Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odkryłem wersję 'na żywo' jednej z moich ukochanych piosenek Damiena Rice'a - 'I remember' - ale pojechali...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/results?search_query=Forteca&aq=f

polecam serdecznie zespół Forteca :)

ktoś ich otagował jako RAC, ale wydali komunikat w sieci i odcinają się od treści nazistowskich, faszystowskich itp. W swojej twórczości opierają się na bohaterstwie żołnierzy walczących podczas II wojny, generalnie propagują patriotyzm (NIE NACJONALIZMOWI) na miarę XXI w. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy ! Piękny avatar ! ; D

Wracając do tematu: Massive Attack – Saturday Come Slow. Chyba najlepszy kawałek z Heligoland.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/results?search_query=Forteca&aq=f

polecam serdecznie zespół Forteca :)

ktoś ich otagował jako RAC, ale wydali komunikat w sieci i odcinają się od treści nazistowskich, faszystowskich itp. W swojej twórczości opierają się na bohaterstwie żołnierzy walczących podczas II wojny, generalnie propagują patriotyzm (NIE NACJONALIZMOWI) na miarę XXI w. ;)

Ależ dobrze otagowany... co ma RAC do treści nazistowskich?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Secesjonisto, proponuje troche o nich poczytać ;) w swoich piosenkach poruszają tematy II wojny światowej, nie komunizmu, nie reprezentują nurtu RAC (na last.fm mogę ich otagować nawet jako smutne pipczenie dla 14 latek). Sami przyznają, że liczy się dla nich, aby młodzi ludzie pamiętali o swojej historii, a w kontekście II wojny żeby takie zło nie miało nigdy więcej miejsca, pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Secesjonisto, proponuje troche o nich poczytać ;) w swoich piosenkach poruszają tematy II wojny światowej, nie komunizmu, nie reprezentują nurtu RAC (na last.fm mogę ich otagować nawet jako smutne pipczenie dla 14 latek). Sami przyznają, że liczy się dla nich, aby młodzi ludzie pamiętali o swojej historii, a w kontekście II wojny żeby takie zło nie miało nigdy więcej miejsca, pozdrawiam :)

Kolego Anonimowy proponuję nie proponować - poczytałem, zdania nie zmieniłem.

na last.fm mogę ich otagować nawet jako smutne pipczenie dla 14 latek

Nie bywam na last.fm toteż nie wiem jak kolega zwyczajowo przypisuje tagi do danej muzyki.

Sami przyznają, że liczy się dla nich, aby młodzi ludzie pamiętali o swojej historii, a w kontekście II wojny żeby takie zło nie miało nigdy więcej miejsca, pozdrawiam :)

W jaki sposób przeczy to zdaniu:

"co ma RAC do treści nazistowskich"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

na last.fm mogę ich otagować nawet jako smutne pipczenie dla 14 latek

Nie bywam na last.fm toteż nie wiem jak kolega zwyczajowo przypisuje tagi do danej muzyki.

ojj Kolego, wskaż mi zdanie, które mówi, że ja w ten sposób taguje muzykę ;) ewidentne niedoczytanie

a jeśli zespół mówi, że odcina się od wszelkich ideologii politycznych i organizacji z tym związanych to moim zdaniem świadczy dobitnie o tym, że RAC nie reprezentują :)

Dlaczego w Polsce jeśli ktoś chce być prawdziwym patriotą to musi być jednocześnie antykomunistą, albo jakąś neonazistowską kreaturą? Pokażmy światu, że potrafimy zadbać o swoje interesy, ale bez prawicowego jadu (zresztą lewicującego też, zawsze jest jakaś rozsądna trzecia droga), mimo sprzeczności serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
na last.fm mogę ich otagować nawet jako smutne pipczenie dla 14 latek

Nie bywam na last.fm toteż nie wiem jak kolega zwyczajowo przypisuje tagi do danej muzyki.

ojj Kolego, wskaż mi zdanie, które mówi, że ja w ten sposób taguje muzykę ;) ewidentne niedoczytanie

a jeśli zespół mówi, że odcina się od wszelkich ideologii politycznych i organizacji z tym związanych to moim zdaniem świadczy dobitnie o tym, że RAC nie reprezentują :)

Dlaczego w Polsce jeśli ktoś chce być prawdziwym patriotą to musi być jednocześnie antykomunistą, albo jakąś neonazistowską kreaturą? Pokażmy światu, że potrafimy zadbać o swoje interesy, ale bez prawicowego jadu (zresztą lewicującego też, zawsze jest jakaś rozsądna trzecia droga), mimo sprzeczności serdecznie pozdrawiam :)

"a jeśli zespół mówi, że odcina się od wszelkich ideologii politycznych i organizacji"

A gdzie to mówi

"ojj Kolego, wskaż mi zdanie, które mówi, że ja w ten sposób taguje muzykę :) ewidentne niedoczytanie"

Ewidentnie zapewniam, iż doczytałem, i posłużyłem się ironią. :D

"... zawsze jest jakaś rozsądna trzecia droga"

Tu bym polemizował... ale to nie ten dział, więc również pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Na razie "Kashmir" Zeppelinów. A za chwile nie wiem co, już się boję. Co za potwora stworzyłem na tej płycie. Składanka straszliwa ;)

Aha "Side of live" Pythonów

Edytowane przez widiowy7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Co za potwora stworzyłem na tej płycie. Składanka straszliwa

i

Aha "Side of live" Pythonów

Nie przejmuj się, raczej "always look at the bright side of life".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Mike Oldfield i "Guitars"... cudo. Dziesięć kawałków, wszystkie wykonane jedynie przy pomocy gitar, ulubionego ponoć instrumentu Oldfielda. Można się przy tym świetnie zrelaksować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.