Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

puella   

Facet budzi się rano, patrzy a koło łóżka pełno krwi!

Przeciera zaspane oczy i widzi.... ranne pantofle!

Archeolog na wykopkach.

Wstaje rano, wychodzi z pokoju na pole, patrzy... a tu w gruncie rzeczy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

U nas w kraju wojsko zawodowe tylko się byczy i nudzi, bierze dużą kasę za nic, nie ma z niego żadnego pożytku ... Gdy tymczasem można inaczej - oto kto w Korei Północnej buduje drogi i autostrady: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

oto kto w Korei Północnej buduje drogi i autostrady: :)

Powinniśmy ich u nas zatrudnić byłoby szybciej, lepiej i, zapewne, taniej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nabór stażysty do MPW, do działu IT...

Wymagana umiejętność programowania, transferów pakietów TCP, baz danych, Linuxa itp.

Informatycy stworzyli pewien schematyczny katalog pytań testowych.

Jeden z uczestników naboru/testu na informatyka/programistę odpowiada na pytanie: jakie są jego mocne strony,

Office... ale nie ten najnowszy... tylko "siódemka", i tylko Word.

Płakać?

Śmiać się?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tygodnia:

"Wie Pan że likwidują mi Biuletyn IPN?".

(rzecze szef tegoż Biuletynu)

"Wiem... od dwóch tygodni".

(rzekłem - ja)

"A ja dowiedziałem się dopiero dziś".

(rzecze szef tegoż Biuletynu)

"Cóż"

(rzekłem - ja)

"Nie uważa Pan, że coś tu jest nie tak, Pan nawet nie pracuje w IPN?".

(rzecze szef tegoż Biuletynu)

Wtedy napisałem, mu na kartce:

"Uważam RZE..."

... i uśmialiśmy się jak bobry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie wiem ,czy znacie, ja to wczoraj dostałem i obśmiałem się jak norka.

Konik polny i Mrówka

Wersja tradycyjna.

Mrówka pracowała w pocieczoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody ideszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.

Konik polny umarł zgłodu i zimna.

Wersja współczesna.

Mrówka pracowała w pocieczoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody,mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodnyjak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie:Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!!

TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Po programie ElżbietyJaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.

- Jak to możliwe - pytaMonika Olejnik patrząc prosto w oczy - że środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!!

Rzecznik prasowy OFKP(Ogolnopolskie Forum Koników Polnych)występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę onacjonalizm, szowinizm i konikofobię!

Maciej Czereśniewskiwraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Nie łatwo być konikiem". Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów.

Lider na krajowym rynkujednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży.

Koniki polne zapowiadajązlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy.

Frakcja Młodych Konikówpolnych przed domem mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce żyć".

Te same koniki zakładająSamoobronę i LPR - Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej.

Stowarzyszenie Życie iPracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni.

Zaproszony do studiacyklicznej audycji "Co z ta polana?" charyzmatyczny przywódca Partii Polnej pyta,czy nie warto sprawdzić w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy?

- "Należywprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.

Prezydent wraz z żoną wspecjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w prawo i sprawiedliwość.

Następnego dniaparlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza. .........20 lat później. Konik polny zjada resztęzapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje prawo i i sprawiedliwość.

Podobało się? Chceszwięcej? To włącz telewizor.

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zmarł wielki człowiek... opozycjonista... autorytet

(wypowiedź osoby w studio Polsat News)

Kim Dzong Il nie żyje

(na pasku newsów poniżej)

Można się pogubić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

A wyobraź sobie te rozterki światowych przywódców. Na który pogrzeb pojechać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Wszystkie wulgaryzmy potraktowane gwiazdką, żebym nie musiał karać sam siebie ;) I żeby nie było, sam góry kocham :P

Boguś zastanów się co zrobiłeś (zakup działki i plany na przyszłość).

DOMEK NA WSI W BESKIDACH (lub gdziekolwiek)

2 sierpnia

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Beskidach. Boże jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

4 października

Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi .!!! Wszystkie liście zmieniły kolory na tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe i okazałe, Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże ?! Jak mi się tu podoba.

11 listopada

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się, a za oknem wszystko było przykryte białą, cudowną kołderką. Wspaniały widok. Jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy całą rodziną na zewnątrz. Odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową do naszego pięknego domku. Później zrobiliśmy sobie świetną zabawę - bitwę śnieżną (oczywiście ja wygrałem). Wtedy nadjechał pług śnieżny i zasypał to co wcześniej odśnieżyliśmy, więc znowu musieliśmy odśnieżać drogę dojazdową. Super sport. Kocham Beskidy.

