Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

A ja od roku 1990, czyli od roku gdzie w Polsce zaczyna się większy wybór piw o poj. 0.5l, spijam piwo Lech,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam "Wiśnię w piwie", browar z Ostrołęki i ile się nie mylę. Pycha :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie straciłem, dzięki za info :)

Jak bedziesz mial okazje i ochote na hiszpanskie piwo to skosztuj Alhambry.Koniecznie takiej jak na reklamie, Reserva 1925 ,w pieknej nostalgicznej butelce z zielonego szkla i tloczonymi napisami w miejsce papierowej etykietki.A jak sie do tego trafi jeszcze troszke iberyjskiej szynki :rolleyes:

Ciekawe,ze najlepsze piwo robia w Andaluzji,czyli na poludniu.Natomiast w celtyckiej jakoby kulturowo Asturii,nie ma znanego browaru.Tyko cidra i cidra,czyli sikacz jableczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz mial okazje i ochote na hiszpanskie piwo to skosztuj Alhambry.Koniecznie takiej jak na reklamie, Reserva 1925 ,w pieknej nostalgicznej butelce z zielonego szkla i tloczonymi napisami w miejsce papierowej etykietki.A jak sie do tego trafi jeszcze troszke iberyjskiej szynki :rolleyes:

Ale gdzie na nie trafić? No i ta szynka... mniam. Widzę, że wiesz co dobre :)

Tyko cidra i cidra,czyli sikacz jableczny.

No nie ukrywam, że ja akurat cydr uwielbiam, fantastycznie gasi pragnienie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jesli o sidre chodzi to fachowo w asturyjskich knajpach nalewa sie ja tak.Uwaga wtenczas na mokre podlogi,zwlaszcza po dluzszej degustacji ;)

Alhambre jak chcesz moge podrzucic.Bede w Gdyni po 20-tym,bo wybieram sie na ORP"Blyskawice",to jakas butelczyne bez problemu przytargam.

Edytowane przez Mariusz 70

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Alhambre jak chcesz moge podrzucic.Bede w Gdyni po 20-tym,bo wybieram sie na ORP"Blyskawice",to jakas butelczyne bez problemu przytargam.

O super, bardzo mi miło będzie się z Tobą spotkać i służyć za przewodnika :)

Prześlę swój nr telefonu na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jarpenie zawsze mozemy sie spotkac w Warszawie.W przyszly czwartek i piatek mam typowo turystyczne plany w stolicy.Zapraszam na jakies piwo jak najbardziej.

Vissie chetnie propozycje przyjmuje. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :rolleyes:

To przy okazji zapytam o krakowskie browary.Pojecia nie mam zupelnie co sie tam produkuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Panie.Panowie.Polskim piwom czapka do ziemii.

Jak na razie Okocim Niefiltrowane,Lomza Niefiltrowane,Ciechanow Wyborne,Kasztelan Niepasteryzowane.Z tego co zapamietalem w trudzie piwnych doswiadczen.

Dzis na tapecie Wisnia w Piwie i Orkiszowe olsztynskich browarow.Poezja.

Vissie Alhamba jutro bedzie w Trojmiescie.

Edytowane przez Mariusz 70

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
W stolicy to usługi przewodnickie u Albinosa, ja mogę zaprosić do Krakowa : )

Pewnie skorzystam z zaproszenia od października. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.