Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

bavarsky   

Z okazji dnia mamy odwiedziłem swoją rodzicielkę na cmentarzu, takoż na parę dni przed wszystkimi świętymi tj. 26.X.2013 wykonałem to zdjęcie -, dzisiaj syf znowu wzbiera podobny.

Ale ogólnie udany dzień był.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Ktos cos wygral?

Zarty zartami ale tutaj na statku przy jednym stoliku siedza Polak Rusek i Anglik! (Dobrze, ze nie ma Niemca bo by bylo jeszcze dowcipniej)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

– Cześć, chciałbym usłyszeć żart o TCP.

– Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?

– Tak, chciałbym usłyszeć żart o TCP.

– OK, opowiem ci żart o TCP.

– Ok, posłucham żartu o TCP.

– Jesteś gotowy do wysłuchania żartu o TCP?

– Tak, jestem gotów do wysłuchania żartu o TCP.

– OK, wyślę ci żart o TCP. Potrwa on 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń, kończy się puentą.

– OK, jestem gotowy do odbioru żartu o TCP, który trwa 10 sekund, zawiera dwie postacie, nie ma miejsca wydarzeń i kończy się puentą.

– Przepraszam, przekroczono czas połączenia. Cześć, chciałbyś usłyszeć żart o TCP?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Montowaliśmy na statku V-sat i cały nowy system komputerowo - komunikacyjny. W pewnym momencie straciłem panowanie kto co robi (stado ludzi kilometry kabla i dziesiątki urządzeń). Powiedziałem więc do swojego superintendenta że z tego robi się powoli "Black Magic"

A on popatrzył na mnie przeciągle i wycedził:

„You can’t say Black Magic. It is very bad. It is offensive. You should say Ethnically Disadvantaged Delusions.”

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Montowaliśmy na statku V-sat i cały nowy system komputerowo - komunikacyjny. W pewnym momencie straciłem panowanie kto co robi (stado ludzi kilometry kabla i dziesiątki urządzeń). Powiedziałem więc do swojego superintendenta że z tego robi się powoli "Black Magic"

A on popatrzył na mnie przeciągle i wycedził:

„You can’t say Black Magic. It is very bad. It is offensive. You should say Ethnically Disadvantaged Delusions.”

:o :o :o :o Greg ," biedny" marynarzu w jakim Ty towarzystwie pływasz :unsure: dawniej obłąkanych na pokład nie wpuszczano , bo przynosili pecha na morzu podobnie jak niewiasty płci żeńskiej ;)

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zastosować stary marynarski manewr: CZŁOWIEK ZA BURTĄ.

Rozumiem, że Lancaster jest niewiastą płci męskiej?

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zastosować stary marynarski manewr: CZŁOWIEK ZA BURTĄ.

Rozumiem, że Lancaster jest niewiastą płci męskiej?

Drogie dziecko ( pisze dziecko nie dlatego ze znalem twoja matkę , a z racji wieku )

bardzo ty [... ciach] jesteś .

Odnosimy się do tekstów, a i to z umiarem emocjonalnym, a nie do osoby piszącej i jej stanów.

secesjonista

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Tyberiusz już nie lubi gender, bo w świetle tych nauk jak najbardziej istnieją niewiasty płci żeńskiej i męskiej, a i szereg stadiów pośrednich. Gdyby Tyberiusz zagłębił się w temat, a nie zajmował się nim powierzchownie, dowiedziałby, że medycy i psychologowie zależnie od przyjętych kryteriów wyróżniają 10 a i nawet 30 płci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Za userem

Varyag z bratniego forum :

Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma

zamiar wyemigrować.

Oficer pyta się go:

- Co się stało?

- Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a

teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata?

- To z powodu homoseksualizmu.

- Przecież u was z tym wszystko w porządku!

- U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje.

- Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali.

- Za Chruszczowa wsadzali do paki.

- Za Breżniewa - przymusowo leczyli.

- Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił

się modny.

- To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Drogie dziecko ( pisze dziecko nie dlatego ze znalem twoja matkę , a z racji wieku )

bardzo ty [... ciach] jesteś .

Odnosimy się do tekstów, a i to z umiarem emocjonalnym, a nie do osoby piszącej i jej stanów.

secesjonista

Zapewne i tyberiusz i secesjonista 30 typów gender rozróżniają , a mogą mieć wątpliwości co do swojego , mnie proszę nie mieszać w pedalstwo , i ty 16 latku jak, ty secesjonisto .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.