Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście?

Studiuję lub studiowałem:  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Prawo/Administracja
      7
    • Medycyna/Stomatologia
      0
    • Psychologia
      1
    • Socjologia
      0
    • Politologia
      3
    • Archeologia
      4
    • Historia
      17
    • Filologia angielska/niemiecka/francuska ect.
      2
    • Teologia/Religioznastwo
      0
    • AWF
      0
    • Filozofia
      0
    • Polonistyka/Dziennikarstwo
      2
    • Europeistyka
      1
    • ASP
      0
    • Stosunki międzynarodowe
      3
    • Zarządzanie i marketing
      2
    • Ekonomię
      0
    • Matematyka/Fizyka/Informatyka
      0
    • Geografia/Turystyka
      0
    • Chemia/Biologia/Biotechnologia
      1
    • Inny jaki?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście? A może kilka kierunków? Jak wam się podobają wasze studia i czy są to wasze wymarzone studia?

Niestety nie mogłem zmieścić w ankiecie wszystkich znanych mi kierunków studiów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
prawo na uniwersytecie jagiellońskim i jeśli pójdzie dobrze to od października również filozofia na tejże alma mater.

Filozofia :lol: Super! Na pewno pójdzie dobrze, trzymam kciuki :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Politologia na Uniwersytecie Szczecińskim. Jest bardzo sympatycznie i bez ogródek mogę powiedzieć, że jestem z nich zadowolony, choć zdecydowanie nie są to moje wymarzone studia... Niestety, czasu cofnąć nie można i nie mam szans inaczej ułożyć swojego życia :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
zdecydowanie nie są to moje wymarzone studia... Niestety, czasu cofnąć nie można i nie mam szans inaczej ułożyć swojego życia :P

Mam dziwne wrażenie, że za jakiś czas też tak będę mówić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Teraz już mogę powiedzieć, że studiuję:( A co? Historię na UW, i jestem jak na razie zadowolony, chociaż już po pierwszych dniach widzę, że te studia to będzie jedna wielka harówka. Studia historyczne mają to do siebie, że praktycznie non stop trzeba czytać książki, i systematycznie uczyć się, czy to w domu, czy w bibliotece. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Świetni wykładowcy, interesujące zajęcia... słowem cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zaque   

Ja studiuję jednocześnie historię i archeologię na Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Lepiej nie mogłem trafić. Wykładowcy z pierwszej półki, możliwości praktyk na najlepszych stanowiskach w Polsce i zagranicą, objazdy naukowe po Europie, jednym słowem fulwypas. Mimo, ze uczelnia prywatna to jednak jeżeli ktoś się dobrze uczy może w ogóle nie płacić czesnego ponieważ stypendia naukowe i socjalne rekompensują opłaty. Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   
Teraz już mogę powiedzieć, że studiuję:( A co? Historię na UW, i jestem jak na razie zadowolony, chociaż już po pierwszych dniach widzę, że te studia to będzie jedna wielka harówka. Studia historyczne mają to do siebie, że praktycznie non stop trzeba czytać książki, i systematycznie uczyć się, czy to w domu, czy w bibliotece. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Świetni wykładowcy, interesujące zajęcia... słowem cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj:)

Albinos, nic, tylko Ci zazdrościć. Mam nadzieję, że za te 2,5 roku też dostanę się na UW na historię. Ostatnio miałam przyjemność mieć wykład z panią Ewą Wipszycką-Bravo i panią Haliną Manikowską i bardzo, ale to bardzo mi się podobało!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Mam nadzieję, że za te 2,5 roku też dostanę się na UW na historię.

Będę trzymał kciuki, może spotkamy się kiedyś:(

Ostatnio miałam przyjemność mieć wykład z panią Ewą Wipszycką-Bravo

Ach, trzeba było się spytać o II tom "Historii starożytnych Greków" :lmao: , wśród studentów historii jest to pozycja niemalże legendarna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję jednocześnie historię i archeologię na Akademii Humanistycznej w Pułtusku.
Heh mam przyjaciela na AH. Kojarzysz może takiego wikinga z Ciechanowa? 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

Jak na razie jestem zdecydowany, żeby studiować filologię klasyczną, tylko jeszcze nie wiem gdzie. Może UJ, może gdzieś zagranicą...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jestem zdecydowany, żeby studiować filologię klasyczną, tylko jeszcze nie wiem gdzie. Może UJ, może gdzieś zagranicą...
Wow. Niezłe ambicje. Strasznie ciężki kierunek. Wiesz że średnio 10% osób na roku kończy ten kierunek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.