Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

harry   

Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...

- No, weszły!

Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:

- Ale mam buciki odwrotnie...

Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!

Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:

- Ale to nie moje buciki....

Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!

Na to dziecko :

-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.

Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.

- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?

- W bucikach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

PONIEDZIAŁEK: Mikołaj rozdawał prezenty u babci i dziadka. Dostałem tylko kredki. Fajnazabawka. Porozkładałem kredki na schodach. Nie wiem dlaczego dziadek stoczyłsię na dół i chyba z powodu starości przestał się ruszać. Żadna kredka się niezepsuła. Dostałem klapsa. ZABAWA KREDKAMI JEST ZABRONIONA!!! WTOREK : Wspaniałydzień , spotkałem Anię na pogrzebie dziadka. Po powrocie bawiliśmy się u babciw doktora. Było miło. Mama zła, tata zły, mama Ani zła, Ania zadowolona. Niewolno bawić się w doktora Dostałem lanie. ZABRONOINA JEST CICHA ZABAWA!! ŚRODA: Rozrzuciłem po podłodze czekoladowe ziarenka. Ojciec kupił pułapkę na myszy.Przy mamie zjadłem kilka ziarenek z podłogi. Mama zwymiotowała. Dostałem lanie.ZABRONIONE JEST JEDZENIE PYSZNEJ CZEKOLADY!! CZWARTEK : Zamieniłem wprzedszkolu kredki od Mikołaja, na piękną białą myszkę. Włożyłem ją w kolorowepudełeczko. Prezent dla mamy. Mama najpierw się ucieszyła, ale jak otworzyłapudełko, to zemdlała. Tata był zły. Dostałem lanie. DAWANIE PREZENTÓW ZABRONIONE!!!PIĄTEK : Tata zamknął mnie w piwnicy, jest fajnie. Zrobiłem frytki z kartofli,które tam były, by pomóc mamie. Ciężka praca, prawie 100 kilo. Dostałem lanie.POMOC MAMIE ZABRONIONA!!! SOBOTA : Tata zamknął mnie na strychu. Też bardzofajnie. By mu pomóc zacząłem czyścić rynny. Na ulicy stał tłum. Strażacyściągnęli mnie z dachu. Tata wściekły. Dostałem lanie. POMOC TACIE ZABRONIONA!!NIEDZIELA : Tata zamknął mnie w altance. Było zimni, więc rozpaliłem ognisko.Znowu przyjechali strażacy. Fajni faceci, wszystko zalali wodą. Dostałem lanie.PRZEBYWANIE W CIEPLE ZABRONIONE!! PONIEDZIAŁEK: Postanowiłem jeszcze razzobaczyć strażaków. Zadzwoniłem i przyjechali. Mama zła, strażacy jeszczebardziej. Dostałem lanie. ZABRONIONE JEST ZAPRASZANIE STRAŻAKÓW!! WTOREK :Dzisiaj cichy dzień. Nic nie zrobiłem. Mama niespokojna i nerwowa. LENISTWOJEST NIEPRZYJEMNE I ZABRONIONE! ŚRODA : Odwiedziny u babci. Na mój widokpojawiła jej się piana na twarzy. Mama zamknęła mnie w kuchni. Krzesła w babcikuchni są za wysokie. Ulepszyłem je piłą elektryczną dziadka. Teraz są w samraz. Mama dostała piany na ustach. Ja dostałem lanie. ULEPSZANIE KRZESEŁZABRONIONE!! CZWARTEK : Z tata w klinice u mamy i babci. Mają problemy znerwami. Chyba jakaś dziedziczna choroba. Doktor chciał ukłuć mamę wielką igłą.W obronie mamy wbiłem mu inną w dupę. Doktor strasznie się darł . Od ojcadostałem lanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podziwiać słuszność wniosków czy zadumać się nad próbą "wyważania otwartych drzwi", pozostawiam to osądowi forumowiczów...

przeglądając materiały statystyczne ze spisu z 1792 r. "Opisanie procederu każdego obywatela" natknąłem się na wcześniejszą konstatację urzędników warszawskiego magistratu (Publika z dnia 29 XII 1791 r.) co do zawodów wykolejonych:

"... źli ludzie i podejrzani zapewne się do tego nie przyznają, że są podejrzanymi".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kątem oka oglądam serial "Dom", a tam taka fraza:

"Właśnie trwają ostatnie gorączkowe prace na Stadionie Dziesięciolecia".

minęło już ładnych parędziesiąt lat...

i oto na WOT można obejrzeć relację, jak to na Stadionie Dziesięciolecia:

"... trwają ostatnie gorączkowe prace..."

:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Secesjonisto, w ramach tego, że i straszno i śmieszno, to dorzuciłbym jeszcze fakt, iż u mnie w mieście istniał (i częściowo nawet jeszcze działa!) szpital, który liczy sobie już lat 46. Po upływie 17 lat zdecydowano, że szpital jest już przestarzały i zaczęto z dumą budować nowy, kolejny. W mieście od tamtej pory funkcjonowały dwie nazwy "stary szpital" i "nowy szpital". Z tym, że "nowy" liczy sobie już lat 29. A najśmieszniejsze w tym jest to, iż oddano go do użytku całe 2 lata temu :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce zostanę zatem celebrytą...

:lol:

Nie tyle dowcip, co z życia wzięte:

Wracam do domu, a tu moja kobiełka powiada

- Zrobiłam obiad

...

Śmiechu było co niemiara.

Lubimy humor absurdalny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxgall   

Wkrótce zostanę zatem celebrytą...

:lol:

Nie mogłem się powstrzymać ;)

Nie tyle dowcip, co z życia wzięte:

Wracam do domu,...

Takie są najlepsze, więc...

Wracam sobie dzisiaj do domu, a tu w serwisie informacyjnym jednej ze stacji radiowych słyszę taki oto tekst:

"kilkunasto-centymetrowe zaspy sparaliżowały ruch w centrum Poznania"

:)

Powaliło mnie - natura bywa czasami okrutna... ;)

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik , ale artykuł <_< tytuł rzeczonego strasznie homofobiczny : Pomyliła pedały. Nie dość ze nie gramatycznie , winno być pomyliła pedałów lub Pomyliła Osoby o Odmiennej Orientacji Seksualnej

No dobra sorry nie moglem się powstrzymać .

Tu przykłady ze kobiety są wielce kreatywne w kwestii trudnej sztuki parkowania :

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.