiem (i jeszcze takie charakterystyczne "pyk") i już mogę ciąć. Tak samo złożenie i wsunięcie klipsa z powrotem w kieszeń spodni. Scyzoryk to bym najpierw musiał wygrzebać z kieszeni, potem dwoma rękoma wyjąć mini ostrze... A tak mam 7 cm stali która ścina włosy. Ach, no i blokada ostrza o wiele lepsza... no mogę tak godzinami :P

Dość długi czas nosiłem też krzesiwo i hubkę - też nigdy nie wiadomo kiedy moze sie przydać ogień. Nosiłem - bo krzesiwo uleglo zniszczeniu :/

Zawsze też posiadam długopis/ołówek i jakiś papier.I kostka gitarowa sztuk 2. Poza tym, to tylko ciekawe fanty (znaczek skody znaleziony na ulicy) no i czasem z braku laku nosze butelki (bojówki :P)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.