Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej rzetelny polski dziennikarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ski   

Jan Pospieszalski - jego program jest skrajnie tendencyjny w moim mniemaniu.

Piotr Semka - dla mnie to człowiek PiS w moim odczuciu nie stać go na krytykę tego ugrupowania, mam wrażenie, że myśli, że wszystkie rozumy zjadł.

Cezary Michalski - jego eseje są moim zdaniem bardzo słabe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Rydzyk chyba jest, prowadzi w końcu swój program w RM lub prowadził..., ale ja głosowałem na Semke i Wildsteina, bo nie ma większych obrońców IV RP mimo wszystkim argumentom oni wiedzą lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Po przeczytaniu kandydatów ,myślałem że wygra w cuglach Ojciec Dyrektor a tymczasem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Tomasz Lis "wielka gwiazda polskiego dzienikarstwa", którego tabloidy wykreowały na jakieś bożyszcze telewizyjne. Ten jego sławetny program "Co z tą Polską" ze sterowaną i buczącą na oponentów Lisa widownią przypominał raczej standardy białoruskie niż zachodnie i chwała Bogu, że zdjeli go z anteny.

No i niech ktoś mi powie, z jakiej racji ten pajac ma w TVP otrzymywać astronomiczną pensję fundowaną rzecz jasna z NASZYCH podatków?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rydzyk ma audycję i chyba pisze do swojej gazety dlatego go umieściłem.

Czy chodzi o "Rozmowy Niedokończone" i "Nasz Dziennik"?

Rozmowy niedokończone nie prowadzi Rydzyk, tylko czasami występuje w nich jako gość.

"Nasz Dziennik" nie jest gazetą Rydzyka, a poza tym nigdy nie widziałem w nim jego tekstu.

[ Dodano: 2008-01-26, 18:40 ]

Piotr Semka natomiast prowadzi bezapelacyjnie w tej ankiecie

Bo nie lubią go w Gazecie Wybiórczej ;)

[ Dodano: 2008-01-26, 18:42 ]

P.S czemu temat jest w "Telewizja" ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   
P.S czemu temat jest w "Telewizja" ??

Pewnie dlatego, że większość z tych ludzi pracuje w TV, pracowało lub się pojawia od czasu do czasu.

Bo nie lubią go w Gazecie Wybiórczej

Ale tu nie głosują dziennikarze GW. Semka i Wildstein to obrońcy IV RP, który robią to bezkrytycznie wg mnie, bo o ile dziennikarze GW czy Dziennika jak trzeba to potrafią skrytykować PO, to tamci dziennikarze PiS nie potrafią, ja nie słyszałem przynajmniej nigdy, aby to robili co dobrze o rzetelności nie świadczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na tą sondę i jedno jest zastanawiające, zdaniem forumowiczów najmniej rzetelni są przede wszystkim prawicowi dziennikarze. Nie do końca się z tym zgodzę, niektórzy z nich faktycznie zasługują, żeby ich wytypować, ale moim zdaniem zdecydowanie najmniej rzetelnym dziennikarzem jest Tomasz Lis.

Edytowane przez Rycerz1984

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Jako nierzetelni sa tu - jak na razie - oceniani dziennikarze nie prawicowi - Semke, Wildsteina, Pospieszalskiego trudno za takich uznac.

W Polsce nie ma prawicy. Sensownej prawicy, przynajmniej. Jest ozdobnik radosny w postaci UPR i tyle. Lewica istnieje w postaci szczatkowej.

Nasza polityka obraca sie w ciagu lat ladnych paru ostatnich wokol ipeenowskiej osi widzenia swiata, a nie sensownych pomyslow politycznych.

Czego wiec oczekiwac od dziennikarzy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Jan Pospieszalski - po wczorajszym programie " Warto rozmawiać " nie mam co do tego żadnych wątpliwości .

Czysta manipulacja widzem , potwierdza to dobór gości .Wczorajszy program o generale "Nilu" był czymś skandalicznym . Jan Pospieszalski to największa gnida w telewizji publicznej ,ale nie ma się czemu dziwić skoro w

TVP rządzą faszyści z LPR . Wyrazy szacunku dla pana Jerzego Stępnia za jego postawę we wczorajszym "polowaniu na czarownice" - Pospieszalskiego, zachował się jak człowiek z klasą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.