Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Twister, Cosmpolitan, Bravo, Bravo Girl, Popcorn etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie głównie do pań chodź panowie również mogą się wypowiadać, jestem ciekawy jakie jest wasze zdanie na temat tych gazet, bo ja osobiście mam o nich niezby pozytywne zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Moje zdanie na temat wyzej wymienionych gazet jest nie tylko "niezbyt" pozytywne ale rownierz calkowicie negatywne .....moja opinie motywuje glownie trescia owych czasopism .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właściwie brakiem tej treści... Kiedyś w radiowej trójce była o tym audycja i zadzwoniła kobieta, która mówiła, że zaproponowano jej tem prace polegającą na m.in. pisaniu i odpisywaniu na listy do redakcji, pisząc miała się oczywiście podawać za np. 12 latka i zadawać pytania dotyczące m.in. sexu, mówiła, że nie przyjęła tej pracy. Po tym wystapieniu tej pani nie mam cienia wątpliwości jaki to musi być szmelc i kicha w tych gazetkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Dokladnie - jest to jeden z przykladow tego jak owe gazety naciagaja nastolatki i nie dbaja o jakosc tylko o ilosc . Szkoda tylko ,ze niektore dzieciaki uwazaja podobne czasopisma za wyrocznie w wielu sprawach .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te czasopisma są adresowane do dzieci w przedziale 10-14 lat i niestety nie wszystkie są na tyle poważne, ażeby wiedzieć, że nie wszystko co tam pisze jest prawdą. Niektóre dziewczynki potrafią rozmawiać o tych gazetkach godzinami i czekać z niecierpliwością na kolejny numer.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   
Te czasopisma są adresowane do dzieci w przedziale 10-14 lat

ekhem, moze nie dzieci - adminie widac nie znasz sie - ten przedzial wiekowy, ktory rzuca sie na gazetki tego typu, to sa "puste lale" :D

Przyznam szczerze, ze kiedys kupowalam ta gazete [bravo] ale tylko dla tego, ze czekalam na zdjecia albo nowosci o pewnych dwoch dziewczynach " z rasiji" :)

Ostatnio, w paczce dziadkowie przeslali mi Twist i Fun albo cos w podobie - przeczytac przeczytalam po lebkach - bo to w koncu tresc po polsku - nie "églijsku". Tresc byla zenujaca :D ten niby nowoczesny jezyk [nawet nie zacytuje, bo ich nie pamietam], ktorego tak nie lubie, i teksty typu "jesli chcesz sie spodobac gwiazdzie X to musisz byc taka taka taka taka i taka, a jesli chcesz sie spodobac gwiazdzie Y to taka i taka, inaczej niz X, Y lubi taka i taka" ...ach....jak ogloszenia zupelnie, gazety szukaja teraz temu, co gral Achillesa w "Troi" zony :D

a mieli mi przyslac Clicka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupowałem Bravo Sport, ale teraz żałuję zmarnowanej wtedy kasy. Więcej głupich zdjęć i pustych tekstów nie widziałem nigdzie. Same ploty i kto z kim wziął ślub. Kupowałem tą gazetę by kolekcjonować zdjęcia z Małyszem, naszczęście szybko mi przeszło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Kiedys mając moze 12 lat kupowałam kilkakrotnie Bravo. Czułam się taka 'dorosła'...

Teraz z perspektywy widzenia 18 letniej dziewczyny i 'dla jaj' biorąc niedawno do rąk Bravo po prostu szczena opada. "Mam 13 lat. Czy moge już zajśc w ciążę po pierwszym razie?". "Mój chłopak jest starszy o 7 lat, nalega na stosunek. czy powinnam się zgodzić?"

To chyba nie wymaga komentarza... O zgrozo, powinni zaprzestac to wydawać, bo małolatowie nam się zepsuja (co może już się zaczęło, np. w dyskotekach pojawiają się 'wymejkapowane', skąpo ubrane trzynastki klejące sie do młodych facetów z zapytaniem "postawisz mi drinka?" )

Twister, Popcorn... chyba to samo. Kiedyś fajne plakaty gwiazd i reportarze, teraz fotoopowieści przesiąknięte seksem dla małolatów :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

Najciekawsze są tam "sposoby na podryw" np. podejdź do chłopaka, i powiedz: widziałam cię w encyklopedii, jesteś pod hasłem "ale ciacho!". :wink: Żenada - śmiać się czy płakać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Najciekawsze są tam "sposoby na podryw" np. podejdź do chłopaka, i powiedz: widziałam cię w encyklopedii, jesteś pod hasłem "ale ciacho!". :) Żenada - śmiać się czy płakać?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moim zdaniem, te czasopisma to oczywiście dno i dwa metry mułu, ale też z drugiej strony - dla dzieciaków w odpowiednim wieku, są chyba w miarę odpowiednie. Chociaż niewątpliwie wolałbym, aby dzieciaki i młodzież interesowały się ciekawszymi zagadnieniami niż seks w wieku 13 lat czy plotkami o tym, że Gosia Andrzejewicz nie nosi majtek (choć sam z chęcią bym ją widział bez majtek w swoim wyrku :mrgreen:), Britney Spears ma problemy z narkotykami, a Michał Wiśniewski ma kolejne kłopoty w swoim kolejnym małżeństwie :wink:

I naprawdę są gorsze rzeczy niż takie szmatławce na rynku prasowym. Czy może ja jestem aż tak obrzydliwym ignorantem? 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

Nie, nie jesteś a ja z tobą się zgodzę a sama gazeta to brak słów, że też jakim to trzeba być nie mądrym a żeby to czytać i się tym fascynować tym. A wyżej wymienione teksty z gazety przechodzą najświętsze pojęcia. Teraz to chyba można zaobserwować pokolenie Bravo. Ale czego nie robi się dla pieniędzy :?: Po prostu łatwa kasa i dobry kapitał :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   
Chociaż niewątpliwie wolałbym, aby dzieciaki i młodzież interesowały się ciekawszymi zagadnieniami niż seks w wieku 13 lat czy plotkami o tym, że Gosia Andrzejewicz nie nosi majtek

No i te gigantyczne problemy, typu: "Nie wiem jak się całować!", fotoopowieści przesycone złymi ludźmi i kidnaperami oraz pasjonujące tematy: "O Boże! Czyżby nowy romans?" :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Raz tylko pani z kiosku "łaskawie" pozwoliła mi przejrzeć "Bravo" i od tej pory nie kupiłem, nie czytałem tego typu prasy. Chodź koledzy dla plakatów, "Bravo sport" kolekcjonowali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

W Bravo Girl był kiedyś list nastolatki, która podejrzewała guzek pod kolanem o to, że jest ciążą pozamaciczną... To już do legendy przeszło :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.