Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Granat

Sport a Wy?

Recommended Posts

Avaritia   

Kiedyś tańczyłam taniec towarzyski, startowałam w turniejach... Jednak po moim spektakularnym połamaniu się na jednym z występów, co skutkuje tym, że do dziś mam zerwany mięsień w nodze i mogę ją założyć na głowę bez zbędnych problemów, przestałam tańczyć. Ze sportem u mnie różnie - zdarzały się jakieś zawody w siatkówkę czy koszykówkę w liceum, ale bardzo sporadycznie. Latem jak najbardziej żeglarstwo - mniej lub bardziej wyczynowe; zimą narty, wiosną i jesienią brawurowa jazda samochodem... I to tyle chyba :)

W podstawowce i szkole sredniej trenowalem zapasy(styl klasyczny)w gdanskiej Spojni.Bylo tez podejscie do zeglarstwa w Polskim Klubie Morskim.

Ostatnimi laty sporadycznie myslistwo(bo chyba sportem mozna to nazwac)i strzelnica(pistolet),latem basen.Ale prawde powiedziawszy na basenie spedzam wiecej czasu w barze niz w wodzie.

Sa na nastepny rok przymiarki do zakupu powaznego jednosladu.Kobieta do pomyslu podchodzi z entuzjazmem,wiec trzeba poczekac tylko na zmiany polityczno-ekonomiczne w kraju.

Od zawsze natomiast wielka estyma darzylem Kendo.Niestety albo braklo odwagi,albo czasu.Obecnie jest jedno i drugie,ale brak odpowiedniego klubu w promieniu wielu,wielu kilometrow. :(

DiTo   

Ja tam jakoś nigdy kosza nie potrafiłem polubić : :B):

Kiedyś trenowałem nogę w klubie , a teraz to na SKS w szkole z piłki nożnej i ręcznej :)

A mial ktos jakies w sporcie sukcesy,chocby lokalne?

Ja sie okrylem wiekopomna slawa ,kiedy zdobylem w wieku lat 13-stu mistrzostwo Pierwszego Kroku w Zukowie.Byl dyplom,poklepywanie po plecach przez trenera jak i beneficjum materialne-kalendarz scienny.

Duzo pozniejszy udzial w morskich regatach na jachcie SG z Westerplatte zaowocowal tylko powaznym przeziebieniem i jeszcze ciezszym kacem.

A mial ktos jakies w sporcie sukcesy,chocby lokalne?

Wygrany turniej ping-pongowy w szkole średniej 2 razy pod rząd(oba 1 czerwca).

Ale konkurencja była słaba.

Czołem!

Ja uwielbiam koszykówkę, w roku szkolnym chodzę cały czas niewyspany, bo oglądam NBA - tym roku jednak Bryantowi nie pokibicuję, bo nadal trwa lockout. <_< W kosza też często gram, poza tym lubię piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną i boks. Trenuję również jeździectwo. To chyba tyle. ;)

W kosza też często gram, poza tym lubię piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną i boks. Trenuję również jeździectwo. To chyba tyle.

Sporo tego, a boks to amatorsko-z kolegami(mi też się czasem zdarza) czy bardziej profesjonalnie ?

Co do jeździectwa-mam w planach po 2-3 pierwszych wypłatach, czy idzie się nauczyć cwałować konno już po kilku zajęciach czy trzeba trochę więcej czasu ?

Czołem!

Sporo tego, a boks to amatorsko-z kolegami(mi też się czasem zdarza) czy bardziej profesjonalnie ?

Co do jeździectwa-mam w planach po 2-3 pierwszych wypłatach, czy idzie się nauczyć cwałować konno już po kilku zajęciach czy trzeba trochę więcej czasu ?

Boks to tylko amatorsko. :)

Co do jeździectwa - zdecydowanie potrzeba więcej czasu, niektórym anglezowanie w kłusie sprawia problemy, a jak usłyszą "galop" albo "cwał", to tylko kręcą głowami. Pierwsze dwie lekcje będziesz miał na lonży (przynajmniej ja tak miałem) - cały czas stęp albo kłus (na zmianę) i anglezowanie, różne ćwiczenia na równowagę, jazda: na oklep, na leżąco, tyłem, później jazda bez lonży w kłusie między i nad przeszkodami, następnie to samo tyle, że dojdą figury, a dopiero po 11-12 galop, a później figury w galopie. ;)

puella   

Ostatnio wzięłam się ostro za siebie, bo coś "osiadać" zaczęłam...

Na dzień dobry bieganie, a potem robię sobie brzuch i pośladki. Ot takie babskie ćwiczenia.

Plan taki mam, by do wiosny doprowadzić się do stanu "używalności". ;p

Martinus   

Czołem!

Ja uwielbiam koszykówkę, w roku szkolnym chodzę cały czas niewyspany, bo oglądam NBA - tym roku jednak Bryantowi nie pokibicuję, bo nadal trwa lockout. <_< W kosza też często gram, poza tym lubię piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną i boks. Trenuję również jeździectwo. To chyba tyle. ;)

Mam nadzieję, że tak jak to było chociażby w 99 uda się przynajmniej część sezonu uratować - mi też brakuje zarwanych nocy a Grant Hill musi przecież w końcu zdobyć pierścień :)

Rabanie drzewa siekiera.Typowy, wiejski sport zimowy,niestety zanikajacy bo centralne coraz bardziej w modzie.Tez pozwala utrzymac forme :rolleyes: