Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Raleen

[Forum] strategie.net.pl

Jak oceniasz forum?  

1 member has voted

 1. 1. Jak oceniasz forum pod względem merytorycznym?

  • Celująco
   0
  • Bardzo dobrze
   1
  • Dobrze
   0
  • Dostatecznie
   0
  • Dopuszczająco
   0
  • Niedostatecznie
   0
 2. 2. Jak oceniasz stronę pod względem wizualnym i funkcjonalnym?

  • Celująco
   0
  • Bardzo dobrze
   0
  • Dobrze
   0
  • Dostatecznie
   1
  • Dopuszczająco
   0
  • Niedostatecznie
   0


Recommended Posts

Raleen   

Witam

Forum Strategie, na które chciałem Was zaprosić, zajmuje się szeroko rozumianym wargamingiem, głównie historycznym (stąd ze względu na pokrewną tematykę, korzystając z uprzejmości admina, pozwalam sobie zostawić u Was linka). Jest więc sporo o grach planszowych, głównie strategiach historycznych, najczęściej będących jednocześnie grami wojennymi. Drugą grupą tematów, którą się zajmujemy są gry bitewne. Skupiamy się na systemach historycznych, chociaż jest też trochę o systemach fantasy, z tym, że tych bardziej niszowych, staramy się nie dublować istniejących już w sieci for o WFB itp. Znajdziecie na forum także trochę dyskusji o grach komputerowych - również tutaj staramy się skupiać na grach wojennych i strategiach, czyli nieco upraszczając, na takich grach, w których dominuje element myślenia, a nie klikania. I last but not least, forum posiada rozbudowaną część historyczną, która jest po prostu niczym więcej jak normalnym, standardowym forum historycznym, podobnym do tego tutaj, co jak sądzę również może Was zainteresować.

Wszystkich ciekawych świata serdecznie zapraszam:

www.strategie.net.pl

Odnośnie zamieszczania linków u nas, w dziale 'Pod Wąsatym Grenadyerem' mamy przyklejony wątek pt. 'Fora historyczne', gdzie jest już trochę linków, więc jeśli administracja będzie sobie życzyć, zapraszam. Sądzę, że najlepiej jeśli każdy pisze sam o sobie, wtedy jest gwarancja, że to co napisze o swojej witrynie, będzie mu w pełni odpowiać.

Pozdrawiam

Raleen

[ Dodano: 2007-09-26, 14:03 ]

Jeszcze raz, osobno w kwestiach technicznych. Z czasem post do skasowania.

Jakoś udało mi się wysłać posta, bo w sąsiednim temacie pojawiał się błąd. Przy okazji zwracam uwagę i melduję, że jest takowy (jeśli by administracja o tym nie wiedziała).

Gdyby ta wiadomość okazała się umieszczona w niewłaściwym miejscu, z góry przepraszam i proszę o przesunięci do właściwego działu.

Pozdrawiam

Raleen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raleen   

W związku z nadchodzącymi świętami Forum Strategie organizuje dwa konkursy, w których do wygrania są książki historyczne:

Konkurs Osprey'owy - II edycja:

http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?t=7554

Konkurs Świąteczny Wydawnictwa Erica:

http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?t=7570

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Share this post


Link to post
Share on other sites
STK   

To chyba największe forum poświęcone grom strategicznym, ale chyba nie tylko wargamingowym, ale i planszowym. Dobre miejsce dla ludzi, którzy się tym interesują, a staje się to coraz popularniejsze w Polsce. Jeszcze takie śmieszne (pozytywne) wtrącenie, ja myślałem, że administratorzy tego forum mają dużo postów, a tutaj Raleen ma ich znacznie więcej.

Edited by STK

Share this post


Link to post
Share on other sites
DiTo   

Zdziwiłem się trochę , że na tak obszernym forum , ani widu , ani słychu o Age of Empires..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.