Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście?

Studiuję lub studiowałem:  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Prawo/Administracja
      7
    • Medycyna/Stomatologia
      0
    • Psychologia
      1
    • Socjologia
      0
    • Politologia
      3
    • Archeologia
      4
    • Historia
      17
    • Filologia angielska/niemiecka/francuska ect.
      2
    • Teologia/Religioznastwo
      0
    • AWF
      0
    • Filozofia
      0
    • Polonistyka/Dziennikarstwo
      2
    • Europeistyka
      1
    • ASP
      0
    • Stosunki międzynarodowe
      3
    • Zarządzanie i marketing
      2
    • Ekonomię
      0
    • Matematyka/Fizyka/Informatyka
      0
    • Geografia/Turystyka
      0
    • Chemia/Biologia/Biotechnologia
      1
    • Inny jaki?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Anchen   

Historia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu skończona dawno temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego - już za mną.

Szkoda. Nigdy wcześniej ani później nie żyło mi się tak dobrze - przynajmniej dotychczas. Polecam studiowanie choćby dla takich wspomnień ;) Leżenie w akademiku, granie w karty całe noce, potem w Monopoly, a na końcu już tylko na starych kompach złożonych z części kupionych na giełdzie. No i kobiety... No i śpiew.... Czasami trzeba było tylko trybut zapłacić w postaci sesji. Ale... Kwestia przyzwyczajenia. Zwłaszcza że na politologii nie uczą niczego pożytecznego. Dopiero po studiach, kiedy się zaczyna pracę - człowiek uczy się naprawdę rzeczy przydatnych.

Uważam, że przesiedzieć studia nad książkami to naprawdę karygodna strata czasu. To samo zresztą powtarzał świętej pamięci profesor Komarnicki od historii doktryn politycznych i prawnych (co nie zmienia faktu, że trzeba było X doktryn wkuć i mu "sprzedać").

Co najlepsze: kasy było mało, a na wszystko mi starczało: najadłem się, napiłem, kupiłem książki i chodziłem do kina. A dziś, gdy zarabiam - na wszystko mi brakuje...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daroo   

Logistyka na WSB - studia we Wrocławiu. Kiedyś chciałem studiować historię, ale niestety, stwierdziłem, że to nie jest odpowiedni kierunek. Wolę zawód po którym znajdę pracę.

Edytowane przez daroo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   
Uważam, że przesiedzieć studia nad książkami to naprawdę karygodna strata czasu.

Zgadzam się z tym zdaniem tak, że już bardziej nie można ;)

Kiedyś chyba tej frazie wybuduje pomnik w ogródku.

Jak tylko będe miał własny ogródek...

A czuje się legitymowany do głoszenia tej frazy, bo sam jestem po prawie na UMCS. Widze, że przez swoje pierwsze lata należało do tego trochę inaczej podchodzić :B):

A historię też próbowałem. Z tym, że po zdaniu paru ciekawych przedmiotów, nie starczyło mi już siły na użeranie się z dodatkową ilością (oprócz prawa) nie darzonych przeze mnie sympatią naukowców.

Edytowane przez Smardz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   

UMCS, historia.

Studiowanie miałam rozrywkowo-libacyjne(stancja na miasteczku akademickim. :)). No może sesje z lekka były inne, ale tylko z lekka. ; )

Złote lata....

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.