Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Zwierzaki

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Jakie posiadacie zwierzaki? :D Może jakieś fotki?

Ja mam na głowie dwa bezdomne koty - Bubbuls jest u mnie codziennie - przychodzi pojeść i wyspać się cały dzień - a potem na noc na dwór - jako że nie jest to mój kot, więc nie mogę go trzymać w domu. Bubbuls jest od dnia, gdy moja mama wynajeła mieszkanie - można wywnioskować więc, że zostawili go poprzedni mieszkańcy. Po 2 miesiącach ponownie się udomowiła. Bobul to jest "ona" - kotka. Stara troche, ale dobra. Znosi ptaki upolowane, z wdzięczności do nas. Jest czarna jak noc, i ma wielkie żółte ślepia. Uwielbiam tego kota :D

Natomiast druga kotka - to Wypłosz* - chyba dziecko Bobula. Także czarne jak noc - jaśniejsze żółte wytrzeszczone galska i uszy jak u nietoperza, szczuplutka kotka - a charakter wstrętny jak u Bobula :596:

*mamy tradycję dawania imion, zupełnie nie zgadzających się z płcią. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja przygarnęłam bezdomnego pieska :D Nazwaliśmy go Amorek :razz:

Jest nieduży, rudy z krótkim ogonkiem, ma białe łapki, brzuszek i białą plamkę na pyszczku :P Uwielbiam z nim szaleć... po domu 8) Codziennie wieczorami chodzimy na spacery- w końcu ktoś musi mnie wyciągnąć z chaty... :D Amor bardzo lubi... bawić siez kotami :P

mer, może z Twoimi by się zaprzyjaźnił? :D Słodki piesek, zresztą widziałaś go, mer... :grin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

W domu niestety nie mam żadnego zwierzaka :sad: ... ale u babci, 15 minut drogi ode mnie jest piesek. Roczny szczeniak- Tofik * :D , który babcię i dziadka uważa jedynie za karmicieli... bo wychowujemy go ja i mój cioteczny brat... ile ja się go na rękach nanosiłam, kiedy był taki:

tofizadowolony2xb.th.jpg

a teraz jest mniej więcej taki:

p72027234al.th.jpg

więc ciężko by było go wziąć na ręce :D .. ale za można się z cholerą wybiegać, wyleżeć się z nim na trawie, zostać obiektem, który psiunia musi dokładnie wylizać, którego gotowy jest bronić 8) ... ogólnie naprawdę fajne psiątko, jak na mniej więcej rocznego "malucha" ... i strasznie przyjazne :P

* Tofik trafił do nas, kiedy miał jakieś 2 miechy(jak stwierdził weterynarz)... ktoś znalazł w lesie sukę(była niewielka, więc Tofik miał być niedużym kundelkiem :P )przywiązaną do drzewa, z miseczką wody, a wokół łaziły trzy czy cztery szczeniaczki... Kur*a ... chętnie bym przywiązała tych, którzy to zrobili do drzewa jedynie z dostępem do małej ilości wody.. w lecie.. :neutral:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Ja mam psa Tutu i rybki.Tutu jest mieszańcem, chociaż niektórym przypomina Owczarka Tasmańskiego.Mój pies ma sierść koloru brązowego.Bardzo go lubie.Mam ryby następujących gatunków: Gubiki, Molinezje,Glaonojad.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ango   

Nie wiem czemu ale ja potrzebuję kontaktu ze zwierzakami nacodzień. Mam myszoskoczka z wielka klatką, starego wilczura który nie pozwoli nikomu się zbliżyć tylko mnie ( co jest wprawdzie uciążliwe dla innych ale to niestety moja wina ). No i rybki, z których jestem wręcz dumna, bo są to pielęgnice ( najwspanialsza ma 20cm ).

Ale jakoś jeszcze mi czegoś brakuje i myślę o kanarku, ale nie teraz, po wakacjach. Nie mam żadnego doświadczena z ptakami i nie wiem czy podołam bo są to wymagające i delikatne ptaki. Czy któs ma może kanarka?Lub innego ptaszka? Będę wdzięczna za rady jak nimizajmować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Mam świnkę morską, rozetke (w trzech kolorach sierści- śliczniutka! :D )

Nazywa się... Tofik, tak jak piesek babci Emjotki.

Do dziś w końcu nie wiem, czy to chłopiec, czy dziewczynka :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Oto jeden z trzech moich kotów:

Jego prawdziwe imię to Rocky [jakiś angol tak go nazwał], lecz z racji iż posiada bardzo ciekawe "maskowanie" [w moich słowach :mrgreen: ], otrzymał imię "Klówek" [wtajemniczona jedna pani z tego forum wie, czemu owo imię mi się podoba :D ]

Klówek z przodu

>Klówek z boku<

Drugi kot:

Jej dali imę "Bobbuls" ale mówię na nią "Babul" lub "Ty srmodzie czarny" :razz: Na tym zdjęciu musiałam ją drapać pod smierdzącym łepkiem, co by się spojrzała na aparat.

bobuls0028du.th.jpg

bobuls0031hh.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja jestem szczesliwym posiadaczem kotki ( bialo-czarnej ) ,ktora ma ogromne ambicje by dorownac cezarom i innym wladcom ....gdyz probuje podporzadkowac sobie znaczne wlosci ;] - jest bezwzgledna w stosunku do wrogow jej imperium - myszy i ptakow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja mam owczarka niemieckiego. Nazwałem JĄ Dora. Ma już prawie 9 lat. Nie jest za mądra bo nie tresowana, ale czasem śmieszna (nawet nie wyobrażacie sobie co ona robi :shock: ). Nie ma ogona, bo wpadł jej pod samochód i konieczne było ucięcie :D . Czasem się cieszę że ją mam a czasem jej nie nawidzę, tak jak to zwykle bywa :D Kiedyś zamieszczę fotę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Ja mam żółwia stepowego, psa i brata :arrow: To moja pisna, najbardziej kochane stworzenie na świecie (jak śpi i jeść nie woła :) )

post-891-1177748198.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ja do niedawna miałem trzy zwierzaki... niestety moja świnka morska pożegnała się z tym światem w czwartek rano :cry: . Mam jednak jeszcze dwa koty, a właściwie kotki :) . Jedna 4 lata, druga 4 miesiące.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kundla z aspiracjami na jamnika :P Ale znacznie ładniejszy niż te rasowe :P Zwie się Ciapa a ma już 8 lat. Charakterne to psisko, słucha się tylko taty i mnie, a mamę i brata ostentacyjnie ignoruje :P Jak go mogę krótko scharakteryzować: Nieprzewidywalny pieszczoch indywidualista. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Podobno psy upodabniają się do właścicieli :P:P Tak mówili dzisiaj coś w TVN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Podobno psy upodabniają się do właścicieli :P :P

Zależy jakie, Yorki ponoć potrafią podporządkować sobie właścicieli tak, że ci latają dookoła nich jak na zawołanie.

Nieprzewidywalny pieszczoch indywidualista.

To samo mógłby powiedzieć o moich kotkach:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.