Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
jachu

Czego się boisz forumowiczu?

Rekomendowane odpowiedzi

shadow87   

Boję się tego, że dożyje starości (nie chcę tego). Planuje się zapisać na kurs na prawo jazdy kat A (na B czekam obecnie na egzamin praktyczny), polecieć z kumplem po motory do Anglii, czy gdzieś w te rejony i zabić się na jakiejś autostradzie w Niemczech wracając do Polski. I tak nie ma kto płakać po mnie więc mi to pasi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Głównie to boję się... ciemności :shock: Siedzę teraz w ciemności, to fakt, przynależę do palpatinowego stronnictwa, to fakt, ale nienawidzę chodzić gdzieś, gdy jest ciemno, na dodatek gdy jestem sam w domu - ale to chyba przechodzi.

Boję się upokorzenia - np. tego, że nie będę znał wyniku działania 2x2.

Boję się tego, że gdy będę sobie cichutko siedział w pokoju, ktoś do niego (pokoju) znienacka wpadnie co wywoła szok :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Kiedy bylem maly balem sie dwoch "rzeczy"

-pszczół/szerszeni (w lecie niejednokrotnie fruwaja po domu i ogrodzie)/ós

-psow (tych naprawde duzych) - nigdy za nimi nie przepadalem i mialem wrazenie ze mi chca skoczyc do gardla , podswiadoma niechec pozostala mi do dzis

A dzis?

Moze to trywialne ale boje sie odrzucenia i samego strachu ktory powoduje bardzo wiele problemow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Większość moich lęków zniknęło lub są, ale już nie jest to paniczny strach.

-Pająki. Nadal niezbyt lubię spotkania z nimi, ale już nie krzyczę na cały dom. Nie mam serca by tak zabić zwierzaka, więc ktoś musi go wziąć z dala od mnie.

- Pobieranie krwi. Szczepienia. Dawniej kopałam panie pielęgniarki, nie mogła powstrzymać tego nawet trzymająca mnie mama ;)

- Pszczoły, osy. Omijałam z daleka wszystkie miejsca gdzie widać było te latające owady.

Teraz boję się głównie rzeczy, których nie mogę przewidzieć.

-Boję się, że zachoruję na jakąś śmiertelną chorobę. Jeszcze bardziej jednak boję się, że umrę nagle i nie przekażę tego, co chciałabym.

-Bejdak napisał, że boi się porażek. Mam podobnie. Okropnie się boję, że znów nie wyjdzie mi coś, na czym strasznie mi zależy.

-Boję się o mich bliskich. Szczególnie, że stanie się coś mojemu braciszkowi w czasie, gdy jest pod moją opieką.

Boję się tego, że gdy będę sobie cichutko siedział w pokoju, ktoś do niego (pokoju) znienacka wpadnie co wywoła szok

Mam podobnie tylko, że ja się boję, że ktoś nie wiadomo, po co wejdzie do mojego pokoju w nocy, gdy będę czytała przy świetle komórki/latarki

Boję się upokorzenia - np. tego, że nie będę znał wyniku działania 2x2.
Dlatego staram się wyeliminować problemowe sytuacje o ile się da. Np. na matematyce zawsze jestem kilka działań do przodu by nie doszło do tego, że zostanę zaproszona do tablicy nie mając pojęcie o przykładzie…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Boję się idiotów!

Od ludzi złych można się ustrzec, zwykle postępują mniej więcej racjonalnie.

Idioci są groźni i nieprzewidywalni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Boję się ciemności i psów.

Kiedyś pies ugryzł mojego kolegę, na moich oczach.Pełno krwi wszędzie.Do dziś mam koszmary, że gryzie mnie pies.A ciemności po horrorach się boję :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Brodson   

Gdy slyszę szuranie poznokci po czymkolwiek mam dreszcze i robi mi się słabo, pozatym boję się latania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.