Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Aleksander

Co najczęściej oglądasz w telewizji?

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie nic. Własciwie to jak z rana wstanę to jakąś "Kawę czy Herbatę" no i programy informacyjne. Właściwie to tyle... aha i w poniedziałki na jedynce ostatnio polskie komedie puszczali więc też chętnie oglądam. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Sport,wiadomości oglądam na żywo,wszelakie programy historyczne nagrywam sobie i oglądam później ,gdy nikt mi nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ostatnio z racji braku czasu TV oglądam praktycznie tyle co nic, jednak staram się obejrzeć wieczorem programy informacyjne, ale to zazwyczaj tak koło 1 w nocy, gdy lecą już powtórki. Poza tym od czasu do czasu jakiś mecz (ale to pod warunkiem, że gra Legia bądź ManU), bądź też mecze reprezentacji Polski czy to w siatkę, piłkę ręczną czy też nożną. Filmów prawie w ogóle, nie mam ochoty tracić czasu na powtórki powtórek. Od paru miesięcy co weekend rano oglądam... kreskówki na Disney Channel:) Dzięki temu mogę się chociaż trochę wyluzować i odstresować. Jednak nie spędzam dziennie przed TV dłużej niż godzinę dziennie, a zdarza sie, że nic nie oglądam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Seriale - Julia i Przepis na życie, Teleturnieje - 1 z 10 oraz co akurat mi się spodoba na kanałach historycznych i przyrodniczych. Oczywiście dobry film w zależności co akurat pokażą. Zawsze staram się oglądać Informacje - Fakty - Wiadomości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Bomba

:lol: sweet , do tej pory w towarzystwie "na poziomie " ( no dziś poziom ulegał zachwianiom )wstyd mi się było przyznać , do moich sympatii - a tu podzielam zdanie Szanownego Bawarskyego osoby o wiedzy zasługującej na uznanie :) Dodatkowo bylem jestem wielkim fanem , Laserowego gniewu dzidy , Agenta Tomka , i Kalibru 200 volt :unsure:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Kapitan Bomba był OK :thumbup: Ale Miś Pushupek jest równie odlotowy.

Rzadko oglądam TV z jakimkolwiek zainteresowaniem. Czasami coś na NG, Planete+,lub od biedy History, Historia, lub BBC Knowledge. Nie ma tego wiele, zwykle rządzi tym przypadek, nieobecność żony no i pilot :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No ja oglądam wiadomości, detektywa Manaka i komisarza Reksa, ale czasami oglądam jakieś filmy na TVN.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja poza standardowym zestawem (wiadomości, piłka nożna) oglądam jeszcze teatr telewizji w każdy poniedziałek. Polecam :)

Edytowane przez Gorodecki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Do niedawna bym napisał: nic. Teraz zdarza mi się na Axn Sci-Fi włączyć Babylon V lub ST: Enterprise - zwykle do prasowania (w domu obowiązuje zasada - kto prasuje ten rządzi szklanym ekranem :thumbup: ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie nic. Kupiliśmy sobie nową plazmę... Jak już to wiadomości, 1 z 10, czasem CSI, albo coś co nie jest do końca romiękczaczem móżgów. Naprawdę nie ma co oglądać!!!!! Same X-meny, Marvel'e i inne tego typu kretynizmy (rozmiękczacze mózgów).

PS. Filmy historyczne!! "Było nie minęło" i Wołoszanskiego też.

Ostatnio Julka, który był jedną wielką historyczną pomyłką

A poza tym: "Naszą armię" (sobota 8 rano polecam) w niedzielę rano "Ostoję". A jeden z przedmówców przypomniał mi, że oglądam

TT. Oh Jesus!!! Zapomniałem o "4 i psie" "stawce" i jak to mówi tata "Jan-owsiku" ;). Na marginesie z 4 znam chyba wszystkie dialogi. <3

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie nic. Kupiliśmy sobie nową plazmę...

Jak ja lubię liczbę mnogą, zawsze jak słyszę kiedy moja kobiełka mówi: może byśmy zrobili konfitury, zrobilibyśmy paprykę w miodzie - to wiem, że czeka mnie kilka dodatkowych godzin w kuchni.

Zatem, pewnie rodzice kupili.

(...)

albo coś co nie jest do końca romiękczaczem móżgów. Naprawdę nie ma co oglądać!!!!!

Ja bym zasugerował jednak programy o polszczyźnie (np. na TVP Polonia), zważywszy na: "romiękczaczem móżgów".

PS. Filmy historyczne!! "Było nie minęło" i Wołoszanskiego też.

(...)

A mógłby nam Tyberiusz przybliżyć jakie to konkretnie programy oglądał pana Wołoszanskiego - bo mnie nazwisko jest obce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.