Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej rzetelny polski dziennikarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek, to tak na serio dalej idzie czy specjalnie do trollowania? Aha! Wiem! Chodzi o pobicie rekordu ilości stron w wątku! No, to ja też sie przyczynię:

1. Nikt nie ma prawa do swoich przesądów.

2. Nikomu nie wolno sądzić co mu się podoba.

3. Żydzi są zbawicielami świata.

4. Żydzi, to największe zło na świecie.

5. Powinniśmy wprowadzić urzędowo do nazwiska haplogrupę, żeby było np. w dowodzie osobistym walczysław R1a1 walczysławowski. Ruskie mają "otczestwo", my możemy zapionierować haplogrupę.

Mam nadzieję, że swoim twórczym wkładem nagrzebałem w mrowisku wystarczająco na jeszcze kilka stron w tym wątku. Jakby nie zadziałało, to mam jeszcze w zanadrzu Łemków, Ukraińców, Kaszubów, Greków, Niemców, Cyganów i nieśmiertelnych cyklistów.

A tak przy okazji, to chciałem donieść na swoją żonę, która miała babcię Hiszpankę i spowodowała zanieczyszczenie , juz i tak nieczystej krwi naszych dzieci (wiadomo to czy Hiszpanka czy Cyganka dzisiaj?). W dodatku nie pozwala mi usiłować spłodzić potomstwa z postronnymi prawdziwymi Polkami. W zasadzie, to chodzi najbardziej o te inne Polki i niepatriotyczną postawę mojej żony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

walczysław: fakt że nie ruzmiesz toku dyskusji, nie oznacza wcale że możesz pisać posta na zasadzie "byle pisać", lub "jesteś głupi - nieprawda - jesteś głupszy". Jeżeli masz coś do napisania w temacie dyskusji - pisz, jeżeli nie to poczekaj, aż będziesz mial jakieś sensowne przemyślenia. Tego typu posty mogą skończyć się warnem.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kanadol   

Dziwne tu poglądy przeczytałem. Dowiedziałem się, ze sprzeciwianie się antysemityzmowi, to jakaś obrona komunizmu !!!!!????? Nie zauważyłem tu, żeby ktokolwiek występował w obronie tego systemu. Logicznie rozumując oznaczałoby to, z e zdejmując z tych stalinowskich sędziów "odium Żyda"automatycznie bronimy ich czci. Co do mnie, ja wielokrotnie tu zaznaczyłem,z e to byli łotrzy tylko wykazałem,z e ich zbrodnia nie mogla byc motywowana antypolskością, poniewaz ci sami sędziowie w innych procesach skazywali ludzi pochodzenia żydowskiego, a ich koledzy Polacy bez korzeni żydowskich robili to samo.

Osobie, która wspomniała o krwawej niedzieli w Bydgoszczy we wrześniu 1939 roku ośmielam się przypomnieć, ze sprawcami nie byli ani Żydzi a ni Ukraińcy, tylko wojska niemieckie. (To tak na marginesie)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kanadol   

Nad pokrzykiwaniami Andreasa przejdę do porządku dziennego. Post Walczyński jest zupełnie niezrozumiały. A ja, w swoim nieskomplikowanym mózgu i z nim związanych myślach wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego taki krzyk podnosi się w obronie "prawa" do przypominania przy każdej okazji, ze jeśli osoba, czy zdarzenie wywołuje skojarzenia pejoratywne, to pewnie jest Żydem. Każde dziecko instynktownie rozumie,ze powiedzenie komuś "ty warszawiaku" NIE jest obelga, natomiast "ty Żydzie" w umysłach wielu JEST. Wiec nie mówmy o podwójnych standardach, poniewaz nie można tych dwóch przypadków przyrównywać. Właśnie cały problem polega na tym, ze w wyniku wieloletniej propagandy antysemickiej, słowo "Żyd" naładowane jest w języku polskim emocja negatywna, w odróżnieniu od określenia każdej innej nacji. Wiadomo, ze kibole ozywają słowa "Żyd" jako najgorszej obelgi, jaka mogą obrazić przeciwników. A radiomaryjne publikacje, w celu zohydzenia kogoś, kogo nie lubią, dodają w nawiasach tzw. prawdziwe nazwisko, żeby "nie było wątpliwości".

Nie rozumiem tez i nie zrozumiem argumentu,ze zbrodnie stalinowskie miały charakter odwetu żydowskiego za wcześniejszy antysemityzm. Czy takie same zbrodnie popełnione przez sędziów BEZ pochodzenia żydowskiego na obywatelach polskich mających pochodzenie żydowskie , bylo w takim razie odwetem za wcześniejszy żydowski antypolonizm? ;)

Wszystkim osobom, którym przeszkadza, ze w moich postach często brak polskich znaków diakrytycznych, ze pisze ze zamiast że, informuje, ze pisze z kanady i nie ma automatycznej korekty, a korekta tej strony internetowej nie działa w każdym przypadku a ja nie mam czasu wracać do każdego słowa i poprawiać "na piechotę" Jest to, jednak, w moim pojęciu, niewielki problem, poniewaz jestem przekonany o inteligencji wszystkich czytających i uzupełnieniu w myślach brakujących znaków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Temat ze względu na to, że przybrał rozmiar wielkiego off topu w połączeniu z dyskusją personalną i lekceważeniem się wzajemnym zostaje zamknięty. Administracja zdecyduje, czy temat podzielić, czy usunąć wszelkie nieregulaminowe posty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.