Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Mój ulubiony gatunek gier to...

Mój ulubiony gatunek gier to:  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • RPG
      15
    • RTS
      18
    • FPP
      5
    • TPP
      0
    • Wyścigi
      0
    • Przygodowe
      0
    • Zręcznościowe
      0
    • Sportowe
      0
    • Logiczne
      1
    • Inne jakie?
      5


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to gram tylko w dwa rodzaje gier : RPG i Championship Manager :lol: Przy ustawianiu piłkarzy, szkoleniu narybku i taktycznym przetasowaniom mogę spędzić wiele, wiele godzin...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Wybrałem RTS. Strategie czasu rzeczywistego to prawdziwi złodzieje czasu - takie Total Wary...

Na drugim miejscu RPG - Sea dogs, czy 'Piraty' z Karaibów trzymają przy monitorze... No przynajmniej mnie, bo lubię karaibskie klimaty.

To tak jak ja - uwielbialem "Age of Emires", dopóki jakis dureń nie pokazał mi kodów - i od tej chwili gra przestawała być zabawna (po wpisaniu "big daddy", czy "photon man"), i stała się nudna :lol:

Ciekawy - mieć nieograniczone zasoby i nieśmiertelną armię oraz zwyciężyć to o stokroć lepiej niż nie mieć zasobów, mieć słabą armię i przegrać - tym się kieruje, gdy wpisuje kody :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W ankiecie wybrałem RTS-y, ale to też różnie bywa. Ogólnie gry tego typu podobają mi się najbardziej. Pozycje takie jak AoE, Anno 1602, Starcraft, Faraon czy Cezar do dzisiaj budzą mój sentyment. Jednak jest też sporo innych gier, które podobają mi się, choć RTS-ami nie są, jak choćby Championship Manager 4, jedna z moich ulubionych pozycji. Nie ma większej przyjemności jak zrobić z ekipy, która powinna walczyć o utrzymanie w Bundeslidze ekipę, która w ciągu trzech sezonów zdobywa mistrzostwo kraju, Puchar UEFA i Ligę Mistrzów:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

A ja odnalazłem starą (sprzed 9 lat), kultową gierkę - "Unreal" :twisted:

Chodzi toto na compie jak dziad :) , ale duuuży plus za fajną, sugestywną muzykę, minus za grafikę, jednak zagrać (już chociaż z sentymentu) warto...

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Strategie!!!!!!!!!!! czasem FPP wojenne ! Rpg-giem też nie pogardzę zwłaszcza takim z klimatem odpowiednim. Ale powszechnie wiadomo że największą popularnością bez względu na starość gry cieszą się klasyki gier od Diablo II począwszy, przez Age of Empires i inne na

Call of Duty skończywszy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Strategie!!!!!!!!!!! czasem FPP wojenne ! Rpg-giem też nie pogardzę zwłaszcza takim z klimatem odpowiednim.

To samo :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sargon   

Strategie - głownie gry z serii Total War i Starcraft.

Inne gatunki praktycznie nigdy - do podobających mi się wyjątków należy np. Bloodrayne. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Strategie, symulacje, szczególnie codziennego życia, tutaj mam na myśli oczywiście The Sims 2. xD

Nie pogardze również grami wyścigowymi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś RTS'y, potem wciągnęły mnie turówki (Master of Orion, seria Civilization itp.).

Ale najdłużej zostałem, i nadal trwam przy cRPG'ach!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jedna opcja wyboru to nie dla mnie ;)

Najwięcej grywałem w FPSy: Call of Duty, którego to wszystkie części do MW3 dumnie leżą na półce, Medal of Honor no i Battlefield. Nic też nie zastąpi popykania w CS'a. :lol:

Lubię też strategie. Wspominany przeze mnie Age of Empires, Company of Heroes.

Jestem również wielkim fanem Assassin's Creed, a na pewien czas wciągnął mnie Gothic.

No i jeszcze gry sportowe! NBA2K i FIFA. :B):

Edytowane przez Budweiser

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.