Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Coś, z życia...

moja kobiełka zarzucała mi, że ostatnio nie zabieram jej do żadnych lokali; ino siedzę przed kompem i obkładam się książkami.

Po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że kobiełka miała rację.

Coś w tym zakresie trzeba zrobić.

Zatem wpadając w sobotę do domu(a: w pracy spędziłem 7 - 24-godzinnych dyżurów) mówię: szykuj się wychodzimy dziś do lokalu.

Nie rób: "fifa-fą" bo to lokal całkiem prosty, po przeczytaniu 40 stronic, książki którą miałem pod ręką moja kobiełka była prawie gotowa

do wyjścia. Zatem by przyśpieszyć jej poczynania wyszedłem przed blok (: mróz), i po wypaleniu dwóch fajek doczekałem się swej połowicy.

Lokal: duży, nawet przestronny, cokolwiek zbyt dużo ostrego światła, jak i cokolwiek zbyt mało obsługi do liczby klientów, za to karta menu

- przebogata.

Miejscami w lokalu dało się odczuć delikatny aromat pomarańczy z cynamonem*...

Nie trzeba dodawać, że zabrałem ją do Biedronki...

Ale niech nie mówi, że ją gdzieś nie zabieram.

* - to przy stoisku ze świeczkami

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba dodawać, że zabrałem ją do Biedronki...

Romantyzm na całego, ja zabieram dziwczyny na balety (tak nazywamy w studenckim żargonie studenckie potańcówki) lub na łyżwy,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

W Nowy Rok, postanowiłem zrobić generalkę w swoim pokoju.

Zacząłem o 8 z rana, skończyłem po zmroku.

Dostało się również mojemu komputerowi, który po rozebraniu na części zaznał pierwszej od roku kąpieli.

Powyższy instruktarz jest wersją dla Ultrasów.

Tym niemniej kuchnia mnie rozprasza.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie pewnego razu po pracy do domu, a że spędziłem w niej 36 godzin nieco byłem zmęczony.

Przede mną idą dwie nastolatki i gaworzą:

- Słuchaj, a co z Remekiem?

- Aa... pracuje w H&M-ie, Marks Spencerze.

- A co on tam w ogóle robi?

- Jak to co? Kradnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Wracam sobie pewnego razu po pracy do domu, a że spędziłem w niej 36 godzin nieco byłem zmęczony.

Przede mną idą dwie nastolatki i gaworzą:

- Słuchaj, a co z Remekiem?

- Aa... pracuje w H&M-ie, Marks Spencerze.

- A co on tam w ogóle robi?

- Jak to co? Kradnie.

facepalm_picard_riker.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

W Wenezueli wsiadl na statek nowy cheif mechanik i sie zaczelo! Znamy sie z Micke'em od lat wiec wiedzialem ze bedzie zabawnie. Nie ma dnia bez jakichs wyglupow.

Wczoraj w przerwie na kawe zeszlo na tematy historyczne. Micke utrzymywal, ze Anglicy to najlepsi przyjaciele Polakow. Nawet wojne wypowiedzieli Niemcom w naszej obronie. Na uwage starszego oficera, ze nie przyszli nam z pomoca chociaz czekalismy palnal:

"We have tried, but we could not pass Dunkirk!"

Dla waszej wiadomosci Micke swietnie zna historie i rownie swietnie zongluje faktami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.