Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

ArturJr   

Jak tylko pogoda pozwala to koszykówka (bo szybciej można zebrać ludzi niż na piłkę nożną, poza tym potrzeba ich mniej), a ostatnio na poważniej kalistenika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu zmieniłem piłkę nożną na koszykówkę.

Od września będą to występy w 3-ciej lidze, a w nogę od czasu do czasu na orlikach, wykorzystując to co się nabyło za młodu. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   

Nie myślałem, że taki wątek istnieje.

 

No cóż, jeśli chodzi o sport w moim wykonaniu to sama idea rywalizacji w sprawności fizycznej mnie mierzi. Dlaczego silniejszy ma być lepszy?

 

Natomiast wręcz namiętnie uprawiałem turystykę kwalifikowaną - pieszą, górską, rowerową, trochę żeglarską. Jeździłem też konno.

 

Brydż jest fajny. Chętnie zgrałbym sportowo, czyli eliminując przypadek, ale do tego potrzeba ośmiu osób. Baz szans, nigdy nie udało mi się tak grać. Robrowo - i owszem, zdarzyło się i grać przez 17 godzin bez przerwy (poza tymi, gdy byłem "dziadkiem").

 

No ale obecnie mam chroniczne zapalenie stawów, więc jak dwie godziny poszukam grzybów w lesie, to i tak to odchorowuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W rywalizacji sprawności fizycznej nie zawsze wygrywa - silniejszy, skąd ten pomysł?

Chyba janceta w ogóle tego typu rywalizacja: "mierzi", choć to chyba zbyt mocne słowo.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Brywa   

Ja dość typowo - jeżdżę na rowerze i pływam. Najgorzej jest zimą, bo kolano odmawia już od lat posłuszeństwa więc narty odpadają, po śniegu jeździć rowerem nie lubię i tylko basen zostaje... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Duuz   

A mi sport w niczym nie przeszkadza... inni mogą grać, pływać, skakać - w ogóle mnie to nie denerwuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   

Kolega odważny. 

Swego czasu miałem styczność z unihokejem. Bardzo niebezpieczny sport. 

Nic nie zastąpi piłki nożnej. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leoś napisał:

Kolega odważny. 

Swego czasu miałem styczność z unihokejem. Bardzo niebezpieczny sport. 

Nic nie zastąpi piłki nożnej. 

Niezbyt niebezpieczny. Grałem w podstawówce, niebezpieczne było tylko okładanie się kijami ale dobrze się zasłoniłem przed ciosem  i po ripoście przeciwnik zrezygnował z dalszej walki

Innych walk na kije nie pamiętam, w każdym razie grywaliśmy w to w podstawówce dość często i nikomu nigdy nic się nie stało, a w każdym razie nic poważnego.

Edytowane przez jpsapieha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.