Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Archon45   

No właśnie forum historyczne dział o grach no nie może zabraknąć tej gry

Co macie do dodania o tej grze? może zagramy coś jakie macie wersje gry ja mam Kozacy Europejskie Boje i Powrót na Wojne (1.15, 1.35) jest jeszcze Sztuka Wojny (1.29) no i nowość Kozacy Wojny Napoleońskie jeżeli ktoś ma wersje 1.35 niech zgłosi sie na gg pogramy :D gra jest przednia może ktoś grał juz w Kozaków Napoleońskie Wojny? niech cos powie bo ja jescze nie grałem zapraszam do dyskusji no i do gry :D.

GG na dole.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Byłem w klanie w zwykłch Coosacks + dodatki Art of War, Back to war , na sieci u siebie byłem wstanie rozwalac przeciwników 10 husarzami :D, raz nawet 1 mi się udało bo przeciwnik nie kwapił się do budowy. Na necie już mi szło różnie tak 50:50. Kozacy to także jedyna gra w jaką gra mój ojciec i to nadal :!:. Ja czasem też subie lubie zagrać z komputerem na singlu. W Napoleońskie Wojny jeszcze nie grałem, widziałem tylko screeny, ale chyba kupie oryginał... bo jestem starsznym fanem serii tych gier.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Archon45   

O no to spox a podaj nzwe tego klanu co byles ja teraz jestem w klanie (gram na wersji 1.,35w grudniu 1 rok mija :D) nazwa klanu Nadworna Chorągiew Wiśniowieckich NCW no i jest bosko grac w ta gre umiem poziom na shellu jest taki sobie zalezy na jakie zasady gramy hehe, umnie Kozacy 2 nie pojda na tym sprzecie ale kiedys kto wie ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To było bardzo dawno, 2-3 lata temu nie pamiętam już Klanu, nawet go chyba już nie ma. Nazwa była związana coś z Polską, ale już nie pamiętam. Nawet swojego loginu nie znam jaki miałem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Archon45   

No nic szkoda :D może załatwisz sobie 1.35 bysmy po ciachali ?:D ja zawsze chętny do gry w cossacks jak cos to gg :P ale oczywiście nie kończymy tematu pisać coś nie gadajcie, że nie graliście w tą gre :P nie będę się pytał jaka nacja najlepsza bo to zależy od zasad grania :D no ale coś trzeba pogadać o tej grze :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

chyba patcha :evil:

Pan powiedział szukajcie a znajdziecie. Gdzieś w necie musi być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

O jaki rodzaj pomocy ci chodzi? O kody? Nie wiesz jak ją zainstalowac?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Można by pograć na multi w back to war albo europejskie boje to wypasiona giera ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dlaczego w -Powrocie na wojnę-nie mogę zainstalowac Moda, który jest dodany do tej gry???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.