Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Jak wykorzystacie ten czas, gdzie wyjedziecie, co i z kim będziecie robić.

1. Siedzenie na forach i pisanie.

2. Wyjazd (być może) do Odrzykonia - do dziadka gwoli ścisłości.

3. Granie w siatkówkę i piłkę nożną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Ostatni tydzień lipca wyjazd do Zakopanego . Po za tym pisanie postów , gra w piłkę różnej odmiany .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Po 10 miesiącach nauki mamy 2 miesiące wakacji i jakieś 7 dni :lol:

Gwoli ścisłości niektórzy mają 3 miesiące przed sobą, a jeden miesiąc wolnego za sobą:lol:

Ja jak zwykle pewien mam tylko jeden dłuższy wyjazd, reszta będzie wychodziła pewnie w czasie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Lipiec i sierpień spędzę na kursowaniu między Dreznem a Łodzią, ponieważ i tu, i tu pracuję, poza tym jak mi się jakimś cudem uda wygospodarować parę wolnych chwil to mam zamiar odwiedzić znajomych z różnych części Polski i oczywiście zajrzeć do babci na Mazury, dzięki czemu być może będzie mnie można spotkać 15.07 pod Grunwaldem :lol: Na prawdziwe wakacje wybiorę się jednak dopiero we wrześniu, kiedy czeka mnie tydzień w Hiszpanii i tydzień w Rumunii na szlaku hrabiego Draculii :mrgreen: Już się nie mogę doczekać :lol:

Czas wakacji mam zamiar wykorzystać jak najlepiej, nie tylko trudniąc się zarabianiem pieniędzy i urządzaniem mieszkania. Przede wszystkim mam zamiar się uczyć - od lipca zapisałam się na intensywny kurs języka francuskiego, poza tym chciałabym kontynować naukę runów i zapisać się na capoeirę, a oprócz tego oczywiście będę dużo czytać, bo mam zaległości, szlifować niemiecki, grać w siatkówkę na plaży (może znowu uda się coś wygrać :lol: ), zwiedzać województwo podczas rowerowych wycieczek i jak mi starczy czasu, a musi starczyć, to zostanę wolontariuszem. W tym tempie mam nadzieję, że lipiec i sierpień zlecą raz, dwa i będę mogła udać się do Madrytu, a potem do Wlada Palownika :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Niektórzy przedłużają sobie wakacje i wyjeżdzają we wrześniu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy przedłużają sobie wakacje i wyjeżdzają we wrześniu :lol:

To się opłaca zwłaszcza jak się ma wakacje do października, we wrześniu jest również ciepło, a do tego zdecydowanie taniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
To się opłaca zwłaszcza jak się ma wakacje do października

Ja mam do września, ale...w tym roku robie małe spóźnienie do szkoły :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja już z wyjazdu wróciłam. W wakacje będę czytać i w napływie energii uczyć się. Z domu za bardzo wychodzić nie lubię - będę miała dużo czasu również na „nic nie robienie”

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ja już z wyjazdu wróciłam.

Mam nadzieję, że się udał:)

W wakacje będę czytać

Poprawnie:)

i w napływie energii uczyć się.

Taa, co roku miałem takie plany, kończyło się na planach, poza ostatnimi wakacjami, wtedy rzeczywiście udało mi się trochę pouczyć :roll: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się udał:)

Choć pogoda nie dopisała, ale udał się.

Nie należę do osób, które wyjeżdżają tylko po to by się położyć i opalać.

O wiele bardziej lubię zwiedzać (w tym roku m.in. odwiedziłam Malbork)

Taa, co roku miałem takie plany, kończyło się na planach, poza ostatnimi wakacjami, wtedy rzeczywiście udało mi się trochę pouczyć

U mnie też tak zazwyczaj się kończyło, jednak postaram się by teraz tak nie było. Inaczej pewnie nie osiągnę jednego z moich licznych celów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Z domu za bardzo wychodzić nie lubię -

Podobnie jak ja. Komp z dość szybkim netem, 1/4 zawartości lodówki - to mi wystarczy na jakieś 2 dni. Aha - i jakieś leże. A z domu teraz wychodzę tylko po to, żeby sobie z kumplami w siatkówkę pograć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aha - i jakieś leże.

Z poduszką by było wygodnie czytać.

1/4 zawartości lodówki

Mi nawet lodówka nie jest za bardzo potrzebna…. Zawsze się jeszcze znajdzie gdzieś jakieś ciastka…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Z poduszką by było wygodnie czytać.

... albo wiązka słomy....

Mi nawet lodówka nie jest za bardzo potrzebna…. Zawsze się jeszcze znajdzie gdzieś jakieś ciastka…

Ostatnio cenię sobie bardziej kiełbasę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.