Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście?

Studiuję lub studiowałem:  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Prawo/Administracja
      7
    • Medycyna/Stomatologia
      0
    • Psychologia
      1
    • Socjologia
      0
    • Politologia
      3
    • Archeologia
      4
    • Historia
      17
    • Filologia angielska/niemiecka/francuska ect.
      2
    • Teologia/Religioznastwo
      0
    • AWF
      0
    • Filozofia
      0
    • Polonistyka/Dziennikarstwo
      2
    • Europeistyka
      1
    • ASP
      0
    • Stosunki międzynarodowe
      3
    • Zarządzanie i marketing
      2
    • Ekonomię
      0
    • Matematyka/Fizyka/Informatyka
      0
    • Geografia/Turystyka
      0
    • Chemia/Biologia/Biotechnologia
      1
    • Inny jaki?
      4


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy   
Zazdroszczę ci. :P

Zamierzam wkrótce otworzyć kierunek na pedagogice (wkręciłem się w bycie nauczycielem/pedagogiem) oraz na filozofii. :)

O. To witam kolegę po fachu (a raczej: kierunku fachu ;) ) Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS się kłania :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

To ja trochę bardziej egzotycznie:

Wyższa Szkoła Morska w Gdyni (obecnie Akademia Morska) Wydział Elektryczny, kierunek Elektrotechnika Okrętowa.

A potem jeszcze dla sportu zaocznie Wydział Mechaniczny, Eksploatacja Siłowni Okrętowych na tej samej uczelni.

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To ja trochę bardziej egzotycznie:

Wyższa Szkoła Morska w Gdyni (obecnie Akademia Morska) Wydział Elektryczny, kierunek Elektrotechnika Okrętowa.

A potem jeszcze dla sportu zaocznie Wydział Mechaniczny, Eksploatacja Słowni Okrętowych na tej samej uczelni.

Historia - UW - nieskończona

Polonistyka - UW - nieskończona

Socjologia - ISNS UW - nie skończony

i kilka innych nie wartych wspomnienia kierunków na innych uczelniach, ale przy okazji popełniłem kilkanaście prac magisterskich (niestety - nie swoich), i dwie doktorskie (nie swoje).

:mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , studia stacjonarne - administracja , później już prywatnie ( musiałem płacić ale sie opłaciło ) na pewnej warszawskiej uczelni niepublicznej logistyka .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

zaznaczyłem zarządzanie i marketing, choć tak naprawdę powinienem także ekonomię:D Dokładniej była to Analiza rynku na AE Kraków [bo dziś to jest UE...] ... A tak po prawdzie to jestem historyk, co poszedł na marketing a wyszedł w budowlance... A podążając tropem secesjonisty czyli chwaląc się tym co posiadam powinienem dopisać jeszcze : kategorię "C" [z planami na + E"], uprawnienia na wózek widłowy spalinowy, uprawnienia na przeszkolenia BHP nowo przyjętych do pracy, papiery na kierowcę zawodowego... i kilka innych tego typu atrakcji. Czyli uprawnienia przydatne historykowi :mellow:

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Historia Uniwersytetu Lodzkiego. Zapuszczona, wiec zastapiona przez ten sam kierunek w Czestochowie, zanim sie tam doszczypano miana Universitas. Nie skonczona,

Po drodze rozne inne egzotyczne rzeczy, z obsluga ciezkiego karabinu maszynowego wlacznie. Smiecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Po drodze rozne inne egzotyczne rzeczy, z obsluga ciezkiego karabinu maszynowego wlacznie.

SG-43 ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuję za to najbardziej przydatny historykowi kierunek-mechanikę.

I nie do końca jest to żart.

W bitwach interesują mnie liczby.

Ilu było, walczyło, zginęło, zostało rannych, jaka była szerokość frontu i liczebność poszczególnego oddziału, przebieg strat w zależności od przebiegu walki itd.

Przydaje się też czasem do oceny obecnej rzeczywistości:

Nikt mi na przykład nie wmówi że WTC zawaliło się od pożaru a nie od ładunków wybuchowych.

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję za to najbardziej przydatny historykowi kierunek-mechanikę.

I nie do końca jest to żart.

W bitwach interesują mnie liczby.

Ilu było, walczyło, zginęło, zostało rannych, jaka była szerokość frontu i liczebność poszczególnego oddziału, przebieg strat w zależności od przebiegu walki itd.

Przydaje się też czasem do oceny obecnej rzeczywistości:

Nikt mi na przykład nie wmówi że WTC zawaliło się od pożaru a nie od ładunków wybuchowych.

I o działaniu ładunków wybuchowych uczą na mechanice?

Zaiste zacna katedra. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
I o działaniu ładunków wybuchowych uczą na mechanice?

też, chociaż więcej o zachowaniu się materiałów konstrukcyjnych w różnych warunkach i fizyki, jak się trochę czai to i świat wydaje się prostszy.

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
też, chociaż więcej o zachowaniu się materiałów konstrukcyjnych w różnych warunkach i fizyki, jak się trochę czai to i świat wydaje się prostszy.

Tia... stąd kolega na odległość kilku tysięcy kilometrów czyni diagnozy pirotechniczne... Boże chroń nas przed takimi mechanikami. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tia... stąd kolega na odległość kilku tysięcy kilometrów czyni diagnozy pirotechniczne... Boże chroń nas przed takimi mechanikami.

Znajomość fizyki, materiałoznastwa i film z przebiegu zawalenia całkowicie wystarczą do określenia przyczyny.

I nie chodzi o diagnozy pirotechniczne, zapoznaj się trochę z tematem to możemy podyskutować, na razie bawisz się w złośliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.