Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

puella   
..... acz przede wszystkim Joy Division, potem Joy Division, czy wspomniałem już o Joy Division?,

Wlazłam na posta, przeczytałam i już mam kawałek na przebudzenie-mam też gesta z samego rana i nawet z dedykacją będzie. secesjonista, na miły dzień...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Widzę, Pani, że szybko klimata łapiesz, a dasz rade pod to (?):

I nikt mi nie zarzuci, że horyzonty muzyczne mam ograniczone. :P:rolleyes:

Do melanżów mnie chyba ciągnie.... ;)

Dobra nie wiem czy to do mnie, bo jeszcze płci nie zmieniłem, ale co tam ;).

To chyba jednak jak dla mnie już za dużo, za bardzo mi się jakoś z weselami kojarzy i muzyką do kotleta (oczywiście to moje zdanie ;p).

A ostatnio wróciłem do słuchania Iggy Popa Cold metal. Co prawda jakimś wielkim fanem ani Iggy'ego ani The Stooges nie jestem, ale swego czasu w Radiu Kraków w środowych pociągach od muzyki trochę posłuchałem i od czasu do czasu sobie słucham.

P.S. Joy Division mi się jakoś z Trójką kojarzy ;).

P.S. W związku ze zbliżającymi się 30 urodzinami Dżemu jakoś mi się na wspominki zbiera

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   

Za szybko piszę i "e" mi się zgubło- przyzwyczaiłam się do czerwonego podkreślania "byków", a jak mi nic nie podkreśla, znaczy, że tip top....:rolleyes:

Na razie, co z kontekstu widać, za chłopa Cię mam...;)

A ja teraz nic nie słucham z muzy...ale za to straszną burzę mam w Sandomierzu dziś....i tego chcąc nie chcąc słuchać muszę...

Pozdrawiam. :*

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja do znudzenia płytę 'Lungs' Florence and the Machine - i znowu i znowu i znowu - aż się wyć chce :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Puella Sandomierz piękne miasto, tylko park miejski jakiś zapuszczony (co prawda dawno tam już nie byłem to może się coś zmieniło w tej materii). A jeżeli chodzi o moje uwagi to nie ma sensu na nie zwracać uwagi i się tłumaczyć ja wredny z natury jestem i lubię się czepiać drobnostek :rolleyes:.

A ja nadal w Dżemowym nastroju i sobie The Singles słucham, teraz akurat jeden z moich ulubionych piosnków marmelady

Kiedy oni jakiś studyjny album wydadzą, czekam już pięć lat :/.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Daniel Landa - Morituri Te Salutant - uwielbiam naszego południowego sąsiada za jego piosenki (mimo że często politycznie zaangażowane):

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Kadrinazi bracia Czesi i siostry Słowacy :rolleyes:.

A jak już mowa o naszych południowych sąsiadach ichniejsza legenda sceny metalowej (czeskie metale ;)).

A to znów moja ulubiona słowacka skupina ;).

Horkýže Slíže - Logická Hádanka

Dawno już ich nie słuchałem, zaraz skonam ze śmiechu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wlazłam na posta, przeczytałam i już mam kawałek na przebudzenie-mam też gesta z samego rana i nawet z dedykacją będzie. secesjonista, na miły dzień...

Taką muzyczną dedykacją nie pogardzę nigdy ...

W odpowiedzi:

Na poranek-

Na wieczór-

A ja sobie właśnie zdradzam Iana.C. u i wspominam dawnych imprez czar:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Madness, Kraftwerk, Ela Fraser czyli sądząc po muzyce, witam rówieśnika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.