Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Skoro Jachu może zakładać spamerskie tematy, to ja też, a co:) Temat oczywisty i dość popularny na różnego rodzaju forach, więc dlaczego i u nas miałoby go nie być:lol: Czego słuchacie aktualnie? Może to być zarówno kawałek, którego słuchacie akurat teraz, w tym samym momencie kiedy piszecie posta, jak i kawałek którego słuchacie w ostatnich dniach bardzo często. Mile widziane linki:) Tak na początek:

Sweet Noise "Give it all away" Już od jakiegoś czasu nie byłem na bieżąco z nowymi nagraniami Glacy i spółki, więc uznałem że czas nadrobić zaległości.

W lutym koncert Korna na Torwarze więc dobrze byłoby znać nowe utwory, trochę brakuje mi starego Korna, ale ten nowy też daje się lubić, zwłaszcza jak słucham "Evolution".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od kilku miesięcy z Hip-Hopu i rapu przeżuciłem się na niemiecki Rock. (nie myślcie że chodzi mi o Tokio Hotel) Teraz słucham Nevada tan (Revolution i so wie du) oraz czasami rammstein i ammerica. niezłe kawałki a teledysk od Ramszteinu naprawdę wypasiony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

Killaz Group- "To o nich i dla nich", "Manewry",

Kanye West- "Diamonds from Sierra Leone",

Zipera- "Patriota"- najpiękniejsza piosenką, jaką słyszałem w ostatnich miesiącach, cudowna!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bardzo często słucham takich kawałków jak:

-Reamon "Star", "Tonight"

-3 Doors Down "Here without you"

-Maroon 5 "Wake up call"

-Fort Minor "Remember the name"

Oraz soundtrack "Requiem dla snu" - mocna nuta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja obecnie katuję w kółko cztery kawałki amerykańskiego zespołu punk-rockowego - AFI:

Miss Murder

Gorąco polecam. Świetne kawałki 8)

-3 Doors Down "Here without you"

-Maroon 5 "Wake up call"

Ten pierwszy kawałek strasznie lubię słuchać jak tęsknię za moja dziewczyną, wprowadza mnie wtedy w stan melancholii :lol: A drugi lubię, moze ze względu na fajną dziewczynę w teledysku? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

W tej chwili słucham J.S.Bucha :mrgreen:i jego Toccaty i fugi d-moll ;cóż , pozostaje mi tylko powiedzieć : "Run bitch ,runnnnnnnnn" :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

U2 - I still haven't found what i'm looking for. Takie smutnawe to trochę :roll:

Ogólnie całe 18 singels przesłuchuje. Na szczęście są kawałki weselsze od "I still..." jak np. "Vertigo", "Beautiful day", "Elevation" itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Właśnie kończę słuchać Scorpions "Best", czyli zestaw najlepszych utworów niemieckiego zespołu, takich choćby jak: Wind of Change , Send me an angel , Is there anybody there czy też Still loving you . Głos Klausa Meine to miód na moją duszę, prawdziwy majstersztyk:)

Jeszcze a propo tematu o muzyce filmowej, wczoraj znalazłem jeden z lepszych kawałków z "Black Hawk Down" a konkretnie Rachid Taha "Barra Barra" .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ostatnio odświeżałem sobie najlepsze kawałki Nirvany, jak choćby: "Smells like teen spirit" ,

, "Come as you are" czy też "The man who sold the world" .

Do tego ścieżka dźwiękowa z "Władcy Pierścieni", co jest efektem całonocnego maratonu z rozszerzoną wersją:wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.