Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
emotikonek

Szkło kontaktowe

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   
Myślę, że jeszcze będzie. Przecież Muppet Sejm to zbyt dobra robota, żeby tak przerwać. Zresztą, w naszym parlamencie jest tyle (śmiesznych i głupich) wydarzeń, że szkoda by było tego nie wykorzystać

Wszystko zależy od pomysłów pana Ćwiklaka . Teraz jest tyle ciekawych informacji ,że tylko brak czasu sprawia , iż nie powstają kolejne części Mapettów .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

A dziś wielki dzień- Lustor Szkła Kontaktowego! Ciekawe kto dostanie? Ja obstawiam, że premier.

A wracając do Sianeckiego- on jest taki pocieszny- jak on się śmieje, to wszytsko od razu jest takie wesołe i człowiek szczęśliwszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oj nie mów mi nic. Mój brat pewnego dnia pomyśli, że całkiem zgłupiałam. Trudno było mi dusić śmiech w poduszkę ostatnio (w poniedziałek).A co gorsza – nawet nie wiem co mnie tak rozbawiło.

A dziś wielki dzień- Lustor Szkła Kontaktowego! Ciekawe kto dostanie? Ja obstawiam, że premier.

Hm… Ja bym postawiła na pana Giertycha lub Kurskiego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja nie mogę się przestać śmiać kiedy słysze jak śmieje się Sianecki- no mówie- świat się od razu cały śmieje. Sianecki jest super. Sianecki rządzi :wink:

Hm… Ja bym postawiła na pana Giertycha lub Kurskiego

Lepper też ma szanse. Oni byli śmieszniejsi od premiera, ale ludzie wybiorą Jarosława Kaczyńskiego. Moim zdaniem- dziś się przekonamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się przestać śmiać kiedy słysze jak śmieje się Sianecki- no mówie- świat się od razu cały śmieje.

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja cierpię na to dziwne schorzenie.

dziś się przekonamy.

A właśnie: przekonamy się.

Druga moja niepoprawnością jest to, że wolę obejrzeć ‘Szkło kontaktowe” niż w tym czasie poczytać, pouczyć się. Na szczęście na razie żadnych negatywnych skutków tego zjawiska nie ma. Jak cos jest bardzo ważnego to nadrabiam po programie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
dziwne schorzenie.

He, he- Sianecki swoim śmiechem mógłby leczyć. To jest takie pocieszne i urocze zjawisko.

Dziś on jest w programie :sunny:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No i cóż :Esteto byłaś bliżej wytypowania kto wygra. Chociaż swoją drogą nie określiłyśmy nawet czy w kategorii na „tak czy na „nie”. Skromnie dopowiem, że jeden z typowanych przez mnie kandydatów też zmieścił się pierwszej trójce na „nie”

To jest takie pocieszne i urocze zjawisko.

Hah. Te określenia brzmią przesłodko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Byłam blisko- Fotyga prześcignęła go w ostatnim momencie...

Chociaż swoją drogą nie określiłyśmy nawet czy w kategorii na „tak czy na „nie”.

A tak, tak- zapomniałyśmy...A co z panem Jachimkiem?

A i zapomniałabym- wczoraj był fajny sms- "A ja idę dobrowolnie do psychiatryka. Jak szaleć to szaleć"- dobre :D :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A co z panem Jachimkiem?

Martwiłaś się Jego długą nieobecnością w „Szkle…”?

Wydawało mi się, że te płyty DVD miały być od tego poniedziałku. Ale nie. I w ten sposób nie mam pierwszej płyty (cud, że drugą udało mi się kupić)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Martwiłaś się Jego długą nieobecnością w „Szkle…”?

Lubię go- on jest zabawny, sympatyczny i pocieszny. Moje ulubione duety to Sianecki- Jachimek, Sianecki- Andrus. Andrus też jest super!!!

A fajne te płyty? Tam są całe odcinki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrus też jest super!!!

A oglądałaś odcinek, w którym pan Andrus przeczytał swój piękny wierszyk?

http://pl.youtube.com/watch?v=n0at8oVmlq4&...ted&search=

Recytuję go sobie jak jestem strasznie zła dedykując różnym osobom

Płytę mam jedną. Jeszcze jej nawet nie obejrzałam, lecz „przejrzałam” jak to wygląda. Nie są umieszczone całe odcinki, lecz fragmenty (na 2 z maja - czerwca 2006)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Admin i ja jesteśmy w klubie szczęśliwców, którzy się tam dodzwonili :) Nachwaliłam Sianeckiego :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Klub szczęśliwców :P Gratulacje Estero.

Rzeczywiście pana Sianeckiego nachwaliłaś a potem zapodał nam śmiechoterapię.

I w ogóle nie wiem jak mogłaś podejrzewać, że nikt na forum nie wspomniał o tak ważnym wydarzeniu, jakim był Twój telefon :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.