12 grudnia

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Odśnieżyłem drogę, a pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z zasypaniem drogi dojazdowej. Po porostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie mogłem pojechać do pracy. Jestem kompletnie wykończony ciągłym ośnieżaniem. Na dodatek bez przerwy jeździ ten piep**ony pług.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe łapy mam w pęcherzach od łopaty. Jestem pewien, że pług śnieżny czeka już za rogiem żeby wyjechać jak tylko skończę odśnieżać drogę dojazdowa - sku**ysyn.

25 grudnia

Wesołych, Pie**olonych Świąt !!!! Jeszcze więcej napadało tego białego, gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwiel od pługu śnieżnego przysięgam - zabiję ch**a. Nie rozumiem, dlaczego nie posypują drogi solą jak w mieście, żeby rozpuściła to zmarznięte, śliskie gówno.

27 grudnia

Znowu to białe kur**two spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa z domu, oczywiście z wyjątkiem odśnieżania tej je**nej drogi dojazdowej za każdym razem kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod wielką górą białego gówna . Na dodatek meteorolog w telewizji zapowiedział dwadzieścia pięć centymetrów dalszych opadów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to jest łopat pełnych śniegu.

28 grudnia

Je**ny meteorolog się pomylił ?! Napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kur**twa. Ja pie**ole - teraz to nie stopnieje nawet do lipca. Pług śnieżny na szczęście ugrzązł w zaspie, a ten c**j przylazł do mnie pożyczyć łopaty. Myślałem że go od razu zabiję, ale najpierw mu powiedziałem, że już sześć łopat połamałem przy odśnieżaniu, a siódmą i ostatnią rozpie**oliłem o jego zakuty, góralski łeb.

4 stycznia

Wreszcie jakoś wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i picia. Kiedy wracałem, pod samochód wskoczył mi jeleń. Ten poj**any zwierz z rogami - narobił mi szkód na trzy tysiące. Przez chwilę przebiegło mi przez myśl, że jest on chyba w zmowie z tym ch**em od pługu śnieżnego. Powinni powystrzelać te sku**ysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.

3 maja

Dopiero dzisiaj mogłem zawieźć samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej je**nej soli, którą jednak sypali drogę. Na podjeździe stał zaparkowany, umyty i błyszczący pług śnieżny z nowym kierowcą. Tamten podobno jeszcze leczy roz**bany łeb. Na szczęście od uderzenia stracił pamięć, bo jeszcze poszedłbym za ch*ja siedzieć.

18 maja

Sprzedałem tą zgniłą ruderę w Beskidach jakiemuś wypacykowanemu inteligentowi z miasta. Powiedział, że całe życie o tym marzył i zbierał kasę, aby na emeryturze odpocząć. A to się głupi ch*j zdziwi jak przyjdzie zima i ten drugi ch*j wyjdzie ze szpitala. Ja przeprowadziłem się z powrotem do mojego ukochanego i urokliwego miasta. Nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś mający chociaż troszeczkę rozumu i zdrowego rozsądku może mieszkać na jakimś zasypanym i zmarzniętym zadupiu w Beskidach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ,czy znacie, ja to wczoraj dostałem i obśmiałem się jak norka.

Konik polny i Mrówka

Wersja tradycyjna.

Mrówka pracowała w pocieczoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody ideszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.

Konik polny umarł zgłodu i zimna.

Wersja współczesna.

Mrówka pracowała w pocieczoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody,mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodnyjak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie:Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!!

TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Po programie ElżbietyJaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.

- Jak to możliwe - pytaMonika Olejnik patrząc prosto w oczy - że środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!!

Rzecznik prasowy OFKP(Ogolnopolskie Forum Koników Polnych)występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę onacjonalizm, szowinizm i konikofobię!

Maciej Czereśniewskiwraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Nie łatwo być konikiem". Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów.

Lider na krajowym rynkujednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży.

Koniki polne zapowiadajązlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy.

Frakcja Młodych Konikówpolnych przed domem mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce żyć".

Te same koniki zakładająSamoobronę i LPR - Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej.

Stowarzyszenie Życie iPracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni.

Zaproszony do studiacyklicznej audycji "Co z ta polana?" charyzmatyczny przywódca Partii Polnej pyta,czy nie warto sprawdzić w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy?

- "Należywprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.

Prezydent wraz z żoną wspecjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w prawo i sprawiedliwość.

Następnego dniaparlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza. .........20 lat później. Konik polny zjada resztęzapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje prawo i i sprawiedliwość.

Podobało się? Chceszwięcej? To włącz telewizor.

Wiesz co Greg , boje się Twojego poczucia humoru , oby słowo nie stało się ciałem :unsure:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.