Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Mój ulubiony gatunek gier to...

Mój ulubiony gatunek gier to:  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • RPG
      15
    • RTS
      18
    • FPP
      5
    • TPP
      0
    • Wyścigi
      0
    • Przygodowe
      0
    • Zręcznościowe
      0
    • Sportowe
      0
    • Logiczne
      1
    • Inne jakie?
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubiony gatunek gier to RTS, kocham RTSy: Kozacy, Red Alert, Empire Earth, Age of Empires, Rise of Nations etc. moge w nie grywać godzinami.

Na drugim miejscu postawie FPP, ale to dzięki Medal of Honor i CSowi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Zdecydowanie fpp ( nie tylko Medal czy Call of Duty ale rownierz Quake ) ... pominales gry w ktorych kamera jest umieszczona za bohaterem np. Max Payne czy GTA ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

FPP - typu "wojenne" czyli jak Call of Duty, Medal of Honor Allied Assault [+ 2 dodatki], Battlefield 1942 [+ 2 dodatki], Brother in Arms. Nie gardze tez Rinbow Six czy Codename Outbreak, Mortyr :mrgreen: [pamieta ktos jeszcze polskiego starucha?]

Dziw mnie bierze, iż "pociaga" mnie RPG [Role Plaing Game] jak... Fallout [1 i 2 - Tactics odpada - kompletna porażka]

TPP - GTA Vice City czy Star Wars: Jedi Knight Jedi Outcast 2, Mafia: The City of Lost Haven, Splinter Cell

TPP/RPG - Star Wars: Knights of the Old Republic

Szczególnie nie pociągają mnie typowe "nawalanki" jak Quake czy Fighting Force, Tekken itd.

pominales gry w ktorych kamera jest umieszczona za bohaterem np. Max Payne czy GTA ;]

czyli nic innego jak TPP - Third Person P[coś tam - nie pamietam co oznacza drugie P]

W żadnym wypadku strategie - nie, ze nie mam na to glowy tylko to, ze nie mam...czasu. Zresztą w jakiej strategi obejdziesz czolg dookoła? 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

Kiedy ja ostatnio w coś grałam :roll: ...a ! tak! w zeszłym roku :) ... ostatnią bardziej rozbudowaną grą, którą przeszłam , był Gothic... a potem długo, długo, aż do teraz nic(gierek typu Mario, takich na 5-10 minut , dla zabicia czasu nie liczę)... ogólnie jak coś dorwałam, to była jakaś strategia, albo jakaś zręcznościowo-przygodowa gierka :D ,ale i tak nigdy wiele nie grałam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O tak mer, zapomniałem o TPP, a przecierz Mafia i Max Payne I to jedne z najlepszych gier w jakie grałem, nie dość że bardzo dobrze wykonane, to miały niesamowti klimat, w Max Payne najlepiej grało się nocą przy zgaszonym świetle, natomiast w Mafii mogłeś się poczuć jak Don Corleone.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   
natomiast w Mafii mogłeś się poczuć jak Don Corleone.

Nie tylko. Gra właściwie wzorowana na "Chłopaki z ferajny" oraz... "Dawno temu w Ameryce". Tekstury postaci - dokładniej twarz - jest elegancko wykonana. I ta muzyka. Mafia to bardzo wymagajaca gra :]

Co do chwili strachu - Aliens vs Predator II kłania się państwu - niby gra, niby strzelanie/zjadanie/obdzieranie do robaków/ludzi/predatora - a jednak swoj klimat ma. :]

Na powinno byc teraz.... Raibow Six 3 [najlepiej Raven Shield] - walka z terrorystami :] Tą grę jednak proponuję tym, którzy się już "wystrzelali" oraz wyszalieli w strzelaninach typu Quake, czy Medal of Honor [lub inna "nawalanka"] - nici z latania i strzelania do wszystkiego, co sie rusza, robienia save'u co 2 minuty [nie ma takiej opcji wlasciwie w RS], zbieranie apteczek co pół kroku, na dodatnie sobie zycia. :)

MaWro - może powiesz, jakie Role Playing Game konkretnie? :D może grałłeś w klasyke RPG - Fallout? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gram w RTS - od czasów Sparty po Gwiezdne Wojny :twisted:

Jak już zacznę to nie mogę się oderwać aż wygram. Zarywam zwykle sporo nocy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Strategie, głównie turowe, bo od wieków nie widziałem dobrego RTS (poza tym ten skrót...), lecz i dobrym RTS nie pogardzę jak sie trafi - STW, MTW, RTW, Kozacy II, Age of rifles, Civ2, IG2.

RPG - ale tu jestem dość wybredny - KotOR, BG1&2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Mój ulubiony gatunek gier to RTS, kocham RTSy: Kozacy, Red Alert, Empire Earth, Age of Empires, Rise of Nations etc. moge w nie grywać godzinami.

To tak jak ja - uwielbialem "Age of Emires", dopóki jakis dureń nie pokazał mi kodów - i od tej chwili gra przestawała być zabawna (po wpisaniu "big daddy", czy "photon man"), i stała się nudna :lol:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.